Reklama

Cuckold

... (Út, 17. 1. 2017 - 13:01)

No čtu to tady. Je to opravdu dost zajímavé. Pořád se s manželkou o tomto tématu bavíme, ale není odvaha. Také bych se rád díval, jak jí to nějaký borec pořádně udělá, do pičky jí nastříká a do zadku nachčije a já bych to z ní všechno vylízal a vypil. Klidně bych mu nastavil i svoji prdel, aby mě ojel taky a nebo ona umělákem.

Robert (Út, 17. 1. 2017 - 13:01)

My máme také společného milence. Manželka si vždy náruživě užívá, já se na ně dívám a přitom si ho honím, ale vystříknout nesmím. Mám při tom s sobě zastrčený anální kolík a když po jeho vystříkání do ní ji správně vylížu a jeho očistím, někdy mi i oba namočí do pusy ji smím vystříkat zadek a vše pak po sobě z ní vysaju. Někdy mi podvážou koule a když málo honím mrská mě přes penis bičíkem. Když má milenec chuť tak mu ho připravím v puse i pro druhou akci se ženou. A zase vše vylížu.

Ludek (Po, 16. 1. 2017 - 14:01)

Já mám rád, když mě manželky milenec po vystříkání do mé partnerky nachčije do zadku. Ženu pak vylížu a jeho penis náruživě očistím.

Robík (Po, 16. 1. 2017 - 14:01)

Jsme se ženou spolu již téměř 20 let a chtěli jsme si zpestřit naše sex hrátky. Jednou jsme pozvali dva kamarády a má žena si s nimi krásně užila. Já se jen koukal a moc se mi líbilo jak si s nimi užívá. Ve finále jsem si ji po nich pěkně vylízal. Měla ji plnou semene. Napříště jsme si to dali jinak. Já byl svázaný a připravený jako jejich druhá děvka. Rozdávali si to s moji ženou a já je vždy po vystříkání do ní pěkně očistil a znovu postavil a za odměnu mě žena přitom dělala umělákem. Stříkat jsem nesměl. Vrchol mého ponížená byl, že mě všichni na závěr pomočily a já lízal jejich semeno z obou jejích dírek. Bylo to krásné ponížení.

Fanda (Pá, 13. 1. 2017 - 08:01)

Manželka má už třetí rok milence a rádi ho zveme domů. Podváže mi koule a musím sedět na židli a sledovat jak si to milenec s ní rozdává. Vzrušuje mne, když u toho krásně křičí a občas mě bičíkem mrská pře ztopořený penis a naběhlí žalud. Někdy mi dá i kolíčky na bradavky. Ve finiši se do ní vytříká a já ho očistím v puse a vylížu z ní jeho semeno. Ona mi pak ojede umělákem a já se smím vyhonit. Za odměnu sene mě potom vymočí ona i on. Má rád ten pocit poníženosti. Jinak máme skvělý vztah už 25 let.

Haha (Čt, 12. 1. 2017 - 20:01)

To musí být hodně směšný když velký chlap se plazí před holkou jak chrastítko a třese se když ho plácne pantoflem :-)

jirka (Čt, 12. 1. 2017 - 20:01)

Submisivni cuckold to tak nebere. Me staci, kdyz se muzu udelat o jeji nastavenou nohu v kozacce jako pejsek.

dělat ze sebe.. (Čt, 12. 1. 2017 - 18:01)

Proc by mel byt ?dobrovolně paroháče může jenom magor.

jirka (Čt, 12. 1. 2017 - 18:01)

tak to je život na hovno!!!!!Proc by mel byt ?

no,...... (Čt, 12. 1. 2017 - 13:01)

Cuckoldi jsou vpodstate...tak to je život na hovno!!!!!

jirka (St, 11. 1. 2017 - 19:01)

Cuckoldi jsou vpodstate subici a my subici vnimame nase zeny jako pani vladkyne, ktere si smi delat co chtej a my naopak bez jejich dovoleni nesmime ani masturbovat.

Áda (Po, 9. 1. 2017 - 14:01)

Co by se vzmáhal na žalobu,...kde není žalobce není soudce, ovšem jak to dnes v EU vypadá, tak za pár let ten nebo ti žalobci mohou být - děti. Budou chtít znát biologického otce a budou na to mít nárok. A pokud se dozví pravdu, tak jim bude dělat jen dobře, že jejich biologický i úřední otec a jejich matka stráví pár let v kriminálu.

? (So, 7. 1. 2017 - 15:01)

Tak co se týká cuckoldů,...Proč by jí to mělo vadit?Žena si ráda vychutná soulož se skutečným alfa samcem,který si ze své dominantní pozice v samčí hierarchii dovede zjednat respekt u submisivního beta samce.S tou latentní homosexualitou je to přesně naopak.Ta se nejčastěji vyskytuje právě u cuckolda.Pokud má takový milenec styk s cuckoldem,jde vždy o pokořující nebo ponižující akt v rovině dominance a submisivity.Nejedná se tedy o homosexualitu.Koneckonců žena i její milenci neberou cuckolda již jako muže.

Zdenda z Poruby (Čt, 5. 1. 2017 - 16:01)

Mě stačí se na manželku...spravne je, že si každy dělá co se mu líbí.a to je správné.a dobre je že pišou své zážitky

Maxík (Čt, 5. 1. 2017 - 07:01)

My to doma již provozujeme skoro dva roky a já i žena jsme spokojeni. Vždy když přijde její milenec nebo i jeho kamarád, já si sednu do křesla a musím se koukat jak jí to oba udělají. Po jejich vystříkání do ní je oba očištím a dokouřím a z ní vylížu jejich semeno. Někdy mi k tomu přidá i její piss a já si za odměnu mohu buď vyhonit nebo ji šukat do zadečku a pak opět po sobě vylízat.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 23:02)

Pujč mi jí. Můj sen

nech (Út, 3. 1. 2017 - 23:01)

Tak me koncne ma zena splnila...si napsat silnější léky.

Áda (Út, 3. 1. 2017 - 15:01)

Tak co se týká cuckoldů, tak já je chápu. I to, že jim chutná vylizovat cizí sperma z vlastní ženy. Jediné co nechápu je to, že si milenec ženy nechá od manžela kouřit. To musí být v tom případě homosexuál nebo skrytý homosexuál, kterým se teď módně říká bisexuálové. Řekněte mi, co má žena za pocity souložit s takovým mužem? To jí to nevadí?

Zdenda z Poruby (Po, 2. 1. 2017 - 17:01)

registraci.zda se mi to nějak složite,už jsem to zkoušel

Přes (Ne, 1. 1. 2017 - 12:01)

prosim tě,jak přesně se da...registraci.

Reklama

Přidat komentář