1465 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenda z Poruby (anonym)
registraci.zda se mi to nějak složite,už jsem to zkoušel
2. Leden 2017 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Áda (anonym)
Tak co se týká cuckoldů, tak já je chápu. I to, že jim chutná vylizovat cizí sperma z vlastní ženy. Jediné co nechápu je to, že si milenec ženy nechá od manžela kouřit. To musí být v tom případě homosexuál nebo skrytý homosexuál, kterým se teď módně říká bisexuálové. Řekněte mi, co má žena za pocity souložit s takovým mužem? To jí to nevadí?
3. Leden 2017 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
nech (anonym)
Tak me koncne ma zena splnila...si napsat silnější léky.
3. Leden 2017 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Maxík (anonym)
My to doma již provozujeme skoro dva roky a já i žena jsme spokojeni. Vždy když přijde její milenec nebo i jeho kamarád, já si sednu do křesla a musím se koukat jak jí to oba udělají. Po jejich vystříkání do ní je oba očištím a dokouřím a z ní vylížu jejich semeno. Někdy mi k tomu přidá i její piss a já si za odměnu mohu buď vyhonit nebo ji šukat do zadečku a pak opět po sobě vylízat.
5. Leden 2017 - 7:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenda z Poruby (anonym)
Mě stačí se na manželku...spravne je, že si každy dělá co se mu líbí.a to je správné.a dobre je že pišou své zážitky
5. Leden 2017 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Tak co se týká cuckoldů,...Proč by jí to mělo vadit?Žena si ráda vychutná soulož se skutečným alfa samcem,který si ze své dominantní pozice v samčí hierarchii dovede zjednat respekt u submisivního beta samce.S tou latentní homosexualitou je to přesně naopak.Ta se nejčastěji vyskytuje právě u cuckolda.Pokud má takový milenec styk s cuckoldem,jde vždy o pokořující nebo ponižující akt v rovině dominance a submisivity.Nejedná se tedy o homosexualitu.Koneckonců žena i její milenci neberou cuckolda již jako muže.
7. Leden 2017 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Áda (anonym)
Co by se vzmáhal na žalobu,...kde není žalobce není soudce, ovšem jak to dnes v EU vypadá, tak za pár let ten nebo ti žalobci mohou být - děti. Budou chtít znát biologického otce a budou na to mít nárok. A pokud se dozví pravdu, tak jim bude dělat jen dobře, že jejich biologický i úřední otec a jejich matka stráví pár let v kriminálu.
9. Leden 2017 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Cuckoldi jsou vpodstate subici a my subici vnimame nase zeny jako pani vladkyne, ktere si smi delat co chtej a my naopak bez jejich dovoleni nesmime ani masturbovat.
11. Leden 2017 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
no,...... (anonym)
Cuckoldi jsou vpodstate...tak to je život na hovno!!!!!
12. Leden 2017 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
tak to je život na hovno!!!!!Proc by mel byt ?
12. Leden 2017 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
dělat ze sebe.. (anonym)
Proc by mel byt ?dobrovolně paroháče může jenom magor.
12. Leden 2017 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Submisivni cuckold to tak nebere. Me staci, kdyz se muzu udelat o jeji nastavenou nohu v kozacce jako pejsek.
12. Leden 2017 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Haha (anonym)
To musí být hodně směšný když velký chlap se plazí před holkou jak chrastítko a třese se když ho plácne pantoflem :-)
12. Leden 2017 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Fanda (anonym)
Manželka má už třetí rok milence a rádi ho zveme domů. Podváže mi koule a musím sedět na židli a sledovat jak si to milenec s ní rozdává. Vzrušuje mne, když u toho krásně křičí a občas mě bičíkem mrská pře ztopořený penis a naběhlí žalud. Někdy mi dá i kolíčky na bradavky. Ve finiši se do ní vytříká a já ho očistím v puse a vylížu z ní jeho semeno. Ona mi pak ojede umělákem a já se smím vyhonit. Za odměnu sene mě potom vymočí ona i on. Má rád ten pocit poníženosti. Jinak máme skvělý vztah už 25 let.
13. Leden 2017 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Robík (anonym)
Jsme se ženou spolu již téměř 20 let a chtěli jsme si zpestřit naše sex hrátky. Jednou jsme pozvali dva kamarády a má žena si s nimi krásně užila. Já se jen koukal a moc se mi líbilo jak si s nimi užívá. Ve finále jsem si ji po nich pěkně vylízal. Měla ji plnou semene. Napříště jsme si to dali jinak. Já byl svázaný a připravený jako jejich druhá děvka. Rozdávali si to s moji ženou a já je vždy po vystříkání do ní pěkně očistil a znovu postavil a za odměnu mě žena přitom dělala umělákem. Stříkat jsem nesměl. Vrchol mého ponížená byl, že mě všichni na závěr pomočily a já lízal jejich semeno z obou jejích dírek. Bylo to krásné ponížení.
16. Leden 2017 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludek (anonym)
Já mám rád, když mě manželky milenec po vystříkání do mé partnerky nachčije do zadku. Ženu pak vylížu a jeho penis náruživě očistím.
16. Leden 2017 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
My máme také společného milence. Manželka si vždy náruživě užívá, já se na ně dívám a přitom si ho honím, ale vystříknout nesmím. Mám při tom s sobě zastrčený anální kolík a když po jeho vystříkání do ní ji správně vylížu a jeho očistím, někdy mi i oba namočí do pusy ji smím vystříkat zadek a vše pak po sobě z ní vysaju. Někdy mi podvážou koule a když málo honím mrská mě přes penis bičíkem. Když má milenec chuť tak mu ho připravím v puse i pro druhou akci se ženou. A zase vše vylížu.
17. Leden 2017 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
No čtu to tady. Je to opravdu dost zajímavé. Pořád se s manželkou o tomto tématu bavíme, ale není odvaha. Také bych se rád díval, jak jí to nějaký borec pořádně udělá, do pičky jí nastříká a do zadku nachčije a já bych to z ní všechno vylízal a vypil. Klidně bych mu nastavil i svoji prdel, aby mě ojel taky a nebo ona umělákem.
17. Leden 2017 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
tom (anonym)
já přítelky milence kouřím pravidelně a lížu i jeho semeno z obou jejích dírek. Je to super. Mohu si ho před nimi i vyhonit.
17. Leden 2017 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
možná by si mnoho lidí co zde diskutuje, měli alespoň přečíst o co jde. Cuckold vztahů je mnoho druhů a ne každý každému vyhovuje. http://www.cuckold-submission.com/ Kdo neumí anglicky, tak na Googlu je překladč, i když mizerný.
18. Leden 2017 - 16:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Alfons (anonym)
Manželka si ráda pozve vyvinutého samce na zpestření večera. Na dovolené se tím ani nijak netají. Dovolenou plánuje aby neměla menzes. Kde to jde ona je v tangách, já vždy nahý. V hotelu ji jeden chodil navštěvovat, Užívali si na klidně balkónu, i před sousedy. Líbí se jí když milenec je chlap co si ji vezme hrubě i před diváky. To má silné orgasmy. Já se zatím dívám nebo se bavím se sousedy a jsem vzrušený. Ze začátku sousedi nechápavě dívali, ale já manželku chválil jak je šikovná a je o ni zájem. Nakonec jsme udělali se sousedy párty v pěti, Její samec jí slíbil že ji tam ojede. Po pár lahvinkách se atmosféra i šaty uvolnili a manželka skončila s milencem v orgasmech. I sousedi si užili a já mohl obě připravit jazykem. Po párty manželka se stulila ke mně v posteli a usla. A já mohl se jí udělat o stehno.
19. Leden 2017 - 0:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
My máme s manželem společného milence. Když dorazí mrdá nás oba. Manžel ale nesmí stříkat, ja mě smí lízat a čistit od jeho semene a já mu za odměnu mrdám jeho zadek. Když je hodný a vše správně udělá, tak se smí udělat mezi mojema nohama a semenno sobě pěkně očistit.
19. Leden 2017 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Trevis (anonym)
Manžel douhou na mě naléhal, aby jsme si pořídili třetího na hrátky. Nedokázala jsem si to představit, ale nakonec jsme společně na netu vybrali a uskutečnili setkání. On se jen dívat a fotil. Já si to náležitě užila a dokonce byl manžel spokojený, že mě mohl i přítele semeno vylízat. Teď společně milence hledáme na netu a zveme k sobě. Užíváme si oba, já má super sex a on si vždy pochutná. Společný sex provozujeme již jen málo, on má problémy, nestojí mu. Jen mu to občas udělám umělákem, a on je spokojený , že jsem šťastná a že on vylíže semeno po nich.
19. Leden 2017 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
M21 (anonym)
Manželce jsem dovolil milence. Pozoroval jsem je u toho a honil si péro. První byl zajíček, který byl z manželčiných latexových kozaček tak paf, že stříkal po pár přírazech. Druhý byl zkušený a to už bylo na co koukat. Vše zakončeno postříkáním manželky a jejím morkým orgasmem. doporučuji
19. Leden 2017 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Dedek (anonym)
Máme se ženou krásný vztah, ale je mezi námi věkový rozdíl 20 let a mě už občas nechce stat. Tak jsme s manželko domluvili, že zkusí sex s milencem. Ale chtěl jsem být u toho a nakonec jsem zjistil, že se mi to líbí. Teď si zveme pravidelně, dokonce někdy i dva nebo tři najednou a já se pohodlně usadím do křesla a ona si s nimi hraje. Je to super vidět jak je náružitě uspokojována a já vím s kým to dělá. Když je akce u konce a oni odejdou, mazlíme se spolu a já z ní vylížu všechno jejich husté sperma. Z obou dírek a někdy mě to tak vzruší, že hupneme na to i spolu. Máme také rádi společné močení. Jsme oba šťastní a máme se stále rádi.
19. Leden 2017 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Alfons (anonym)
Moje je po návštěvě milence tak vzrušená, že mi i vykouří, vezme si si sexy oblečení ven nebo se ráda ukazuje nahá, to by dřív neudělala. Je z milence s dlouhou výdrží snadno vzrušivá a vydrží ji to i týden. Sám bych ji tak nerozdělal. Tak mám z milence prospěch i já. Včera se stavil jeden její uspokojovatel po obědě a k večeru se náhodou stavil nezadaný kamarád. Dlouho neměl ženskou a manželka byla v správné náladě. Nabídla se mu jen v průhledné košilce. Řekla mu že už je vykoupaná a připravená do postele a kvůli němu se oblékat nebude. Předvedla mi jak umí svádět chlapy a bez řečí mu rozepla poklopec. Kamarád stříkal jí do pusy ale nadržený byl dost a manželka byla roztažená ještě od milence. Užíval jsem si pohled jak do manželky hladce zajíždí až se mu stáhli koule a naplnil ji. Když kamarád odešel chtěla znovu a ráno jsem jí udělal masáž celého těla, nalakoval nožičky a oholil. Teď jdeme na nákupy a obdaruji ji pěkným sexy prádýlkem pro milence. Manželka poručila že dokud jí nedají dva milenci, budu abstinovat.
21. Leden 2017 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Maly penis (anonym)
Tak mne zahyba manželka protože ho mám malého a nestoji mi. Vzrušuje mne to a ona mne tím ponizuje. Mám i klicku na penis a šukáš mi zadek připínacm penisem. Abych prý nemohl říkat, že spolu nesukame. Občas i na party řekne jak jsem si pěkně zasukali. Směje se u toho a neříká zatím že ona šukáš mne.
3. Březen 2017 - 3:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ahoj jsem s manželem 15 let,ale je o 13 let mladší a tak já jsem teď porád nadržena a on po praci moc neodvede, ale ma par kamošů, s kterýma se omě dělí. Ze začátku to bylo divný, ale teď jsem naprosto spokojená a honza me už může šukat jen do prdelky a nebo vůbez i kdyz jeho kamoči můžou vše a bez gumy. Já jsem šťastná a on to zatím nějak zvládá.
4. Březen 2017 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
ahoj jsem s manželem 15...tomu neverim vubec
5. Březen 2017 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Maly penis (anonym)
ahoj jsem s manželem 15...A máš ho stále stejně ráda a máš k němu stejnou úctu ?
5. Březen 2017 - 16:08

Stránky

Přidat komentář