1383 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
michala (anonym)
Co třeba nějaký obleček...tak to nepraktikuji, dámské oblečky to né, s oblobou používám na noc pás cudnosti, cuckold nespí u mě v pokoji, má vedlejší malou místnost. pás cudnosti spolehlivě zabrání touze po masturbaci.
28. Únor 2015 - 12:13
Zvědavec (anonym)
A nevadi ti spat kazdou noc sama bez objeti blizkeho cloveka?
28. Únor 2015 - 12:53
michala (anonym)
A nevadi ti spat kazdou noc...ani ne, netoužím po něčím chrápání, ale ani po celonočním oblézáním. zhruba 2x do měsíce u mě některý z milenců přespí a to mě bohatě stačí.
28. Únor 2015 - 13:47
Zvědavec (anonym)
Tak každému vyhovuje něco jiného. Já zase mám rád společné spaní.
28. Únor 2015 - 15:35
michala (anonym)
dámy, moc by mě zajímalo, jestli cuckold sdílí v noci vaší ložnici, tulí se k vám atd. já si to prostě neumím představit.
28. Únor 2015 - 17:34
Jana (anonym)
Ne cuckold musí spát jinde...spát se mnou můžou jen milenci !!!
28. Únor 2015 - 19:51
michala (anonym)
ahoj Míšo, a jak mu tu...ahoj Zdeno, spůsobů je celá řada, podívej se na www.tubebdsm,com sekce prostata, tam najdeš řadu návodů. Já nejradši nasadím cuckoldovi pás cudnost, pak si klekne na všechny čtyři , roztáhne stehna a hlavu položí na postel, do takto pěkně vyšpulené zadnice zasunu dva prsty a dráždím prostatu, semeno pak z penisu jen ,,vytéká,, jedná se o kombinaci žlutavé tekutiny, cuckold samozřejmě je připraven o slastný pocit ejakulace.přiznám se , že takto ho trápím dost často.vřele doporučuji, následné dny cuckold plní vše řádně z obyvy opětovného odběru semene.
3. Březen 2015 - 12:23
Alfons (anonym)
Máte naprostou pravdu Madam Michalo, my subíci poslušně čekající s vystrčeným zadkem na milking nemůžeme čekat spaní v jedné posteli se svou Paní.
3. Březen 2015 - 21:40
Honza (anonym)
Neumim si predstavit ze bych se svou Pani spal v jedne posteli. Urcite bych umazal povleceni mazlavkou a to by se Pani moc zlobila. Staci kdyz ojevi fleky na trenkach a jsem potrestan.
3. Březen 2015 - 23:02
Bára (anonym)
No nevím, cuckold by přeci neměl mít koule, ne ?
4. Březen 2015 - 7:29
Berta (anonym)
No nevím, cuckold by přeci...Zřejmě zastáváš názor,že vykastrovaný paroháč je opravdový cuckold.
4. Březen 2015 - 14:19
michala (anonym)
No nevím, cuckold by přeci...já mám na věc kastrace cuckoldů jinný názor. Jsem zásadně proti.Myslím, že kastrování cuckoldů je za hranicí mého chápání.
4. Březen 2015 - 15:00
michala (anonym)
Máte naprostou pravdu Madam...tvůj názor se mě líbí, zřejmě jsi správně vycvičení a vedený subík.
4. Březen 2015 - 15:02
Alfons (anonym)
Děkuji Vám za uznání Madam Michalo. Dříve jsem se se svou Paní mnoho hádal a byl na Ní hrubý a naše soužití nebylo šťastné. Nyní jsem svou paní dobře vychovaný a vím kde je mé místo, nikdy předtím bych nevěřil jak mne to bude vzrušovat být sluha své Paní.
4. Březen 2015 - 16:22
Linda (anonym)
No nevím, cuckold by přeci...Souhlas Báro, správný cuckold by měl mít prázdný pytlík. Jak to ale udělat, aby za to nemohl být postih... ?
4. Březen 2015 - 23:25
kaktus (anonym)
Souhlas Báro, správný...Tipuju, že výskyt vykastrovaných cukoldů bude asi tak stejný jako u Yetiho. Všichni o tom akorát žvaní a slintají, ale reál bude trochu jinde. Naštěstí...
5. Březen 2015 - 8:43
michala (anonym)
Pořád přemýšlím, kde se bere názor, že správný cuckold musí být vykastrován. Čemu to slouží? Je pak snad cuckold kvalitnější, MŮJ CUCKOLD MÁ KOULE A NIKDY BYCH HO NA KASTRACI NEDALA. Jen představa, že bych mu ty jeho koule už nemohla trápit/moje oblíbené/ je děsivá.Podle mě cuckold s koulema je stejně dobrý jako bez koulí.
6. Březen 2015 - 15:15
kaktus (anonym)
Souhlas. Po kastraci se výrazně snižují možnosti "trápení" cukolda, je to prostě GAME OVER.
6. Březen 2015 - 21:51
Daniela (anonym)
Já s tím taky souhlasím, proč by neměl mít můj cuckold koule ? To jako že když nechám manžela vykastrovat tak to až pak bude ono ? Pěkná blbost, jeho podřízení a ponížení přece můžu dělat zcela jinak např. mé oblíbené čištění milencova semena ze mně a taky nucené kouření milence po jeho vrcholu nebo spoustu dalších věcí. Tak s tím neblázněte a užívejte si těchto věcí s rozumem, to bych nikdy nemohla udělat.
8. Březen 2015 - 14:52
jirka (anonym)
Já s tím taky souhlasím,...Plne souhlasim s vasim nazorem Madam.
8. Březen 2015 - 16:12
Bára (anonym)
Já s tím taky souhlasím,...A co ostatní holky, co mají doma cuckolda - má anebo už nemá kulky ?
8. Březen 2015 - 16:42
Magda (anonym)
A co ostatní holky, co mají...Můj už nemá a je to supr.
9. Březen 2015 - 8:08
žasnoucí (anonym)
jsem dost otevřený člověk a v sexu docela "zvrhlík", ale tahle diskuze je pro mě úplné scifi. jen žasnu. osobně to vnímám tak, že už je to rozhodně posunuté dost směrem k psychiatrii. u těch chlapů rozhodně. nehodlám tu zakládat nějakou výměnu názorů, jen mi to nedalo ...
9. Březen 2015 - 12:39
... (anonym)
jsem dost otevřený člověk...Jsem druhý žasnoucí.
9. Březen 2015 - 12:49
Já (anonym)
Já nežasnu, každý má co chce a druhému je do toho ho..no!!!
9. Březen 2015 - 19:19
Berta (anonym)
Magdo, proč to je...Paroháč je proto paroháčem,že je ničemný na sex.I když chuť má,ženu uspokojit nedokáže.
11. Březen 2015 - 13:43
michala (anonym)
našla by se zde dáma, která by mě předvedla svého vykastrovaného cuckolda? Myslím, že s tím bude problém, ono těch vykystrovaných bude minimum, jestli vůbec jsou.
12. Březen 2015 - 14:02
Bára (anonym)
našla by se zde dáma,...Michalo, máš pravdu. Vykastrovaný cuckold je něco jako Yeti. Kámoška se mi chlubila, že svýmu subikovi rozkopala koule... Den na to jsem ho viděla v sauně a měl pytlík zcela v pořádku. Takže pohádky, pohádky.
14. Březen 2015 - 12:07
Věra (anonym)
našla by se zde dáma,...Je hloupost kastrovat paroháče,cuckolda.Ponížený je už dost tím,že musí asistovat při uspokojování svojí ženy jinými muži,nebo minimálně takovou aktivitu sledovat.
19. Březen 2015 - 13:47
Jan (anonym)
Je hloupost kastrovat...Správně, cuckold má pozorovat svou ženu jak souloží a ječí pod cizími ocasy....... To mu stačí, pro ponížení... Pokud je člověk zdravý má zdravým být ! Dost je nemocí co si berou život samy!!!
19. Březen 2015 - 17:28

Stránky

Přidat komentář