Reklama

Cuckold

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 13:12)

Guĺky mam len sa scvrkli zmenšili o dosť. A prestal som počase striekať celkom. Po zakroku to bolo ešte par kvapiek no po mesiaci už nič.

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 22:12)

Po přerušení chámovodů /klasická sterilizace/ se varlata nezmenší a jejich vnitřní sekrece je plně zachována . Testosteron jde do těla , ale díky přerušeným chámovodům spermie nemohou z těla . Ejakulace je zachována protože devadesát šest procent ejakulátu tvoří sekret který při orgasmu vylučuje prostata . Co to tedy bylo za zákrok ?

Peter (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

A nebolelo to pri zákroku? Nepozeral ste sa, čo robí? Lebo toto je skôr také, ako keby Vás vyklieštila...Pri sterilizácii by sa nemali semenníky zmenšiť. Erekciu máte?

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Menšiu ale mam. No orgazmi veĺmi silne ,,silnejšie ako predtym. A nepozeral som sa lebo by som aj tak nič nevidel lebo mal som predsemou bielu zaclonu to vraj pre pacientove dobro.

Peter (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Takže orgazmus máte, no nič z Vás nevystrekne? Dovolí Vám vniknúť do nej? Či len masturbovať môžete?

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 18:12)

Možem iba to čo mi dovoli ona . A je laskava a musim honiť stale podĺa jej pokynou.

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Menšiu ale mam. No orgazmi veĺmi silne ,,silnejšie ako predtym. A nepozeral som sa lebo by som aj tak nič nevidel lebo mal som predsemou bielu zaclonu to vraj pre pacientove dobro.

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Menšiu ale mam. No orgazmi veĺmi silne ,,silnejšie ako predtym. A nepozeral som sa lebo by som aj tak nič nevidel lebo mal som predsemou bielu zaclonu to vraj pre pacientove dobro.

kaktus (Čt, 5. 3. 2015 - 08:03)

Souhlas Báro, správný...Tipuju, že výskyt vykastrovaných cukoldů bude asi tak stejný jako u Yetiho. Všichni o tom akorát žvaní a slintají, ale reál bude trochu jinde. Naštěstí...

Linda (St, 4. 3. 2015 - 23:03)

No nevím, cuckold by přeci...Souhlas Báro, správný cuckold by měl mít prázdný pytlík. Jak to ale udělat, aby za to nemohl být postih... ?

Alfons (St, 4. 3. 2015 - 16:03)

Děkuji Vám za uznání Madam Michalo. Dříve jsem se se svou Paní mnoho hádal a byl na Ní hrubý a naše soužití nebylo šťastné. Nyní jsem svou paní dobře vychovaný a vím kde je mé místo, nikdy předtím bych nevěřil jak mne to bude vzrušovat být sluha své Paní.

michala (St, 4. 3. 2015 - 15:03)

Máte naprostou pravdu Madam...tvůj názor se mě líbí, zřejmě jsi správně vycvičení a vedený subík.

michala (St, 4. 3. 2015 - 15:03)

No nevím, cuckold by přeci...já mám na věc kastrace cuckoldů jinný názor. Jsem zásadně proti.Myslím, že kastrování cuckoldů je za hranicí mého chápání.

Berta (St, 4. 3. 2015 - 14:03)

No nevím, cuckold by přeci...Zřejmě zastáváš názor,že vykastrovaný paroháč je opravdový cuckold.

Bára (St, 4. 3. 2015 - 07:03)

No nevím, cuckold by přeci neměl mít koule, ne ?

Honza (Út, 3. 3. 2015 - 23:03)

Neumim si predstavit ze bych se svou Pani spal v jedne posteli. Urcite bych umazal povleceni mazlavkou a to by se Pani moc zlobila. Staci kdyz ojevi fleky na trenkach a jsem potrestan.

Alfons (Út, 3. 3. 2015 - 21:03)

Máte naprostou pravdu Madam Michalo, my subíci poslušně čekající s vystrčeným zadkem na milking nemůžeme čekat spaní v jedné posteli se svou Paní.

michala (Út, 3. 3. 2015 - 12:03)

ahoj Míšo, a jak mu tu...ahoj Zdeno, spůsobů je celá řada, podívej se na www.tubebdsm,com sekce prostata, tam najdeš řadu návodů. Já nejradši nasadím cuckoldovi pás cudnost, pak si klekne na všechny čtyři , roztáhne stehna a hlavu položí na postel, do takto pěkně vyšpulené zadnice zasunu dva prsty a dráždím prostatu, semeno pak z penisu jen ,,vytéká,, jedná se o kombinaci žlutavé tekutiny, cuckold samozřejmě je připraven o slastný pocit ejakulace.přiznám se , že takto ho trápím dost často.vřele doporučuji, následné dny cuckold plní vše řádně z obyvy opětovného odběru semene.

Jana (So, 28. 2. 2015 - 19:02)

Ne cuckold musí spát jinde...spát se mnou můžou jen milenci !!!

michala (So, 28. 2. 2015 - 17:02)

dámy, moc by mě zajímalo, jestli cuckold sdílí v noci vaší ložnici, tulí se k vám atd. já si to prostě neumím představit.

Reklama

Přidat komentář