1464 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
excucky (anonym)
Souhlasím Jani, muž by měl být situací vláčen, ale nacházet v ní paradoxně uspokojení. Pokud to iniciuje a moderuje on, je to spíš jiná forma swingers. Submisivita, masochismus u muže je nezbytný, dominance a nadřazenost u jeho ženy rovněž. (Uvítal bych hlubší názory ženy, mohli bysme si občas vyměnit pár vět? - Mimo fórum. Kontakt případně na xchatu)
1. Červenec 2013 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
chchch (anonym)
Dámy a necháváte se napustit i do prdelky. Musí správný cuckold vylízat sperma ze zadečku nebo ho do toho nelze nutit? A co když ten váš odmítně lízat? Jak ho přinutíte?
9. Červenec 2013 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Dámy a necháváte se... žena je před takovou praktikou důkladně vypláchnutá,takže její paroháč s tím nemá problém a k rituálu to patří,zrovna tak jako sledování plnění spermatem otvorů manželky.Ten můj se přímo rozklepe když mi zvednou nohy a jeden prsty roztáhne mojí štěrbinu a ukazuje mu jak jsem jejich spermatem naplněná.Bez odporu jde na kolena a vylíže mne až k orgasmu.Moje rozkoš a jeho ponížení ho uspokojuje.
9. Červenec 2013 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
chchch (anonym)
žena je před takovou...Takže líže sperma od více chlapů najednou? Zajímavé. Myslel jsem, že žena má pouze jednoho "oficiálního" plniče, se kterým cuckold souhlasí. Nebo do toho nemá co mluvit vůbec?
9. Červenec 2013 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
excucky (anonym)
Když měla žena milence, moc ji sex se mnou nebavil. Častěji si na mě naklekla, široce jsem ji objal rty análek a dráždil ji jazykem. Dosahovala tak zvláštního orgasmu, prý úplně jiného, než při styku. Ve finále se zcela mimoděk uvolnila a zatímco si prožívala svou rozkoš, já měl plná ústa a čekal, až sleze. Jednou si dodatečně vpravila sperma jak do kundičky, tak i do análku, protože to od milence měla daleko. Povídala mně o tom, jak si užívala a jak asi právě jím to, co ji do análku nastříkal. Vypláchnutá nebyla, patří to k tomu. Velkej panák silnýho destilátu se pak hodí.
10. Červenec 2013 - 8:53
Obrázek uživatele Návštěvník
fanouš (anonym)
Kurňa, Ty musíš mít žaludek...na všecko..
10. Červenec 2013 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
excucky (anonym)
Ale kdepak. Toto byl asi nejsilnější zážitek z celé té skoro roční záležitosti. Nebylo to ani ryba, ani rak, konglomerát tužeb, avšak tak se vzájemně vylučujících, že to nešlo ustát. Směřovalo to jasně k rozvodu. Až jsem se odstěhoval a udělal prostor, věci se začaly převracet k lepšímu. Dnes je to high level vztah, skoro zázrak, po 25 letech manželství.
11. Červenec 2013 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Takže líže sperma od více...Naprosto správně cuckold nemá s čím souhlasit,nebo nesouhlasit.Rozhoduje žena,je jen na ní jestli se nechá naplnit jedním,nebo více muži a kam.Na cuckolda vždy připadá po naplnění ližba.
12. Červenec 2013 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
excucky (anonym)
Ještě jsem tu neřešil pohled ze strany hotwife. Musí to být žena sebevědomá, požitkářská a rafinovaná. Ani nevím, kolik takových může být. Řekl bych, že z tisíce jedna. Takže realizovatelnost v praxi je velmi mizivá. Což taktéž není na škodu. Je to nepřirozený lifestyle, navíc velmi nebezpečný. Cuckolding je jiná forma SadoMaso ve smyslu Madam - otrok. Prvky BDSM se mohou do cuckoldingu promítat. I v této sféře je patrně násobně více otroků - hledačů, než Madam - uživatelek. A to proto, že ženy chtějí být vedeny, podmaněny svým samcem a pokud si je podmaní jiný samec, raději původního samce opustí,než by s ním hrály nějakou hru na ponižování. Tak bacha na to...
14. Červenec 2013 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Krista (anonym)
Ještě jsem tu neřešil...To jsi vážený na velkém omylu!Moderní ženy přestávají být puťkami slepě poslouchajícími své mužské protějšky.Kdybys viděl jak si toho mého podávám a vychutnávám,tak bys změnil názor.
16. Červenec 2013 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
excucky (anonym)
To jsi vážený na velkém...Mno, myslím si, že moc takových Vás nebude. Ale když se rozepíšeš, možná ty ostatní trochu navnadíš, inspiruješ a navedeš. Nebylo by to na škodu...
17. Červenec 2013 - 8:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Kdyz jste mesic v pasu cudnosti udelate cokoliv abyste mohli vystrikat.
6. Srpen 2013 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
jou (anonym)
v jednej casti myslim 5seria niptuck bol cuckold
7. Srpen 2013 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Arnošt (anonym)
Mno, myslím si, že moc...U nás je to tak jak píše Krista.Manželka si mně opravdu podává a při hrátkách trestá můj odpor jezdeckým bičíkem.To,že ji naplněnou milencem musím vylízat a on se na to dívá je samozřejmostí.Jednou neměl patřičnou erekci tak mi přikázala abych ho felací povzbudil stála nad námi s bičíkem a povzbuzovala mne.Penis mu ztvrdl a já přestal manželka mně švihla že bude dost až řekne ona,pokračoval jsem manželka mně chytla za vlasy a on mi naplnil pusu bičík mi držela pod bradou a velela polknout,polkl jsem oba se dobře bavily u nás to je opravdu vztah madam a otrok,ale rozhodně se nenudím.
13. Srpen 2013 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Eda (anonym)
U nás je to tak jak píše...Jsem také cuckold a vylizuji manželku po hrátkách s jinými muži,ale přímo mi žádný ústa spermatem ještě nenaplnil.Muselo to být asi silné "kafe" polknout?Smíchané s poševním sekretem ženy to zvládám,ale samotné?Ta Tvoje je opravdu tvrdá.
22. Srpen 2013 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Rijana (anonym)
Jsem také cuckold a vylizuji...Jakápak tvrdá paroháč nemá co kritizovat paní.Ten můj dobře ví kde je jeho místo,pokud nařídím felaci některého milence provádí ji dokud příkaz nezruším ejakulace do jeho úst je samozřejmá, jinak by to totiž nemělo smysl.
9. Září 2013 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Jsem natom podobně, začalo to pred mnoha lety kdy mě začala vzrusovat predstava ze mi je partnerka neverná. Dnes to predemnou dělá rada s jinýma . Také ji po sexu s jiným ližu.
9. Září 2013 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
hot secretary (anonym)
Jen si fantazírujte.Je rozdíl,když si olíznete vaše prsty po vlastní ejakulaci,než když si dopřejete finále s mužem,se kterým zažijete plnou pusu se vším všudy a spolknoutí?Navalí se vám a hodíte šavli všichni přítomní i s Ribanou:-)Chcete skutečne prožít pocity nás žen při poskytovaní orálu chlapovi?Tak zahoďte stud a běžte opravdu vykouřit a spolykat celé dávky od několika nadržených mužů.Doufejte,že vaše první pokusy nebudou s muži,kteří jsou zvyklí mít pravidelný sex a jsou po delší sex. abstinenci. Pak vaše pusa bude plná "přezráleho" nažloutého hořko-slaného hrudkovitého rosolu specifické chuti.Zážitek na který se jen tak hned nezapomíná.Já si ráda počkám na druhou dávku jak od svého milence tak od manžela.Čerstvé je holt čerstvé.Tak dál fantazírujte.Nemám nic proti submisivitě v rozumných mezích,ale plná a upatlaná pusa u muže je pro velkou část populace žen hodně asexuální:-((
11. Září 2013 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jen si fantazír (anonym)
No teda... Až dodneška jsem si myslel, že horší úchylka než mám já neexistuje. Jsem ujetý na dámský nožky. Strašně rád partnerkám líbám chodila, cucám prstíky a vyžaduji po nich, aby mi to dělali nožkama. Ale tohle, to je silný kafe i na mě. No nic, nikdy není tak strasně, aby nemohlo být ještě hůř. A teď jdu partnerce pusinkovat nožičky. Mějte se hezky.
11. Září 2013 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
bez sebevedomi, (anonym)
Bez schopnosti bouchnout pěstí do stolu,to je cuckold.narušena psychika z puberty a dříve,to je cuckold.toto vše ma jeden důsledek a jeden důvod,poněvadž tito borci maji male ba zakrslé pero.na vojně ve sprchach se stydeli,nevyhovující hodit do jámy viz Sparta,gladiátoři z nich nikdy nebudou...ponižující pro chlapa,tak vzniknul subik,nemaj čím oprcat ženskou...
12. Září 2013 - 2:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lea (anonym)
Jen si fantazírujte.Je...Když děláš orál,nesmíš sperma převalovat na jazyku,není to víno,ale polykat,i když nic proti fajnšmekrům.
12. Září 2013 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
komunistobijec (anonym)
Bez schopnosti bouchnout..... krásně jsi popsal sám sebe, je fajn, že o své poruše víš. Jak dlouho ti trvalo, než sis to přiznal? Co na to rodina? :D Měl by jsi s tím něco udělat, např. skočit do jámy, když ho máš malého a na vojně jsi se ve sprchách bál :DD
14. Září 2013 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
a copak (anonym)
.. krásně jsi popsal sám...A hele další kur curaku nimand a parohac,dej adresu sprasime ti zenu a tobě naserem do drzky,uchylaku zablokovanej a bez sebevědomí s malým perem a debylnima detma
14. Září 2013 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
komunistobijec (anonym)
A hele další kur curaku...Takže ty jsi další "cuckold"? Tvé rodinné poměry jsou zajímavé - malé péro, dementní děti, paroháč :D, máš to těžký, pravda. A ani inteligencí neoplýváš, vyjadřování a pravopis odpovídají skutečně úrovni osoby rozumu mdlého. No, každému udělil "bůh" podle svého uvážení :D. Tak hodně zábavy přeji, když budeš držet nějakému chlapovi :D
15. Září 2013 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Eda (anonym)
A hele další kur curaku...Tady děláš ramena ale před tou svojí jsi úplně krotký,jen čekáš až Tě nahého zmrská a pak Ti ji po naplnění milencem dá vylízat.
16. Září 2013 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Nina (anonym)
Takže ty jsi další...Cuckoldem se stává většinou muž neprůbojný,servilní až submisivní,kterého dominantní žena zcela ovládá a tím se uspokojuje.Je to typický případ týrání muže ženou,lidově podpantoflák.Zavržení hodný není on,ale jeho dominantní žena některá dokonce se sadistickými sklony.V některých případech je muž odstavován od manželského lože a aby více trpěl je tato výsada v jeho přítomnosti poskytována jinému muži.V některých případech bývá po koitu manželky s milencem přinucen k orálnímu uspokojení manželky i milence.Je to opravdové ponížení,kterým se sadistka uspokojuje.
19. Září 2013 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Zbyňda (anonym)
Naprosto správně cuckold...Dej mi na sebe kontakt .
19. Září 2013 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Dej mi na sebe kontakt .Můj nynější vědomý paroháč mi naprosto vyhovuje i plniči uspokojují moji potřebu.Děkuji zatím nemám zájem ale v případě potřeby kontakt zde oznámím.
20. Září 2013 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Můj nynější vědomý...Irenko , já stříkám 6x denně . Rád Ti vystříkám vaginu i před manželem / 775052911 / .
20. Září 2013 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Irenko , já stříkám 6x...To je u nás samozřejmé že před manželem,všichni mí milenci do mne stříkají když se můj paroháč dívá.Jeho přítomnost právě způsobuje větší vzrušení milenců on je nahý má jen obojek a řetěz na kterém je přivázaný.Je mu dovoleno pouze masturbovat a po mém naplnění přebytečné sperma milenců a můj poševní sekret vylízat.
20. Září 2013 - 16:07

Stránky

Přidat komentář