Reklama

Cuckold

Jéňa (St, 8. 1. 2014 - 11:01)

kdyz jdete s manzelkou a...Svojí manželku představuji samozřejmě jako manželku a jejího milence, když už vlastně nejsem mužem jako našeho přítele.Jestli ji drží za ruku v pase,nebo za rameno na věci nic nemění.

zvedavec (St, 8. 1. 2014 - 11:01)

kdyz jdete s manzelkou a milencem nekam spolu, ponizuji vas treba tim ze ji predstavujete jako manzelku zatimco se bavi a drzi za ruku se svym milencem?

Jéňo (St, 8. 1. 2014 - 10:01)

Ty jsi vůl.

Jéňa (St, 8. 1. 2014 - 10:01)

Pro heterosexuálního muže...Jenomže ponižování je to o co v cuckoldingu jde.Paroháčům je vnucováno co manželky a jejich milenci chtějí.Já jsem na tom velmi podobně.Milenec mé ženy pouští semeno do ní a já ho potom vylizuji tak dlouho až manželka dosáhne orgasmu,s tím nemám problém.Když jsem dříve milenci své ženy navozoval erekci felací,on mi pustil semeno do úst a manželka velela polkni tak jsem měl co dělat abych po polknutí nezvracel.Po dovolené v Thajsku kde mně nechali vykleštit se nucení na zvracení už nedostavuje.Možná proto,že už vlastní semeno nemám a ta mužnost je pryč.

No ano (So, 4. 1. 2014 - 23:01)

A ta hra je nejvíc...Pro heterosexuálního muže je největší ponížení nechat si nastříkat do huby od milence své ženy. A je fakt, že i když to není buzerant, tak mu touží nastříkat do huby právě proto, aby ho ponížil. Dřív nebo později k tomu dojde. Můj známý taky došel tak daleko, že mu milenec píchal jeho ženu, ale nesemenil jí do kundy, nýbrž péro před ejakulací vytáhl a stříkal do pusy mého známého. Jednou se to v něm zlomilo a oběma jim dal přes držku, milence nakopal do koulí a odešel od nich. Ještě neztratil úplně svou mužnost.

pits (So, 4. 1. 2014 - 23:01)

To je normální reakce,čím...A ta hra je nejvíc vzrušující. On sonduje, jak moc se nechám ponížit a já sleduju, jak si dovoluje víc a víc a jak ho to baví a vzrušuje. Čím víc je tahle interakce intenzivnější, tím víc jsem odhodlaný to všechno poslušně udělat, pokořit se před ním a jeho ptákem, slízat jeho semeno, nechat se postříkat a jednou možná si nechám opravdu stříknout i do pusy.

forum (St, 17. 4. 2013 - 11:04)

Myslím,že pokud se chceš...Abych řekl pravdu raději bych byl v té druhé pozici :-) Ale kdo ví jak by se situace rozvinula :-D

Jorga (St, 17. 4. 2013 - 11:04)

Myslím fungující forum....Myslím,že pokud se chceš vzrušovat tím,že budeš dobrovolným paroháčem,stačí když manželce,nebo přítelkyni opatříš milence.Promluv si sní o tom,některé ženy jsou ochotny experimentovat.Ty můžeš začít tím,že si od ní necháš nasadit pás cudnosti,který bude odemykat dle svého uvážení.Některé dominantní ženy své paroháče nechají i vykleštit,to je pak definitivní.

forum (St, 17. 4. 2013 - 10:04)

není to vyloženě cuckold...Myslím fungující forum. Tuto adresu jsem zkoušel ale ani po 14 dnech mě nebyl admin schopný dokončit registraci. Asi je to mrtvé a nikdo se o to již nestará.

jo (St, 17. 4. 2013 - 09:04)

není to vyloženě cuckold ani seznamka, ale určitě tam najdeš hodně z toho, co hledáš:

www.kandaulista.info

forum (Út, 16. 4. 2013 - 15:04)

Existuje na českém netu cuckold forum a cuckold seznamka?

severin (Ne, 31. 3. 2013 - 17:03)

no jo, to je jasný ale kde...jsou na to specializované seznamky. Najdeš tam páry, které hledají někoho jako ty. v češtině kandaulista.info. Jestli bys měl zájem o cizinku, tak třeba hotwifedating.com

igelit-nylon-bo (Čt, 28. 3. 2013 - 23:03)

Odkaz na nějaké video...Ahoj Jajdo.
Najdi si na netu PJORN.COM a tam cuckold.a ,as tam toho hafo.Dokonce jeden -asi manzel-soulozi s kondomem a cernoch to do ni strika naplno!Divnej svet

mates (Út, 26. 3. 2013 - 09:03)

Musíš najít dominantní...no jo, to je jasný ale kde takovou vzít co by do toho šla, obyčejná nevěra mě neláká

Ilona (Út, 26. 3. 2013 - 09:03)

No mě tohle vzrušuje docela...Musíš najít dominantní ženu,které dělá dobře když svého muže ponižuje.Taková na Tvůj scénář zřejmě přistoupí.

mates (Út, 26. 3. 2013 - 08:03)

No mě tohle vzrušuje docela hodně, ale ne v pozici poníženého ale v pozici ponižujícího. Moje představa je taková, že bych chtěl šukat cizí manželku někde blízko jejímu manželovi. Naplnil bych mu ji doslova za zády a ona by pak šla domu a měla s ním orální sex. Nebo rovnou ji naplnit před ním a to co z ní vyteče aby slízal. Bohužel nějak nemohu najít cizí manželku, která by tohle chtěla podstoupit. Nemyslím, že jsem úchyl, nebo ano?

Radek (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Ja sem presne ten co by chtel abys todle provedl me manzelce ale tvoje semeno bych nechtel ochutnat jen bych se chtel divat jak ji mrdas a jak si to ona uziva vic stebou ajk semnou, jak se nemuzu nabazit tviho ptaka a pak poprosi at ji naplnis pekne hloboko zasunes a striknes to tam

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 22:02)

No , představa vzrušující . Jde jen o to , abys to v reálu ustál až uvidíš jak ti do ní pouští sperma .

Radek (So, 6. 3. 2021 - 22:03)

Ano ustal bych to je to moje prani to to zazit videt ja si to narame uziva s jinym a chce aby ji napustil kundicku

Subik (St, 18. 9. 2019 - 11:09)

Nejsi divny. Je to proste sex. My zase nemuzeme sehnat nekoho jako ty.

Reklama

Přidat komentář