Reklama

Dráždění análu chlapa při sexu

Lukáš (St, 24. 2. 2016 - 15:02)

Pri milovani v misionarske...A Andreo, šukáš doma nebo zanášíš a doma děláš svatou?

Andrea (St, 24. 2. 2016 - 14:02)

No možná to byl jen pocit,...Pri milovani v misionarske poloze mam casto ruce na zadku meho partnera a spickami prstu mu stimuluji sverac. Stejne tak kdyz ho kourim kdy on stoji a ja klecim. To zintenzivnuje jeho slast a pro mne je velmi prijemne to pozorovat a doslova fyzicky citit.

jen pocit (St, 24. 2. 2016 - 13:02)

Tého mého jsem přemluvila,...No možná to byl jen pocit, který přitom je a on to jen blbě řekl..

:-) (St, 24. 2. 2016 - 12:02)

Tého mého jsem přemluvila, chtěla jsem to vyzkoušet a on mi přitom řek že se asi pos..e.:( Takže bohužel

Michal (St, 24. 2. 2016 - 12:02)

Přesně. Můj miláček má...Michala má moje simpatie. Přítelkyně mi to také dělá a nedávno mi koupila vibrátor a je to nádhera.Lituju každého, kdo to nezažil.

Michala (Po, 17. 8. 2015 - 11:08)

Kdyz se s mym pritelem...Přesně. Můj miláček má moc rád,když mu při dráždění pindi strčím kousek namazaného prstu do análku a jemě ho tam šimrám. to je jak u vytržení a za malou chviličku hezky vystřikuje semínko. Dělám mu to třeba když už mám dost a potřebuji ho rychle dodělat. A nevím, proč by se to nemohlo dělat mužům,když se to běžně dělá ženám, dokonce ještě víc. Například, když se souloží do zadečku.

Honza (Ne, 16. 8. 2015 - 22:08)

Nejsi sám. Radši jsem to...To já to přečet. Pisálek má sice bujnou fantazii, ale aspoň je sranda.

Tome (Ne, 16. 8. 2015 - 22:08)

Nejsi sám. Radši jsem to ani nečetl.

Tom (Ne, 16. 8. 2015 - 18:08)

Jdu blejt.

Iveta (Pá, 3. 7. 2015 - 13:07)

Já jsem byla po delší době, kdy jsme normálně souložili požádána od mého muže, abych mu strčila prst do zadnice. Tak jsem mu ho tam pomalu zasunula, cítila jsem jak ho to vzrušilo a jak mu pořádně stoupnul čůrák. Tak jsem mu začala prstem v prdeli hejbat a strkat mu ho tam dál, až jsem ho měla celej v díře. On hekal blahem a chtěl abych mu tam strčila ještě jeden prst. Olízla jsem si prsty a vrazila jsem mu oba dva do prdele. Vykřiknul au ale hned mi vyšel prdelí vstříc a přirážel mi na prsty. Už jsem na nic nečekala a postupně jsem mu roztahovala prdel a zastrkávala další prsty až jsem tam měla všech pět. On měl pořádně roztaženou díru a když jsem jí viděla dostala jsem chuť mu jí vylízat! Dala jsem mu pusy na půlky a potom jsem mu políbila díru. Vzala jsem mu čůráka do ruky a honila mu ho a současně mu strkala jazyk do prdele co nejhlouběji. On za chvíli vycáknul mrdku velkým proudem a já jsem jí chytila do pusy a polykala jí. Bylo to fajn, potom jsme zkoušeli piss - on se mi vychcal do pusy, já to polykala a potom jsem mu chcala já do pusy. On chtěl, abych si nad něj sedla a vykadila se mu do pusy. Udělala jsem to a když jsem seděla na bobku nad jeho pusou tak jsem hodně zatlačila a cítila jsem jak mi začíná lézt hovno z prdele, on mi olízával díru a já jsem mu vytlačila hovno do pusy a on ho snědl. Pak jsem si lehla a řekla mu, aby mi taky vykadil hovno, že mám na něj chuť. On se nenechal pobízet sedl si na bobek nade mě a po chvíli tlačení si prdnul a potom jsem viděla jak mu pomalu leze hovno z prdele. Bylo to hrozně velký hovno, ani se mi hnedle nevešlo do pusy. Nakonec se mi povedlo ho sníst.

Andrea (Ne, 19. 10. 2014 - 16:10)

Kdyz se s mym pritelem milujeme v misionarske poloze, mam casto ruce na jeho prdelce a vetsinou mu spickami prstu stimuluji ritni otvor. Nezajidim hloubeji nez 1cm neco 2cm, hlavne jde o to povrchni stimulovani sverace. Hodne mu to zintenzivnuje slast a to casto ukazuje tim, ze zatina pulky a i cele telo.

Hezké (Ne, 19. 10. 2014 - 15:10)

poprvé mě to udělali k mému velkému překvapení 2 holky najednou.Jak se tak hecovali.která mě líp vykouří a div mě ho při tom neuškubli se jedna od lízání mých kulek sklouzla k mému zadečku a začala ho vlhkým jazykem olizovat ta druhá se hned přidala a byl to opravdu zvláštní pocit vzrušení rozklepali se mě nohy a stříkal jsem až na strop.Od té doby jsem takový orgasmus neměl.Ale sám bych si o to asi neřekl a ani bych si netroufl nechat holku lízat řiť kdybych nebyl před tím vykoupán a voňavý...tak asi tak no

St. (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

Ja jsem svoji milence zadecek normalne lizal. Sjizdel jsem od kundicky pres hraz az k analku. Na svuj si ale chytit nenecham. Okamzite by mi opadlo vzruseni

Takže (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

doma teda prase nemám.! Ale...si prostě přiznej že jsi měkká ale že jinak bys chtela... a co obrácene?nechala by sis lízat svoji prdel?

To (Po, 6. 2. 2012 - 11:02)

To máš doma prase se...doma teda prase nemám.! Ale prdel je pro mně na hovna a ne na líbání.

Tonda (Ne, 18. 10. 2020 - 22:10)

Takže jsi o ničem

carlos (Po, 6. 2. 2012 - 10:02)

Hodně chlapům se tohle líbí a naprosto to nesouvisí s homosexualitou..

Jirka (Po, 6. 2. 2012 - 10:02)

Tohleto mě nebere, mladá to jednou zkusila, ale navedl jsem jí, že tudy cesta nevede, prostě mě to nerajcuje.

Takže (Po, 6. 2. 2012 - 00:02)

to bych se poblila.To máš doma prase se zasranou prdelí asi,se ti nedivím pak!

Fuj (Ne, 5. 2. 2012 - 23:02)

Nedávno (a postupně) jsem...to bych se poblila.

Reklama

Přidat komentář