Reklama

Holky a nahota doma

Ty uchyle (Ne, 18. 2. 2018 - 19:02)

Ahoj všem, nenašel by se...O pár stránek předtím jsi se jmenoval Anežka. Lákat nahé fotky od holek je trestný čin. Tak si moc nezahravej. Jestli se na to přídě kdo ses, ta ses jasnej.

Mary (So, 17. 2. 2018 - 17:02)

Ahoj všem, nenašel by se...Když si tě hodím do vyhledávače, vidím jen, že se zajímáš o fotky ubožáků, co fotí na pláži polonahé ženy. Tak asi dívka nebudeš, že?

Mary (So, 17. 2. 2018 - 17:02)

Ahoj všem, nenašel by se...Tenhle požadavek tady už byl. Nakonec to byl chlap, co chtěl po lidech, aby mu posílali nahé fotky - své i cizích žen.

luci (So, 17. 2. 2018 - 16:02)

Ahoj všem, nenašel by se...Jsi exhibicionistka,ráda se předvádíš.Hlavně si dávej pozor kde a před kým,mohlo by to mít pro tebe fatální následky.

Lenka (Pá, 16. 2. 2018 - 22:02)

Ahoj všem, nenašel by se...Proboha, kdo by chtěl se producírovat venku nahý? Doma vám to nestačí? Co na to rodiče když dojdete ke stolu k večeři nahá?

Karolina (Pá, 16. 2. 2018 - 19:02)

Ahoj všem, nenašel by se někdo kdo by mě chtěl vést k nahotě? Ráda bych aby mě doma zase vnímali jako malou, i když jsem u v pubertě. Aby mě doma nechávali nahatou, klidně i venku na pláži a tak víte? Prostě chovali jako k větší holce co se o sebe ale neumí postarat. Díky moc a těším se...

[email protected]

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 02:12)

klidně tě ktomu povedu

Volfian (Ne, 11. 2. 2018 - 20:02)

Holky umí někdy pořádně provokovat :)

laddiss (Ne, 4. 2. 2018 - 14:02)

U nas se zase sousedky dcera opaluje nahoře bez a někdy když je sama a ví že ji můžu vidět jen já tak je i bez kalhotek. Na 12 let pěkná provokace.

Tonda (Ne, 4. 2. 2018 - 13:02)

Sousedé mají kluka (13) a holku (11). Jednou k nim přišla návštěva a měli další dvě holky taky kolem 10 let a holky se koupaly nahé v bazénu. Ikdyž se nekoupaly tak byly celou dobu nahé, kluk byl oblečený. Před klukem se předváděly a schválně ještě křičely "My jsme naháčky, koukej" a když seděly tak před ním schválně roztahovaly nohy. Radši jsem si jich pak nevšímal a sousedům radši nic neřekl aby to nevypadalo jako že jsem je šmíroval. Ale zdálo se mi to už trochu za hranou...

Karin (Ne, 19. 2. 2017 - 11:02)

Kalhotky zásadně nosím doma i venku, to je hygienická záležitost.
Bez podprsenky se, bohužel, obejdu, protože do ní nemám nic moc co schovávat. Nahota nikomu nevadí, spíš se mi kluci posmívají, že za podprsenku zbytečně vyhazuju peníze, na moje nulky že stačí kousek náplasti.

RockY (So, 18. 2. 2017 - 08:02)

Já se na zahradě taky...Na tebe bych se koukal a pak tu udělal masaz

Hana (Pá, 26. 1. 2018 - 23:01)

ted mají v lídlu overal s frozen , mala je v něm nejštastnější , není lepší pohled než na štastné dítě, které vde rádo spát aby si rodiče mohli užít krásný večer.

Hana (Pá, 26. 1. 2018 - 23:01)

nahatá max do 8mi let pak min. kalhotky. U nás jedině kalhotky a overal

Dan (Pá, 26. 1. 2018 - 22:01)

Kolik ti je? Mě je 13 a v...Terezka mas mesenger

Miroslav (Čt, 18. 1. 2018 - 02:01)

ja by som to skúsila. Hlasim...Ahoj jak je cislo mas nebo

Renata (St, 11. 1. 2017 - 14:01)

Ahoj rada bych opet zazivala nahotu a stud jako mala holka. Rada bych aby me rodice zase zacali koupat a vubec aby me kazdy vnimal jako jeste mensi holku ale uz s dospelejsim telem...nevite jak to udelat nekdo?
Chtela bych aby me nechavali na plazi nahatou jako ze plavky jeste nepotrebuji, aby me tak nechali treba u bazenu, doma nebo na zahrade, proste cokoliv a abych zase jako mala a naivni.

Bude me nekdo vest? Ozve se nekdo uz prosim???
Jinak zase tolik mi neni a me telo vypada na mnohem min let, nejak nerostu...

[email protected]

Alčo (Ne, 11. 12. 2016 - 11:12)

Ve třetí třídě? Netušil...Proto je strkají dohromady aby se zbavili studu, zjistili že na tom nejsou zas tak špatně.

Iwan (Ne, 11. 12. 2016 - 05:12)

Něco podobnýho jsem zažija...Ve třetí třídě? Netušil jsem, že holkám rostou chloupky tak brzo. Klukům až cca kolem 12-13 let. Sprchy po těláku jsou myslím blbý celkově tak pro 50% všech lidí (někdo se cítí tlustej, někdo moc hubenej, někdo příliš vyvinutej, někdo nevyvinutej...v tom dospívání si tyhle věci bere člověk hodně k srdci).

alena (Pá, 9. 12. 2016 - 09:12)

Něco podobnýho jsem zažija i já na základce.Ve třetí třídě jsme měli kurs plavání.Problém nastal když jsme všechny musely nejdřív do sprch,teprve potom nám učitelka dávala plavky.Smůla byla,že jsem oproti ostatním holkám začínala být chlupatá myslím tam dole.Byla jsem asi jediná takhle přírodou obdařená.Mamka mě tenkrát doma taky vyholila asi na přání učitelky,protože ostatní holky si mě stále prohlížely.Moc příjemný mi to tenkrát nebylo ale nahatá jse se v létě koupat nemusela.

Reklama

Přidat komentář