Reklama

Trestání kluků

gin (So, 18. 10. 2014 - 12:10)

Ano, je to přesně tak,...To říkám taky. S tím kouřením to šlo lehce, jen toho chlastu ne a ne se zbavit. Nepiju každej den, jen občas. Když však už, tak to stojí za to. Naštěstí při to nejsem vůbec agresivní, jako někteří. Jen se mi pak v hlavě vylíhávají nesmyslná řešení různých věcí a druhý den trnu, co to bylo za pitominu.

E (So, 18. 10. 2014 - 11:10)

Ahoj,ja jsem si vzdy...Udělala jste dobře, že jste mu nasekala na holou. Takhle se přece nemůže kluk chovat ke své mámě. Určitě mu prospěje, když občas dostane výprask na holou a pořádně, aby si to zapamatoval.

Zdena (So, 18. 10. 2014 - 08:10)

Bych puberťákovi to...Myslíš? Ty ses asi díval na Jen počkej Zajíci, že. neboť jediný vlk na světě umí kouřit celou krabičku cigaret najednou. Už to ale vlkovi zakázali.

Zdena (So, 18. 10. 2014 - 08:10)

Já začal kouřit ve...Ano, je to přesně tak, puberťáci chtějí být dospělí, proto dělají rádi věci, které jsou dospělým povoleny, zato dětem zakázány. Tedy i pití alkoholu a kouření. Trestání je za to výprasky je kontraproduktivní a pokrytecké. Nechť přestanou pít a kouřit i všichni dospělí a nebude to lákat ani puberťáky.

(So, 18. 10. 2014 - 04:10)

Já rozumím, že s kluky...Bych puberťákovi to kouření zhnusila tím, že bych mu narvala do držky všech dvacet cigaret na jednou a kouřil by, až by blil a už by to víckrát do držky nedal.

gin (So, 18. 10. 2014 - 04:10)

Já rozumím, že s kluky...Já začal kouřit ve dvanácti, v 15 jsem přestal a doteď jsem prakticky nekuřák. Kdybych byl za to trestán, tak nevím, určitě bych v 15 nepřestal.

Zdena (So, 18. 10. 2014 - 04:10)

Já rozumím, že s kluky...Už jsem tady jednou byla kritizovaná, že to je mimo téma, ale asi není, viz Karolína. Nicméně Jan má pravdu, výprask možná pomůže u malého dítěte, pár plácnutí, ale u puberťáka nepomůže. Na to se musí jinak, puberťáka musíte přesvědčit dobrovolně, co je správné a co ne, jinak dosáhnete úplně opačného efektu.
Nebudu tady nic psát už o výprascích matek dospělými chlapy, mě to jako ženu tedy nevzrušuje, jak jsem byla výše obviněna.
Ale jistě tady nejste nikdo bez chyby, tak si pánové a dámy, kteří jste zastánci výprasků představte, že by se vás nikdo neptal a dal vám v tomto věku výprask před opačným pohlavím na holou. Jestli byste pak zanechali svých zlozvyků. Nejspíš ne, a kouřili, pili nebo cokoliv jiného i potom. A stejně je to s těmi puberťáky.

Jan (So, 18. 10. 2014 - 03:10)

Sylvo máš v tom určitě...Já rozumím, že s kluky puberťáky mohou být problémy, ovšem nerozumím vůbec, jak to souvisí s kouřením. Myslíte že matka nějak zabrání synovi, aby kouřil, když mu naseká vařečkou na holou? A třeba ještě před holkou? Vůbec ne, pokud bude chtít kouřit, tak kouřit bude, byť třeba o pár roků později. Naopak, ještě se zatvrdí a tím víc mu bude chutnat zakázané ovoce! Musíte ho přesvědčit dobrovolně, aby s kouřením nezačal.

Karolína (So, 18. 10. 2014 - 03:10)

Možná Karolíno,že ta...To máš tedy pravdu, to už bych nikdy neudělala a za to co jsem provedla jsem si výprask na holou zasloužila. Byť jen od manžela. Jak tak nad tím přemýšlím, tak jsem z toho vyvázla ještě docela dobře. Nabyl to trest veřejný ani od cizího chlapa a že můj manžel viděl můj holý zadek, ten ho už viděl předtím mockrát, takže to je jedno.

Kamila (Pá, 17. 10. 2014 - 23:10)

Sylvo máš v tom určitě zkušenosti a budu moc ráda pokud mi napíšeš na email,kde ti budu moci podrobně popsat,jak ta situace vypadá a věřím,že tvá rada mi pomůže.Moc se mi líbily tvé příspěvky s jakou razancí jsi vše dokázala vyřešit.Kamila

Kamila (Pá, 17. 10. 2014 - 23:10)

Sylvo jsou na začátku puberty staršímu bylo už 12 a mladšímu 10 let,pokud by jsi mi chtěla poradit jak je mám zvládat napiuš mi sem na doktorku nebo na [email protected] protože vím,že mi dokážeš poradit jak je zvládnout.Mám ještě skoro pátnáctiletou dceru,ale ta je v pohodě a pomáhá mi ve všem.Se syny mám problémy zatím nekouří tedy snad,ale někdy hrozně zlobí a dělají jak koně.Ráda přivítám každou radu.Kamila

Sylva (Pá, 17. 10. 2014 - 19:10)

Možná Karolíno,že ta...Kamilo a jaké problémy máte se svými syny? Jsou jenom drzí, nebo třeba i kouří, atd.? Kolik jim je?

Kamila (Pá, 17. 10. 2014 - 16:10)

Možná Karolíno,že ta vařečka pomohla klukům nejvíc,mám také tyto problémy se svými syny.ale vařečku jsem zatím nepoužila.Za to co jsi provedla manželovi tě stihla spravedlivá odplata a poznala jsi jaké to je a příště už jsi to znovu neudělala,zřejmě.

Karolína (Čt, 16. 10. 2014 - 07:10)

Ale to je právě ten rozdíl...No máš asi pravdu, ale úplně od věci to as není. Já mám 2 kluky, dnes už je jim 15 a 17 let a když byli tak do devíti let, tak jsem se občas neudržela a dala jim vařečkou na holou. Ne moc, ale myslím, že jim to neuškodilo, později už samozřejmě ne. Nejsem rozhodně zastáncem nějakých brutálních tělesných trestů, ale pár lepanců na holou někdy neuškodí.
Píšu že to není od věci, protože já jsem si kdysi vzala půjčku bez manželova vědomí na jeho jméno. A když na to přišel, rozčilil se a chtěl se rozvést. Nicméně pak si to rozmyslel a řekl, že bych měla dostat na zadek. Myslela jsem si, že si dělá legraci a trochu ho pak provokovala až se rozčilil, přehnul si mě přes koleno a než jsem se vzpamatovala, stáhnul mě kalhoty i kalhotky a já dostlala pořádně naplácáno na holou. Pěkně to štípalo. Ještě že to bylo doma a od manžela, protože od cizího chlapa nebo veřejně bych se dostat na holou tedy styděla.

---- (Čt, 16. 10. 2014 - 01:10)

To máš asi pravdu, Jane....Ale to je právě ten rozdíl Zdeno. V této diskusi se řeší tak akorát hypotetické trestání kluků, nikoliv nějaké výprasky čtyřicetiletým ženským, nebo co. Ostatně víte, co si myslím já? Že jestli výše zmíněné dámy vzrušuje trestání dospívajících, tak vás zase vzrušuje to, že by ta trestající matka dostala jako dospělá na holou od nějakého dospělého chlapa (což jsou představy, které se tématu diskuse asi pramálo týkají). O výprasku pro dospělé se tu nikdo nebaví, ostatně ten je asi zbytečný, nemyslíte??? Výprask má být výchovný, a tedy se má dělat v době, kdy je někdo vychováván. S dospělým už moc nezmůžete, toho můžete za jeho zločiny tak akorát zavřít do vězení, což navíc ne vždy pomáhá k jeho převýchově. Takže to téma nepřevracejte naruby, nepište absurdity o trestání matek dospělými chlapy a jestli vás téma uráží, jděte si jinam.

--- (Čt, 16. 10. 2014 - 01:10)

Já myslím vážená Sylvo a...Myslíte? Já zas myslím, že jste asi nepochopil, že v diskusi se jednalo o výchovu dospívajících a ne o vztahy mezi dospělými lidmi. Ostatně když se nad tím zamyslíte, stěží se jedná o realitu, že??

Zdena (Čt, 16. 10. 2014 - 00:10)

Já myslím vážená Sylvo a...To máš asi pravdu, Jane. trestat puberťáky na holou by se dámám zachtělo. To já jako žena bych byla opatrnější. Hlavně při vědomí, že by mě třeba někdo ve 40 letech přehnul přes koleno a já dostala na holou a ještě k tomu třeba veřejně. To raději zapomenu na choutky dát puberťákům na holou, byť by si to občas zasloužili.
Proto se vážené ženy nade mnou zamyslete, jak by vám bylo, kdyby vás nějaký neznámý muž přehnul přes koleno a pořádně vám naplácal na holou. Jestli by se vám to líbilo. Mě tedy ne, tu bolest bych třeba ještě nějak přežila, ale ten pocit, že někdo si prohlíží z blízka mou holou, to je hrozný, určitě horší než u gynekologa, kde to tak je normální.

Jan (St, 15. 10. 2014 - 23:10)

Že se umí umýt je jasné,...Já myslím vážená Sylvo a jiné zde diskutující dámy, že byste místo takové pitomé výchovy sami potřebovaly přehnout přes koleno, stáhnou kalhoty i kalhotky až po kolena a pořádně naplácat na holou. Myslím, že byste pak na podobné choutky zapomněly, neboť spíš než bolest by byl trest, že nějaký muž si prohlídne váš vyšpulený holý zadek. To by byl pro vás hlavní trest, žádná brutalita.

míša (St, 15. 10. 2014 - 21:10)

A ty si mu je koupila kde? Má ty originální slovenské a nebo jaké? Jsou to ty bílé s gumičkou přes nárt a trikolorou a nebo si mu dala ty chlapecké s gumou ve tvaru T? Popř. toníky? Kolik mu je? A nosí je rád? M.

J (St, 15. 10. 2014 - 20:10)

Ve skole na telocvik a doma misto pantofli. Klidne by to slo i do skoly jako prezuvky ale tam uz ma pantofle. Dajise sehnat v obuvi nebo i u vietnamcu nebo v globuse je maji. Mame 39tky ale maji je nekde snad do 42jek takze neni problem sehnat.

Reklama

Přidat komentář