Reklama

Trestání kluků

---- (St, 15. 10. 2014 - 02:10)

Obleč mu kalhotky a ružový...No, myslím, že nosit dětské slipy s obrázky je pro dospívajícího kluka úplně stejná potupa jako kdyby měl kalhotky. Střih je ostatně podobný.

Sylva (St, 15. 10. 2014 - 01:10)

Ahoj,ja jsem si vzdy...S tou úpravou režimu jste udělali dobře. A už mu rostou chloupky na přirození? Jestli ano, doporučuju oholit. Pak z něj bude zase malý kluk a nebude si už připadat tak velký a falešně dospělý. Občasný výchovný výprask na holou podle mě také nijak neuškodí a myslím si, že se za něj nemusíte nijak stydět. Kluci to někdy potřebujou. Nemyslím nic tak moc tvrdého, jen obyčejný výprask rukou, nebo vařečkou. Jinak by mě moc zajímalo, jak to kluk bral, když jste ho převlékli do dětského. Asi se mu to moc nelíbilo, co? Namísto trenýrek pro velké kluky mít dětské slipy s obrázky a do tělocviku cvičky. A co na to říkala ta jeho starší sestra?

mm (St, 15. 10. 2014 - 00:10)

Ahoj,ja jsem si vzdy...Obleč mu kalhotky a ružový punčocháče.

J (Út, 14. 10. 2014 - 19:10)

Sledovala jsem dnes ulici a...Ahoj,ja jsem si vzdy myslela,ze se bez toho obedeme. U holky problem nebyl,nanejvis dostala pres pusu,na zadek minimalne a na holou uz vubec ne... Nebylo to zkratka treba. Ale u kluka je docela problem,letos mu bylo trinact let a mysli si,ze uz je dospeli. Zacal byt drzi,sprosty a kdyz mu neco bylo receno,tak jen odsekaval. Kamaradka mi poradila at ho sesadim tim,zemu budu davat detske obleceni nebo serezat coz jsem nechtela. Takze mel upraveny rezim vecerky a taky pocitac. Nakonec doslo i na obleceni. Dostal slipy se zviratky,do skoly na telocvik cvicky ikdyz chtel kecky. Moc to nezabralo az dnes rano lilo,tak jsem mu rekla at si vezme gumaky na cestu do skoly. Po dlouhem dohadovani je obul. Jenze odsekl ze je znici a bude a ze jsem blba ci co. Bohuzel k jeho smule jsem to nedala,zatahla ho zpatky a ani nevim jak jsem ho ohla pres koleno,par mu jich placla. Jenze mi zacal nadavat a rekl ze to rekne tatovi. Sice me to pak mrzelo a v tu chvili jsem mu strhla ryfle i slipy a plastovou zici na boty jsem mu narezala na holou. Odpoledne mu manzel rek ze si muze zkusit stezovat a dostane znovu. Zatim je jak milius,tak uvidime dal.

B (Út, 14. 10. 2014 - 00:10)

Sledovala jsem dnes ulici a...Jednoznačně klukovi sekec. A žádné kecy o tom, že už je na to starý. Když se chová jako nezodpovědné děcko, měl by dostat na holou jako děcko.

Anna (Út, 14. 10. 2014 - 00:10)

Sledovala jsem dnes ulici a byla tam scéna, ve které asi 14tiletý spratek se opil pivem a usnul doma na gauči a rodičům pak odsekával, když ho donutili, aby na ně dýchnul. Lhal, že měl jen jedno pivo a byl drzý. Podle mě by v podobných případech za alkohol v patnácti měl kluk dostat aspoň domácí vězení a za drzost k rodičům navíc pěkně nasekat na holou. Tak pětadvacet. A taky bych mu setsakramentsky upravila režim. Brzká večerka, žádný počítač, atd. Jak byste podobné věci u mladistvých řešili vy?

mi (So, 11. 10. 2014 - 13:10)

To je tedy hrůza, co se...Ja kdyz doma uz dostat,tak musim uznat,ue zaslouzene a mam za to ze pokazde na holou. Pry aby to bylo duraznejsi. Bylo mi receno,ze facka nic neresi,tak proto vyprask zasadne na holou sedinku... Nebylo to casto spis,kdyz jsem uz dost zlobil. K moji smulu to bylo hlavne v obdobi dospivani,zakze co ja pamatuji tak nekdy od zhruba 12 az do 14let... pozdeji uz ne,jen mi mama hrozila ale nemela opravdu problem mi stahnout gate a nasekat naholou,cehoz sem si byl vedom ale kluci hold zlobi coz me moc neprocjazelo doma. Nebylo to nejak hrozne ani to tak mame nezazlivam,jako tehda. Pustila kosim,dosla ke me,strhla me teplaky i spodary a za ruku me dotahla a to opravdu dotahla k nejmene vzdalenemu parezu,kde si me ohla a natezala mi proutkem co cestou utrhla. Ale jak rikam nemam ji to zazle,hold bylaa raznejsi ve vychove,ale na jednu stranu jsem rad,za to jak me vychovala. Naopak tata tohle neresil,ten me co ja pamatuju placnul snad dvakrat,jednou pres teplaky a jednou pres slipy ale nikdy ne na holou...

... (Čt, 9. 10. 2014 - 14:10)

Dnes sem čet že 12 letej vzal auto rodičům a zabil s ním 2,5 letého. Starší spratek by měl dostat výprask

85 (St, 8. 10. 2014 - 21:10)

To je tedy hrůza, co se...Ale já jí to nevyčítám, mama byla poctivá stará škola a já byl spratek. Bylo to sice tvrdší, ale tehdy zasloužené. Nijak to vztah mezi námi nenarušilo.

Jana (St, 8. 10. 2014 - 09:10)

dokonce ohnutej přes klahoty...To je tedy hrůza, co se děje. Já bych takto děti netrestala a když, tak jedině v soukromí. A už vůbec ne na holou a veřejně, ať už jde o kluka nebo holku, to je jedno. Taková matinka by zasloužila dostat naplácáno na holou třeba před chlapy v hospodě a hned by jí podobné metody přešly.

... (St, 8. 10. 2014 - 05:10)

Souhlas. Já jsem ve...dokonce ohnutej přes klahoty dostat by bylo svým způsobemuž ponižující když by kluk dostal před holkou

85 (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

myslím, že to bylo...Souhlas. Já jsem ve třinácti dostal taky výpask přes slipy před dvěma spolužačkama, co u nás byly na návštěvě. Ponižující to bylo dost a navíc se mi smály, že ještě nosím dětský spodky (byly na nich obrázky autíček, neb tak něco). Navíc jsem k tou ještě bulel jak malej, takže ten dojem ze mě jako malého vytrestaného kluka musel být pro přítomné dokonalej. Horší už by to nebylo ani s holým zadkem.

... (Pá, 3. 10. 2014 - 14:10)

Tak podle me vyprask asi k...myslím, že to bylo zbytečné že tě stáhla i slipy byl bys poníženej i kdby si dostal přes slipy když to bylo před holkama staršíma

mi (Čt, 2. 10. 2014 - 19:10)

Tak podle me vyprask asi k vychove patri ono se nekdy neni uz nic jineho delat. Sam jsem parkrat dostal a byl jsem i svedkem jak na rodinny oslave dostala na holou moje sestrenka a naopak ja jsem dostal pred zraky nasich rodinnych znamych,kdyz mi bylo 13.Byly jsme spolecne na houbach,nasi,ja ,segra o 3roky starsi a jejich deti. Holka a klluk,dvojcata kterym bylo 15. Ta holka se mi libila a tak jsem na ni dorazel. Mama me parkrat osocila at se uklidnim. K moji smule jsem prudil dal a kdyz me mama naposled varovala tak jsem ji odsekl. To byla posledni kapka. Mama me chytla,predevsema stahla teplaky i slipy. Odtahla me k parezu,cestou utrhla proutek,ohla me pres koleno a zacla vychovavat. Bohuzel pro me jsem jecel uz predem a prosil at me necha. A behem vyprasku jsem taky zrovna nedrzel. Kopal jsem tak nohama az mi odlitla holinka. Tu mi segra donesla a vsichni se akorat smali. Kdyz jsem se obul a oblekl tak jsem se tak stydel,ze jsem byl jak milius. Takze ono je to nekdy proste treba.

Ra (Út, 30. 9. 2014 - 12:09)

já dostával u obou babiček, zásadně na holou prdel. snad ještě v 17 letech. nejčastěji asi prutem, lepačkou nebo šlauchem.

Radek (Po, 22. 9. 2014 - 00:09)

Když jsem byl se segrou...Žádné tolerovat zlobení. Ono tedy záleží, jaké zlobení. Ovšem jsou snad přece i jiné výchovné metody než výprask prutem nebo vyhrožování výpraskem. Babi měla za tohle dostat, těžko někdo dá na holou 70 leté paní, to je fakt, on by se ale nějaký děda určitě našel, který by jí vplatil rád. Já ví, nebyl k dispozici.
Ale jak jsem řekl, hlavně používat jiné výchovné metody.

Výprask nepráve (Ne, 21. 9. 2014 - 19:09)

Když jsem byl se segrou malý, často nás hlídala matka táty tedy babi.Na zahradě roztla líska a babi si tam prevetivně každé jaro trhala na nás prut a byl vždy připraven na kredenci. Pochopitelně jsme se se segrou často hádali a prali a zlobili tak byl často použitej. Často jen jako nástroj, aby jsme přestali, že babi s ním ve vzduchu švihala a my se zalekli a přestali zlibit. Anihž bysme poznali jeho sílu na zadku. Segra měla růžovej hřeben s takovýma ozdobnýma kytičkama, který se dali vyndavat. Já je vyndal proti vůli segry a ta začala ječet. Babi přistoupila s prutem a sešvihala mně zadek přes tepláky, ale stejně jsem to cítil dost. A já v polobreku babi řek proč, že jsou to vyndavací, a že tam jdou vrátit. Babi totiž myslela, jsem to ulámal. Tak se segry ptala, proč teda tak ječí? Ona segra byla potvůrka, já jí třeba bouch a ona ječela, že sem jí zmlátil. Kolikrát jsem za ní dostal vynadáno jen proto, že segra vše zveličila a ječela. Ale tohle byl extrem, že jsem dostal hodně na zadek. Podle mně měla babi zprávně segru sešvihat taky a to na holou ale neuděla to, což mně štvalo ani už nevím zda sem to řek rodičům. Jepravda, že se mně pak babi omluvila, ale to nemělo už cenu zadek pálil. Je pravda, že sem pak segru asi zmlátil. Za to a řek že to má za ten výprask co sem dostal nerávem. Ted si říkám, že jsem měl vzít sám prut a sešvihat jí.--------------- Tam bylo chyb, omlouvám se snad třicet. No jestli měla dostat babi možná ano ale kdo by nazadek trestal sedumdesátiletou paní. Spíš mně měla nějakou dobu tolerovat zlobení.

Radek (Ne, 21. 9. 2014 - 19:09)

Nauč se česky pitomče.Jasně, ať se naučí česky nebo si alespoň přečte příspěvek, než ho odešle. Také je jasné, že nejen ta ségra, ale i ta babi, měla dostat tím prutem okamžitě na holou, aby to bylo spravedlivé.

Leoš (Ne, 21. 9. 2014 - 18:09)

Nauč se česky pitomče.

Výprask nepráve (Ne, 21. 9. 2014 - 08:09)

Když sme byl se segroumalý, často nás hlídala matka táty tedy babi.na zahradě roztla líska a babi si tam prevetivně každé jaro trhala na nás prut a byl vždy připraven na kredenci. pochopitelně sme se se segrou často hádali a prali a zlobili tak byl často použitej. často jen jako nástroj aby sme přestali že babi s ním ve vzduchu švihala a my se zaleklia přestali zlibit anihž bysme poznali jeho sílu na zadku. Segra měla růžovej hřeben s takovýma ozdobnýma kytičkama, který se dali vyndavat. Já je vyndal proti vůli segry a ta začala ječet. babi přistoupila s prutem a sešvihala mně zadek přes tepláky ale stejně sem to cítil dost. a já v polobreku babi řek proč, že jsou to vyndavací a že tam jdou vrátit. babi totiž myslela, e sem to ulámal. tak se segry ptalaproč teda tak ječí?Ona segra byla potvůrka, já jí třeba bouch a ona ječela že sem jí zmlátil. kolikrát sem za ní dostal vynadáno jen proto že segravše zveličila a ječela. ale tohle byl etrem že sem dostal hodně na zadek. Podle mně měla babi zprávně segrusešvihat taky a to na holou ale neuděla to což mně štvalo ani už nevím zda sem to řek rodičům. jepravda, že se mně pak babi omluvila, ale to nemělo už cenu zadek pálil. je pravda že sem pak segru asizmlátil za to a řek že to má za ten výprask co sem dostal nerávem. ted si říkám, že sem měl vzít sám prut asešvihat jí.

Reklama

Přidat komentář