Reklama

Trestání kluků

míša (St, 15. 10. 2014 - 20:10)

pro "J"
myslím, že ty cvičky na tělocvik byl dobrý nápad, kolikátky si mu koupila a kde? Cvičí v nich jen ve škole a nebo je nosí i jako přezůvky?

J (St, 15. 10. 2014 - 20:10)

Že se umí umýt je jasné,...Co se myti tyce tak mu do koupelny nechodime,preci jen dospiva a nechci ho nacapat pri nejake cinnosti... obleceni hold bude dostavat jako drive,vyprask uz snad nebude treba. Dokud se nebude chovat,jak ma tak bude mit stale detske obleceni. Poridila jsem mu na doma cvicky,chtela jsem backory ale nemely jeho velikost. I holiny jsem sehnala,sice ne detske ale spise damske nizke ono sehnat holinky ve vel 39 aby to nebyly vyslovene obycejne pracovni je tedy kumst. On se vnich stydi mezi spoluzaky ale kdyz je jak maly tak je bude za deste nosit. Beztak jsem nad nimi uvazovala davno jelikoz mel kolikrat mokre boty takze to bude i pro jeho zdravi. Jinak dekuji za rady... :-)

Kamila (St, 15. 10. 2014 - 15:10)

Mám také 2 syny s kterými začíná cloumat puberta a nejstarší je dcera,která je v pohodě,ale někdy si vůbec nevím rady,jak kluky zklidnit a přistřihnout jim hřebínek.Myslím si,že by mi mohla poradit nebo napsat Sylva buď na tyto stránky nebo na [email protected],ráda bych slyšela její názor nebo radu,pokud bude chtít.

J (St, 15. 10. 2014 - 14:10)

To teda nechápu,jak by tohle...A kolik mu je,ze vite,ze se holi i dole? Ono do lesa a do skoly je podle me rozdil tedy...

A neříká to náh (St, 15. 10. 2014 - 14:10)

ten chtěl taky všecko léčit klistýrem

... (St, 15. 10. 2014 - 12:10)

Ano domácí práce jsou úplně nejlepší za trest. Ale někdo říká, že pubertáka zklidní heřmánkový klistýr

Lenka (St, 15. 10. 2014 - 12:10)

To teda nechápu,jak by tohle mohlo potrestat mého syna.Slipy nosí běžně,holí se dole i v podpaží a holinky do lesa nosí taky rád.U nás je nejúčinnější loupání brambor,vytírání chodby a pletí záhonů.

Sylva (St, 15. 10. 2014 - 11:10)

To koupani nevim,umyt se...Že se umí umýt je jasné, ale jde o výchovný prostředek. Ukázat mu, že nemá zatím tu důvěru, protože se nechová jako rozumný velký kluk, ale jako malé děcko. A pokud jde o oblečení, tak možná když se mu budou párkrát smát, tak pochopí, že se nechoval správně a přehodnotí celé svoje chování. Posílat do školy ho podle mě můžete v čem chcete, to je na vás. Osobně mi přijde, že kolem něho chodíte moc po špičkách. Přitom jste sama říkala, že výchovný výprask na holou pomohl. Podle mě tak do patnácti, dokud bude na základce, tak ho za trest klidně můžete oblékat do dětského a dát mu na zadek. Je to přece ještě dítě a jak jste sama řekla, zatím se dospěle chovat neumí. Radši to trochu přehnat nyní, než později. Za pár let bude už velký a už s ním pak nic nezmůžete. A v kolik hodin má vlastně večerku?

J (St, 15. 10. 2014 - 10:10)

Já myslím, že holínky...To koupani nevim,umyt se umi,tak to mi prijde zbytecne. Akorat u tech holin si nejsem jista zda sezenu detske preci jen uz bude mit 39 velikost... Na jednu stranu bychmu je nejradsi davala na cesty do skoly ale zase bych nerada aby se mu kvuli nim posmivali. Mate nejakou zkusenost do kolika let posilat do skoly v gumakach? Aby to nebylo uz prehnane s temi slipy.

Sylva (St, 15. 10. 2014 - 10:10)

No rozhodne nelibilo,oholit...Já myslím, že holínky rozhodně nebyly moc. Naopak je to adekvátní k jeho chování. Koupila bych určitě dětské. A ty dětské slipy se myslím začnou také brzy projevovat, až bude v šatně na tělocvik mezi vrstevníky jediný, který je bude mít. Hodně kluků už v té době chce trenýrky. Pak si možná uvědomí, že by se měl lépe chovat. A neuvažovala jste, že byste mu taky dočasně vzala privilegium koupat se sám a začala ho znovu mýt? To by ho mohlo taky probrat.

Anna (St, 15. 10. 2014 - 10:10)

Ahoj,ja jsem si vzdy...To je jasné, kluci většinou zlobí víc než holky. Podle mě to děláte dobře, jen ta jeho převýchova asi chvilku potrvá. Jestli byl drzý, tak si vůbec nemusíte ten výprask vyčítat. Ale to oholení, o kterém mluvila Sylva, bych zvážila. Vrátilo by ho to možná zpět do reality a do jeho skutečného věku. Taky bych mu dávala najevo, že dospělost znamená i slušnost a zodpovědnost. A když takový být neumí, tak je ještě pořád malý kluk.

J (St, 15. 10. 2014 - 10:10)

S tou úpravou režimu jste...No rozhodne nelibilo,oholit to zatim neni co a ikdyby bylo tak nevim zda bych do toho sla. To bych ho asi nedonutila. No na slipysi zvykl ale na cvicky remca,ze je pry jediny kluk co je nosi jinak maji pry kluci kecky kdyz jsou v telocvicne jinak na stadion ma samozdrejmne tenisky. Kdyz se chova jako maly spratek tak,tak bude take oblekan. Stejnak remcal na ty holinky kdyz vnich mel jit do skoly. Momentalne mu budeme kupovat nove holiny jelikoz potrebuje vetsi a nevim zda neporidit treba nejake detske nebo alspon barevne. Protoze je bude nosit kdyz bude prset,beztak je schopny znicit boty od travy a blata kdyz je mokro,nebo myslite,ze holiny uz by byly moc?

Andrea (St, 15. 10. 2014 - 10:10)

Obleč mu kalhotky a ružový...mě se vaše řešení docela zamlouvá. Oblečme mladé pány tvorstva do kalhotek a punčocháčů a to bych se divila, kdyby nezkrotli.

B (St, 15. 10. 2014 - 10:10)

Ja vim ze to boli. Proto to...Evo a jste si jistá, že je to nutné? Z toho může mít i následky na celý život. Opravdu je to jediné řešení? Nespravil by to spíš delší výprask na holou? Z pořádně dlouhého výprasku si rozhodně srandu dělat nebude, to vám garantuju.

Milena (St, 15. 10. 2014 - 09:10)

Moji dva mladší bráchové občas dostávali i řemenem a docela dost, to jsem jim rozhodně nezáviděla. Ale co mě hrozně štvalo, že nikdy nebyli biti úplně na holý zadek a nikdy nemuseli po výprasku klečet, zatímco já pokaždé.

xxx (St, 15. 10. 2014 - 08:10)

To je dost kruté a kolik má roků syn.

Eva (St, 15. 10. 2014 - 08:10)

Evo přes kulky ne to bolí a...Ja vim ze to boli. Proto to delam. Nekdy je to potreba.

xxx (St, 15. 10. 2014 - 08:10)

Evo přes kulky ne to bolí a holit také ne.

Eva (St, 15. 10. 2014 - 07:10)

Pohlavky,facky nebo na zadek je tak pro kluky do 15 let. Ty starsi z toho maj srandu. Mam 17 leteho syna a jedine co na nej zabira je poradne proplesknout koule.

Janina (St, 15. 10. 2014 - 02:10)

No, myslím, že nosit...Nechcete jít radši spát?

Reklama

Přidat komentář