Reklama

invalidní důchod odvolání?

H (So, 15. 10. 2011 - 19:10)

Dano, jak píše Tom..Ty chceš aby soud vydal takové rozhodnutí a to se píše nakonec vždycky / třeba i u rozvodu /.
Krajský soud je podle bydliště. Námitka se podává do Prahy,ale můžeš jí podat prostřednictvím okresní CSSZ. Já to podala doporučeně přímo na adresu soudu. Co se budu vybavovat na okresní CSSZ se svým "odpůrcem" :-))
Vůbec neotravuješ, klidně se ptej na cokoli.Já si to našla na netu a požádala o pomoc národní radu pro zdravotně postižené. Tam mi právník přímo do mailu poslal koncept, který mi vlastně potvrdil, že to mám dobře napsané. Ty už hledat nemusíš, je to jak píšu. Řekla jsem si / a u soudu jsem to sdělila právní zástupkyni za CSSZ/, že na netu budu lidem dávat rady a klidně jim psát žaloby:-) Aby nás neházeli přes palubu bez boje.
Ze nedáš mail je normální, třeba to tu nakonec najde i další potřebný člověk. Takže to je v pohodě a přeji hodně štěstí !

Tom (So, 15. 10. 2011 - 18:10)

H,každopádně díky.
A to...Jo, to tam napíšeš. Ty chceš, aby soud vydal takové rozhodnutí. :-)

Dana (So, 15. 10. 2011 - 17:10)

H,každopádně díky.
A to tam sama napíšu za to rozhodnutí,že rozhodnutí ČSSZ se zrušuje?Promiň mé hloupé otázky,ale taky tomu moc nezozumím :=).Ještě jedna,asi hloupá otázka,krajský soud se volí podle místa bydliště? Ta námitka se posílá zřejmě vždy do Prahy. Tak se nezlob,že tě otravuji svou bl...E-mail psát nechci,protože se skládá z mého jména a jiný si nechci zakládat.Dík.

56 (Pá, 14. 10. 2011 - 20:10)

Tak z toho jsem jelen.

H (Pá, 14. 10. 2011 - 19:10)

Předem se omlouvám, ono to kopírovat celé šlo špatně. Nechci zahlcovat diskuzi,ale třeba to pomůže?! takže to vkládám zhruba celé a jak se to tady srovná, to neovlivním..

Krajský soud v Praze
Nám. Kinských 5
15075 Praha 5

dne 16. března 2011

Navrhovatel :

Odpůrce : Česká správa sociálního zabezpečení
Křížová 25
22508 Praha 5

Návrh na zrušení rozhodnutí ČSSZ v námitkovém
řízení.
r.č.xxxxxxxxxxxxx ze dne 4.3. 2011

Rozhodnutím České správy sociálního zabezpečení R.č. , ze dne 10.9. 2010 mi byla zamítnuta žádost o vyplácení invalidního důchodu. Popřípadě se uvede, byl zamítnut ID a nebo podobně..

2. Dne xxxxxxx jsem proti rozhodnutí Čssz r.č. xxxxx podala námitky.
Rozhodnutím Čssz č.j. xxxxxx ze dne . 3. 2011 byly mé námitky zamítnuty.

Podle mého názoru správní úřad, respektivě lékařská posudková komise, nevzaly plně
v potaz, že invaliditaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
.Tady se popíše tvůj názor, důvody a vše, co si o tom myslíš....
.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem a tomu,že i nadále je můj zdravotní stav špatny, žádám soud, aby vydal následující

Rozhodnutí :

Rozhodnutí České správy sociálního zabezpečení, r.č. xxxxxxxxxxxxxxx ze dne xxxxxx se zrušuje.

tady se napíše jméno a adresa

Příloha č.1 Přílohu lze přidávat a to jsou různá potvrzení, nebo další lékařské spravy-vždy jen kopie !!!

Příloha č.2 Každá příloha má jedno své číslo a to se označí i na dokumentu !

K tomuto soudu je zbytečné platit advokáta. Stačí tu žalobu napsat, a poslat doporučeně..

H (Pá, 14. 10. 2011 - 19:10)

Napíšeš normálně, že ti byl odebrán ID a ty proti tomu podáváš námitku..Uvedeš důvody a nějak rozvedeš na víc slov..Můžeš psát běžně..
Potom, když nevyhoví a zamítnou jí, běží ti 60 dní. Sepíšeš žalobu:
Krajský soud...

Navrhovatel:

Odpůrce: Ceska sprava soc. zabezpečení
Křížová 25 Praha 5

Návrh na zrušení rozhodnutí ČSSZ v námitkovém řízení+ číslo jednací toho řízení, rodné číslo

Hele, je to jestě dlouhé sem psát,ale dej mail a já ti to pošlu. Jen doplníš čísla a data...Udělám kopii a budu to posílat každému, kdo bude chtít. Nedejte se!

H (Pá, 14. 10. 2011 - 19:10)

Napíšeš normálně, že ti byl odebrán ID a ty proti tomu podáváš námitku..Uvedeš důvody a nějak rozvedeš na víc slov..Můžeš psát běžně..
Potom, když nevyhoví a zamítnou jí, běží ti 60 dní. Sepíšeš žalobu:
Krajský soud...

Navrhovatel:

Odpůrce: Ceska sprava soc. zabezpečení
Křížová 25 Praha 5

Návrh na zrušení rozhodnutí ČSSZ v námitkovém řízení+ číslo jednací toho řízení, rodné číslo

Hele, je to jestě dlouhé sem psát,ale dej mail a já ti to pošlu. Jen doplníš čísla a data...Udělám kopii a budu to posílat každému, kdo bude chtít. Nedejte se!

Návštěvník (Po, 6. 12. 2021 - 10:12)

Můžeš mi prosím do mailu [email protected] zaslat tu kopii? Moc děkuji.

Eva Štěpánková (Po, 6. 12. 2021 - 10:12)

Můžeš mi prosím do mailu [email protected] zaslat tu kopii? Moc děkuji.

Market (St, 12. 5. 2021 - 22:05)

Dobrý den,
mohu Vás požádat také o zaslání vzoru ke Krajskému soudu.
Mockrát děkuji

Berková M.

Lucie (Pá, 15. 5. 2020 - 23:05)

Prosím také o informace jak to napsat.na email:[email protected]

Lucie (Pá, 15. 5. 2020 - 23:05)

Prosím také o informace jak to napsat.na email:[email protected]

Milena Faturová (Pá, 23. 8. 2019 - 12:08)

Dobrý den.Mohla bych vás taky poprosit o kopii ?Tady je mů[email protected]ěkuji

Jana (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Dobrý den. Můžete ni, prosím, také poslat Návrh na zruš... Děkuji.

Dana (Pá, 14. 10. 2011 - 19:10)

A jak se sepisuje ta námitka a žaloba? Dík

H (Pá, 14. 10. 2011 - 19:10)

No a z toho soudu kde máte...Ano, mám..Ted to dostala zpět CSSZ a budou mi muset díky rozhodnutí soudu vyplácet ID..
Soud někdy zruší to zamítnuté námitkové řízení..Komise MPSV vrátí ID..Tedy někdy,ale naděje je. Proč nezkusit všechno?!
Takže, po zamítnutém ID podat námitky do Prahy na CSSZ, pokud neprojdou a zamítnou je, do 60 dní podat žalobu ke krajskému soudu. Pozor, ke KRAJSKEMU, ne okresnímu..Ten pošle ke komisi na ministerstvo a dál se uvidí. Ale dodržet lhůty, pak se nic neplatí. Není vůbec třeba právníka.

ada (Pá, 14. 10. 2011 - 18:10)

měla jsem invalidku3stupně 7let vlastně plný invalidní jsem po posudkové kontrole a šoupli mně do1stupně a bez řečí už měla lékařka připraveno jen jsem vešla!
jsem z ní na zhroucení ani si nepřečetla zprávu o mého lékaře docenta csc. a už měla rozhodnuto asi jsem si už doma užila za ty roky nobo já nevím?
jsem podle svého doktora práce neschopná můj doktor je kapacita s několika tituly a pak mně potopí taková nějaká dr.obyčejná od stolu ani si nepřečte záznam o mé nemoci a co jí doktor kapacita napsal!On sám se divil co jeto za lékařku a jak je vše možné?
podala jsem odvolání z 3.stupně hned do 1.stupně to se mi prostě NEZDÁ!!!!

Renda (Pá, 14. 10. 2011 - 15:10)

já osobně bych ten duchod...Taky bych sociální fobii (15 let léčba, bezdětná, závislá na lécích, epilepsie, po pádech: 18 otřesů mozku, 15x zlomená žebra, vymlácené zuby, zlomené čelisti, atd.) vyměnila za zdraví. A to si nějaká megera Veronika dovolí tlamovat, jak by mě "nakopala" do práce.
Veroniko, mohu tě uklidnit, já do ní chodím, ale co při tom zažívám, to bych nepřála ani nepříteli.
Měla by ses na patřičné diskusi omluvit. To tě ještě nenapadlo?

cici (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

já osobně bych ten duchod vymenil za to aby vse bylo jak pred tím a přeji aby se manžel brzy uzdravil a měl co nejméně následku nebot zdraví je na 1. místě v žebříčku ale bohužel ne vždy to platí

cici (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

Dobrý den,obracím se na...Veroniko je to těžké v dneší době mě se stalo to samé praskla mě céva v mozku 18 dní v umělém spánku 3 měsíce slepý nebot se mě krev rozlila do očí mám spirálky v mozku chodím každý pulrok na mg resonanci levou stranu mám poloviční nebot zakopavam padaji me veci z ruky chtěl jsem do prace doktori mě nepustily že si mam zazadat o duchod ten jsem sice dostal 1. stupen ale ta almuzna za to nestoji 17 let odmkano prumer 25 tisic a duchod 6 zamestnani hledam jenze ty omezeni z tohoduchodu se neda vyzit mam 2 deti jeste me rekli ze musim do prace kam asi dnes to neni jednoduche to co mam duchod me davala i socialka

Reklama

Přidat komentář