Reklama

Trvale stažená předkožka

Jarda (Út, 25. 10. 2011 - 15:10)

Já jí mám dlouhou a jsem spokojenej. Obřezaný musej nosit slipy, já mám radši trenýrky a volnější prádlo, je to zdravější. Představa, že bych měl nechráněnej žalud a dřel by se mi o spodky, no bléé

Jan (Pá, 27. 12. 2019 - 10:12)

Ja. Mam. Obriezku už 8 rokov ale slipy nenosim. Prkotina nosim. Športove Boxerky je to lepšie v slipoch to velmi draždilo žalud

tmf (Pá, 3. 1. 2020 - 01:01)

Mně je to celkem jedno,většinou nosím spíš volný a víc upnutý spíš na sport atd. V ani jednom mi ale odkrytý žalud nevadí i když zpočátku mi ty neustálé doteky vadily

Jan (Pá, 27. 12. 2019 - 10:12)

Ja. Mam. Obriezku už 8 rokov ale slipy nenosim. Prkotina nosim. Športove Boxerky je to lepšie v slipoch to velmi draždilo žalud

Staněk (Út, 25. 10. 2011 - 11:10)

A není jednodušší nechat se u doktora obřezat? To co popisujete zní jako dost pracná a otravná záležitost.

jirka (Po, 24. 10. 2011 - 21:10)

Já jsem chtěl mít také...ja jsem skousel neco podobneho jen jsem tu trubku navlekl pres zakrytej zalud tesne za nej a tu predkozku jsem pak pres tu trubku pretahl zpatky taktze se predkozka musela vic natahnout na prumeru,ale stou pruznou trubkou by to bylo lepsi ze by to neskrtilo.

Jarda (Po, 24. 10. 2011 - 09:10)

Já jsem chtěl mít také předkožku staženou aby byl žalud venku. Nejvíc se mě osvědčila trubka vhodného průměru (podle penisu), kterou jsem si navlékl hned za žalud při shrnuté předkožce. Po čase jsem našel "pružnou trubku" která drží staženou předkožku ale neškrtí penis. Tak může docházet i k erekci. Předkožka si za tu dobu asi "zvykla" a pokud trubku sundám, tak se předkožka ihned nevrací ale zůstává za žaludem.

jirka (Ne, 23. 10. 2011 - 20:10)

Piercing ani obrizka se mi moc nelibi. Nekomu uz se sama stahne v puberte tak jestli nekdo neco skousel aby drzela stazena.Jaky stim mate skusenosti?

Vlasta (Ne, 23. 10. 2011 - 17:10)

Nemám, jenom mě napadlo, že by se tim ta předkožka dala držet stažená. Co s tím jinýho, přece si to nebudeš přilepovat náplastí.

jirka (Ne, 23. 10. 2011 - 05:10)

A co piercing? Myslím...to ne to se me moc nelibi ty nakej mas ?

Vlasta (Ne, 23. 10. 2011 - 00:10)

A co piercing? Myslím samozřejmě kroužek.

jirka (So, 22. 10. 2011 - 20:10)

ja mam zalud porad zakrytej a kdyz se mi postavi tak je videt jen spicka stazena mi nedrzi skousel jste nekdo nakej zpusob aby drzela stazena ?

Jardik (So, 16. 4. 2022 - 15:04)

Stahovat stahovat stahovat na noc ráno kdykoli si vzpomeneš při onanii stahuj co nejvíce dozadu napínej uzdečku aby se vytahala a nevracela předkožku na žalud. Třeba u filmu pevně stáhni A drž

Návštěvník (Ne, 17. 4. 2022 - 10:04)

Přesně tak. Pořád se snažit to mít úplně a co nejvíc stažené. Uzdička si časem navykne na to že tohle je její běžná pozice. U mě se tak stalo, ačkoliv je predkozka relativně dlouhá tak uzdicka nedovolí aby se vracela víc než do půlky, většinou už vůbec.

Jardik (So, 16. 4. 2022 - 15:04)

Stahovat stahovat stahovat na noc ráno kdykoli si vzpomeneš při ona nestahuj co nejvíce dozadu napínají uzdečkou aby se vytahala a nevracela předkožku na žalud

Jarous (Út, 12. 4. 2022 - 00:04)

Furt stahuj
Lzickova metoda
Erekcni krouzky nasad za zalud

Honza (So, 22. 10. 2011 - 15:10)

Na vojně se probíralo všechno: jaký ženský jsou nejlepší v posteli, jestli je normální, když ti stojí nakřivo, po čem nejvíc smrdí prdy. Tam nemělo cenu se přetvařovat nebo si na něco hrát. Když trávíš celý dne a měsíce s tou samou partou nácti až dvacetiletejch klacků, který vídáš u snídaně, ve společný sprše, před usnutím, na puťáku, tak nemá cenu dělat zdrženlivýho nebo se ohrazovat, když někdo vtipkuje, že máš menší penis. A trochu se pochlapit byla nutnost, abys to přežil a nebrečel jak maminčin mazánek, třeba když to banda blbců jen tak ze srandy vymázne krkvavý pupendo nebo ti někdo naháže věci do hajzlu.

Karel (Čt, 20. 10. 2011 - 16:10)

Soudíš podle sebe nebo máš nějakou statistiku?

Marek (Čt, 20. 10. 2011 - 12:10)

Myslel jsem to tak, že částečně ohrnutá je normální, dlouhá i v dospělosti je vzácnost, asi dědičná. Samozřejmě, že dědičný je všechno. Jenže to jedno maj všichni a na to druhý musíš mít nějaký extra geny, to je jedno, nejsem genetik, jsem truhlář, tak co já vim.

Pepa (Čt, 20. 10. 2011 - 07:10)

Tak je to dědičné nebo ne, sám si protiřečíš.
Napřed píšeš že ne a pak že jo.
:-) :-) :-)

Reklama

Přidat komentář