Reklama

Mámin vibrátor

jindra (So, 21. 5. 2022 - 10:05)

To se mi líbí Heleno a myslím krásný přístup jaký máš ke dceři.Ty asi nejsi sama co??

Helena (Ne, 22. 5. 2022 - 16:05)

Děkuji za uznání. Jsem holka jako je ona a tak jí moc dobře rozumím vtomhle. Jinak jsem vdaná.

Lucie (St, 10. 5. 2023 - 16:05)

Už jsem u toho slyšela svojí mamku, ale nevím jestli se jí zeptat o vlastní, nevím co by mi na to řekla

Engie (Ne, 7. 3. 2021 - 21:03)

Narazila bych se tady na někoho zkušenějšího kdo by mi poradil jak vybrat tu správnou hračku ?

Naďa (Út, 25. 10. 2016 - 05:10)

Erotické...Prodej sexuálních pomůcek je opravdu od 18 roků, ovšem nechápu proč. Mastrubace nezletilých není v rozporu se zákonem, ani způsob jakým způsobem dotyčná osoba mastrubaci provádí. Vůbec už když je mastrubace přirozenou záležitostí. Já tedy nevidím žádný problém v zakoupení vibrátoru dívce, která jeví potřebu uspokojovat se sexuálně. Vždy lepší, než aby podlehla nezodpovědnému mládenci. Když vibrátory používám sama a dcera to ví, má nějaký smysl jí to zakazovat? My si s dcerou pohovořily a řešení máme v tom, že máme každá svoje pomůcky, které nám nahrazují mužské. Tedy prozatím. Dceři je 14 a já jsem rozvedená, prozatím bez partnera. Držím palce všem dívkám, aby našly u rodičů pochopení pro jejich sexuální potřeby.

Maja (Pá, 8. 11. 2019 - 07:11)

Dobry den Nado,je mi 13 let a jenom bych chtela vedet jestli masturbujete pred sebou,starsi bracha si to dela nornalne predemnou az strikne a i mamka ho videla a nic nerekla a ja to chci taky zkusit,moc mne to laka ale bojim se co rekne

Bára (Pá, 21. 10. 2016 - 10:10)

Asi před měsícem jsem...Kundička je elastická.

Steve (Čt, 18. 2. 2016 - 02:02)

Mimochodem, v mládí jsem si ho půjčoval - strkal jsem si ho do zadečku, nejdřív opatrně a tvrději.

Steve (St, 17. 2. 2016 - 23:02)

:-DD ach jo, tady je teda ale společnost ...

Martin (Út, 9. 3. 2021 - 03:03)

Tak proč sem lezeš vole ? Kdyby nebyly tyhle rubriky, tak se ani nevyhoníš.

Tvrdolína mrduc (St, 17. 2. 2016 - 12:02)

Etické? Spíše ne-septické.Blbečci, já mám s matkou několif vibrátorů společně a ušetříme obě. Kvůli hygieně je používáme se šprckou, ale tu máme kvůli úsporám taky společnou a žádný vibrátor se ještě nenakazil.

Jan (Čt, 11. 2. 2016 - 15:02)

V pořádku to určitě...Etické? Spíše ne-septické.

Eva (Čt, 11. 2. 2016 - 14:02)

zapůjčí matčin vibrátor...V pořádku to určitě není.Každá žena má mít vibrátor svůj,je to pomůcka intimního rázu a její půjčování je neetické.Ale samozřejmě jak u koho.Moje sousedka půjčuje matce manžela a to je také neetické.

!!! (Pá, 1. 11. 2013 - 09:11)

Dneska platí, že : Žena, fajfka a robertek se nepůjčují!

Max (Pá, 1. 11. 2013 - 07:11)

Co takhle hygiena? Jseš si jistá, že jsi ho umyla dostatečně? Co takhle použít kondom, hlavně při análních hrátkách, kde hrozí zanesení bakterií E. Coli do pochvy a močových cest a velice nepříjemné následné zdravotní komplikace.

Obecně platí, že půjčování takových a podobných intimních pomůcek jako je
robertek je velice nevhodné a zdravotně nebezpečné

otta (Čt, 31. 10. 2013 - 10:10)

Našla jsem úplnou náhodou...Šárko, vibrátorek múžou používat všichni z vaši ulici, případne i mesta...

Šárka (Čt, 31. 10. 2013 - 09:10)

Našla jsem úplnou náhodou vibrátor mé mámy, a i když jsem holka, šíleně mě to vzrušilo.Natřela jsem si ho krémem a zatlačila do konečníku a pustila, bylo to něco šíleně krásnýho.Jenže mám obavy, i když jsem jej umyla, aby to máma nějak nepoznala.Zatím nemám odvahu to udělat podruhé, můžou dvě ženy používat jeden vibrátor?

poeta (St, 30. 10. 2013 - 10:10)

Ten mamin vibrator
vrci jako predator.
Kdyz si sednu na radiator
vrcim s nim jak terminator.

martin (Út, 29. 10. 2013 - 17:10)

Ahoj ted jsem nebyl doma dva dny podíval jsem se a vibrátor byl na jiným místě a byly v něm nový baterky. Strašně mě to zas vzrušilo, že si to máma dělala. Škoda že jsem tu nebyl:(

je v pořádku kd (Ne, 6. 9. 2015 - 19:09)

zapůjčí matčin vibrátor pro svoje anální hrátky ?

Reklama

Přidat komentář