Reklama

Mámin vibrátor

Richard004 (Ne, 6. 9. 2015 - 12:09)

Ahoj,jsem matkou 14.leté...Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale vůbec bych v tom neviděl problém. Masturbace je úplně přirozená a naopak je dobré, že se ti to nestydí říci.Nota bene, když ten vibrátor máš i ty a ona o tom ví. To je ideální stav.Většina by bála tyto otázky s rodiči řešit.

Papež (So, 7. 2. 2015 - 17:02)

Jindro, to má být vtip? Kde...Jarry,to psal Duka a protože mně včera vychlastal mešní víno tak to na něho prásknu.Amen.

Jarry (So, 7. 2. 2015 - 17:02)

Jindro... asi budeš katolík, ne? Hlavně poslední 2 věty jsou fakt dobrý.

Jarry (So, 7. 2. 2015 - 17:02)

Jindro, to má být vtip? Kde žiješ? Poslední 2 věty svědčí o tom, že budeš asi katolík....

Jindra (So, 7. 2. 2015 - 13:02)

Erotické pomůcky,jakéhokoliv druhu,jsou prodejné pouze a jen osobám starším 18-ti let,a není možné dělat žádné vyjímky a nebo zprostředkovávat tyto výrobky mladistvým skrze dospělé lidi,kteří jim je pak dají.Nevidím žádný,ani sebemenší důvod,proč by sexuální pomůcky pro dospělé měly být dávány dětem a mladistvým,a to ani v případě údajné "neodbytné potřeby",na kterou se odvolávají některé mladé dívky či kluci.Kdyby měla dnešní mládež více práce,nezbýval by jim čas na podobné blbosti.Jako nepřípustnou vidím i masturbaci mladistvých.Sexuální a jiné potřeby si mohou uspokojovat,až v dospělosti vstoupí do manželství.

Návštěvník (So, 13. 4. 2019 - 09:04)

To je blábol od začátku do konce. To náboženství lidi úplně zblbne.

(So, 7. 2. 2015 - 13:02)

Ahoj,jsem matkou 14.leté...bych teda taky nevěděl co dělat.Hoďte sem nějalé názory.

Jana (Ne, 23. 6. 2013 - 20:06)

Ono dcery už většinou své hračky mají,nečekají až jim je mámy koupěj.

Také matka. (So, 31. 1. 2015 - 23:01)

Ahoj,jsem matkou 14.leté...Určitě bych jí ten vibrátor koupila.Tím není co pokazit.

Zdeněk2 (Čt, 29. 1. 2015 - 11:01)

Eliško, úplně nejjednodušší a přitom spolehlivé řešení je, když na vibráor navlékneš kondom. Potom si vibrátor zavádět dovnitř a dělat s ním všechno, co se Ti bude líbit, bez strachu z infekce.

Eliška (Čt, 29. 1. 2015 - 08:01)

Eliško,a kde bereš jistotu,...Nikčo, děkuji za upozornění.
Já jsem si ho dovnitř nedávala.
Pozná se podle něčeho takový pánský vibrátor?

Hana (Čt, 29. 1. 2015 - 08:01)

Ahoj,jsem matkou 14.leté...Nooo jak bych se zacovala? Opravdu nevím.

Nikča (St, 28. 1. 2015 - 13:01)

Ahoj, naši jsou na horách....Eliško,a kde bereš jistotu, že je to vibrátor, který používá máti? Co když jej má na uspokojování táty při jejich milostných hrátkách, a šoustá ho vibrátorem do análu?
Já bych se raději přeptala máti, ať si do pipky nezaneseš nějakou infekci.

otec (St, 28. 1. 2015 - 09:01)

Ahoj,jsem matkou 14.leté...Matko neváhej a kupuj! Když ví, kterého, tak ať má svůj. Jinak ti bude tahat toho tvýho a nebo si na toho svýho vydělá svým tělem.

Eliška (St, 28. 1. 2015 - 09:01)

Ahoj, naši jsou na horách. Uklízela jsem byt a v ložnici našla vibrátor. Včera jsem ho opatrně vyzkoušela. Spíš jen zvenku, dovnitř jsem ho nedávala. Ale super pocit...:)

Matka (St, 28. 1. 2015 - 08:01)

Ahoj,jsem matkou 14.leté dívky.O otázkách sexu se bavíme dost otevřeně,nechci,aby jednou do života vkročila nepoučená.Myslela jsem,že mne nemá čím překvapit,ale přece jen překvapila.Na dotaz co by si přála k svátku,mi odpověděla,zda by nemohla dostat vibrátor.Zůstala jsem jak opařená,ale ona mě probrala,když mi řekla,že by jí bavila onanie víc a že to má vyzkoušené mýn vibrátorem,co náhodou našla.Dokonce mi na netu ukázala ten konkrétní,co by si přála.Nevím nyní,zda by bylo vhodné jí ho koupit.Ale když ona ví,že ho sama používám,no já zkrátka nevím.

Lenka (Út, 27. 1. 2015 - 15:01)

Asi před měsícem jsem...Mám podobnou zkušenost. Hodně příjemný...

jirina (Po, 17. 6. 2013 - 11:06)

doporučuji koupit si svůj vlastní vibrátor například zde: http://mujrobertek.cz/eroticke-zbozi

No pak přijdeš určitě na jiné myšlenky ;-)

prasák (St, 12. 6. 2013 - 10:06)

Tak ji potři toho robertka...:-))))))))))))))))))))))))

!!! (St, 12. 6. 2013 - 10:06)

Tak ji potři toho robertka feferonkou a uvidíš ten tanec!

Reklama

Přidat komentář