Reklama

Iveta Bartošová

Ív Rošér (So, 29. 7. 2017 - 09:07)

celý táta,vzhledově.Trochu má i z mámy.

Artur (St, 7. 6. 2017 - 07:06)

celý táta,vzhledově.

jaroslav brabur (Út, 6. 6. 2017 - 22:06)

Kdosi mě říkal na navsi že ivetka umřela...ja tomu nevěřím to není možné určitě k nám do makotřas přyjede..

A. (Út, 6. 6. 2017 - 21:06)

Skvělý článek, hodný titulní strany...mladý muž už má holku a on se s ní dokonce líbá!!!Jestli by neměl ve dvaceti sedět u večerníčku doma.

Artík a jeho no (Út, 6. 6. 2017 - 21:06)

Tak už jsi kluk konečně taky vrznul. Ale přejme mu to ... i těm děvám, které obšťastní. Táta se nedoplatí.

Buxxx (Út, 6. 6. 2017 - 21:06)

...Nojo, tak má holku... to není ve dvaceti až tak neobvyklý...

Artík a jeho no (Út, 6. 6. 2017 - 21:06)

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/473491/3-roky-po-smrti-bartosove-48-tajny-zivot-syna-artura-s-novou-holkou.html

Venca Kurva (Út, 30. 5. 2017 - 23:05)

...ani ve snu ho nenapadlo,...Na kolejích je často a rád, soudím podle článků v bulváru...

Magor! (Po, 15. 5. 2017 - 22:05)

A když jste se vrátil......ani ve snu ho nenapadlo, co se stalo...
A hned běžel najisto ke kolejím!

Musel (Pá, 12. 5. 2017 - 14:05)

Jak jste se tedy o její...něco tušit,protože když přijel domů,Iveta nikde,proč by hned volal policii? Podle mého předpokládal dlouho,že si třeba chce vzít život.

Plesk (Čt, 11. 5. 2017 - 21:05)

den musel vidět v jakém je...No jo, ale v takovým to divným stavu byla už několik let...

N (Po, 30. 7. 2018 - 21:07)

...krasna zena, krasny hlas:
https://youtu.be/kPnjzxeHshE

https://youtu.be/p6MSBjueJIA

https://youtu.be/3MBQuToqRsA

Ta byla ale nád (Po, 30. 7. 2018 - 21:07)

https://www.youtube.com/watch?v=aJV7gqr2a6M

Tyrkys (Po, 30. 7. 2018 - 20:07)

Prostě tak dlouho hledala dokonalého partnera, až takhle dopadla... byl to nepochybně nebezpečný magor... Ona měla problémy, ale většinou si je zavinila sama. Přesto všechno nemusela tak hrozně skončit. Kdyby dokázala žít aspoň chvíli sama, zaměřila se na syna, možná by se dokázala dát dohromady. Ale to chce silnou vůli a tu ona zřejmě neměla. Zbytečně zmařený talent i život.
A ten pitomý tyjátr s pohřbem, pamatujete? Doteď vlastně není pohřbená...nebo jo?

Fylozov (Čt, 3. 1. 2019 - 21:01)

Ne, myslím, že dodnes není pohřbená... Ale Rychtář si to nepřipouští, pobíhá po kolejích, žere si stejky ze psů a koček a je vysmátej.

Olaf (Čt, 31. 1. 2019 - 20:01)

Rychtář žere stejky ze psů a koček?!?!

Vogue X. (Po, 30. 7. 2018 - 20:07)

alkohol, byla alkoholička....A když se k tomu přidají partneři na hovno, je to ztracený...

Rozhovor s Rych (So, 29. 4. 2017 - 11:04)

Jak jste se tedy o její smrti dozvěděl?

„Když jsem Ivetku nenašel, vrátil jsem se zpátky domů a vyrozuměl policii, že se ztratila. Během pár minut byli v domě. Obhlídli celý dům, a když jsme šli po schodech, viděli jsme ten papír, kterého jsem před tím nevšímal. Bylo na něm napsáno: »Odpusťte mi, budu se na vás dívat shora«. Jeden policista tam se mnou zůstal, ostatní odjeli. Po chvíli jsme slyšeli sirény. A pak tomu policistovi, co se mnou byl v domě, něco hlásili ve vysílačce. A on mi oznámil: »Vaši ženu jsme našli, je zraněná.“« Nemohl mi ale říct, co se jí stalo…Do toho mi řekli, že je to špatné, že vlak stojí. Prostě Ivetka si počkala než ten vlak, co jsem viděl, sjel… Museli jsme se minout! Nenapadlo mě, že vyšla koridorem a v zatáčce si počkala na vlak, který jel na Říčany. A tam ji našli…“

Jel jste se na místo tragédie hned podívat?
„Nechtěli mě tam pustit! Doprovodili mě zpátky do domu, přijela sanitka a odvezli mě na psychiatrii. Tam mi jen dali léky na uklidnění. Mezitím jsem se dozvěděl, že Ivetku odvezli na soudní do vinohradské nemocnice. Pamatuju si, že mě tam z psychiatrie dovezl můj syn Honzík, protože jsem Ivetu chtěl ještě vidět. Ani tam mě ale za ní už nepustili…“

Ten (So, 29. 4. 2017 - 11:04)

Jak vzpomínáte na ten...den musel vidět v jakém je stavu.

Rozhovor s Rych (So, 29. 4. 2017 - 11:04)

A když jste se vrátil domů, co následovalo?

„Na policii jsem vypověděl a odjel zpátky do Uhříněvsi. Autem jsem zajel do dvora. Když jsem odemykal, bylo mi divné, že dveře jsou jen na jeden zámek… Jak jsem se v chodbě zouval, zavolal jsem: »Ivetko, ahoj, jsem tady.« Vešel jsem do obýváku, kde a tam na stole ležel Ivetin telefon a na sedačce byl položený obraz, který mi namalovala k narozeninám. Říkal jsem si, že si šla nahoru asi lehnout. Vyběhl jsem do ložnice, a tam přes postel leželo její pyžamo… Nikde nebyla. Na schodišti ležel papír, kterému jsem ale hned nevěnoval pozornost, seběhl jsem dolů a šel do garáže. Jenže auto tam bylo, takže nakoupit nešla. Bylo mi divné, že tam byly všechny její věci, říkal jsem si, co se to děje? Pak mě napadlo, že se půjdu podívat k rybníku, kam Iveta chodila na procházky se svým psem Gejšou. Oběhl jsem ho celý, ale na lavičce neseděla. Pak jsem doběhl k železničním závorám, byly dole. Rozhlížel jsem se doleva, doprava a kolem projel vlak. Závory se zvedly. Ani ve snu by mě nenapadlo, co se stalo…

Reklama

Přidat komentář