Reklama

Napouštění močového měchýře vodou

Michal (Čt, 5. 9. 2019 - 06:09)

To urcite neee, varlata me trochu pobolely kuze se mi zase vratila a pytel si bez jakychkoli obav napoustim dale, je to moc prijemne a nicemu to nevadi, jen maj chlapi po tom trochu vytahany pytel : D

Bobeš (Po, 13. 7. 2015 - 21:07)

napouštět si močový měchýř vodou je obrovské riziko že si do moč.cest zavlečeme nějakou infekci a poškodíme ledviny zánětem.U zdravého člověka je jeho moč jako desinfekce.

pata (Čt, 27. 2. 2014 - 19:02)

takhle se napouští i pytel...jj i pytel se da napustit pomoci infuze

Radek (Po, 30. 1. 2012 - 12:01)

ja len chcem upozornit na...Skalo, díky že jsi napsal. Rád bych si od Tebe dal poradit..můžeš prosím napsat na: [email protected]

Moc díky,

Radek

skala (Po, 30. 1. 2012 - 11:01)

Jirko a jaké cévky...ja len chcem upozornit na prispevky od Jirku. Dava to sem ako dobre rady alebo navody ako na to, ale podla mna on patri medzi tych, ktori pisu o niecom o com nemaju ani ponatia. to vidim z toho, jak pouziva cievky CH 25 - take sa vobec nevyrabaju, vyrabaju sa len parne cisla...
...a prosim vas, ak by ste chceli skusit napustit si mocovy mechur vodou (tepla cca 40 stuopnova je naozaj velmi prijemna), tak nikdy neskusajte maximalne objemy. odporucam skoncit tak niekde pri 500 - 600 ml. Tych jeho 3,5 litru to je holy nezmysel, ale uz aj pri daleko mensom mnozstve si mozete urobit celkom slusny (naozaj velmi vazny) pruser - ak sa vam z mocoveho mechura jeho obsah dostane cez mocovody do ladvin - to vazne pri velmi plnom mocaku hrozi a tam potom ide o zivot...! takze pozor - toto neskusat.

Radek (Po, 11. 7. 2011 - 15:07)

Proč ne. Napouštěl jsem se...Jirko a jaké cévky používáš? Tieman nebo Nelaton? Pojistný balonek plníš vodou nebo vzduchem?

Jak jsi se vůbec k napuštění dostal..co tě inspirovalo?

R.

Pavel (Po, 11. 7. 2011 - 14:07)

Jirko, rádi se dáme...takhle se napouští i pytel že?
To mě vzrušuje,ale nikdy jsem nezkusil.

jirka (Po, 11. 7. 2011 - 11:07)

... a jště. Je lepší začínat s menšími průměry. Já teď používám největší CH25.

jirka (Po, 11. 7. 2011 - 11:07)

Jirko, rádi se dáme...Proč ne. Napouštěl jsem se jak sterilkou (vodou), tak fízákem. A maximální obsah, který jsem do měchýře dostal bylo 3,84 litru. Potom se už nedalo chodit. Dá se ale pravidelným napouštěním zvětšit měchýř i na větší objem. Já začínal na 500ml. Je hodně příjemný pocit, napustit si tak 1,5 litru fízáku teplého kolem 35°C, uzavřít cévku a jít na procházku nebo masturbovat. Ovšem ne do vyvrcholení.

Radek (Po, 11. 7. 2011 - 10:07)

Vy jste paka. Kupte si za...Jirko, rádi se dáme poučit..když napíšeš..i když nějaké maximální množství tu asi je..ne?

Napouštíš se "fýzákem" nebo sterilovanou vodou?

R.

jirka (Po, 11. 7. 2011 - 10:07)

Vy jste paka. Kupte si za dvacku cévku a můžete napouštět bez problémů. Cévku si můžete nechat zavedenou 24 hodin. A podle "chuti" upouštět nebo doplňovat. Do močáku se dá napustit až neskutečné množství vody.

! (Po, 11. 7. 2011 - 09:07)

Take to bylo pro mne vzrusujici. Voda mi natekla, kde i nemela. Leceni antibiotiky, problem s prostatou atd.
Nepopiram, ze zkoumani bylo vzrusujici.

Radek (Po, 11. 7. 2011 - 08:07)

Když se sprchuji, tak si...Docela nebezpečné..myslím...i když Ti věřím, že vzrušivé.

Radek

Pavel (Po, 11. 7. 2011 - 07:07)

Když se sprchuji, tak si přepnu na masážní proud vody, přitisknu penis na sprchovou hlavici a napusím si měchýř vodou,co to jde. Velmi mě to vzrušuje.
Děláte to někdo také?

Milan (Pá, 5. 6. 2020 - 16:06)

Také mohu podat své svědectví. Praktikoval jsem napouštění močáku masážní vodou ze sprchy asi rok, až primo v case koronaviru zanet jako prase, 40ky horecky cely tyden, nez me po testech na covid, sonu vsech organu a po dvou ruznych antibiotikach diagnostikovali tezky zanet prostaty. Nasledovaly dalsi dvoje antibiotika jiz na konkretni bakterii. Jsem stary kokot, pritom mam doma nekolik cevkovacich sad (z Benu lekarny). Kdyz ono je to tak prijemne vzrusive, docela navykove, rekl bych. Kazdopadne to za ty obtize nestoji a k tomu jeste musim priznat, ze moje partnerka zrovna pojida tataz antibiotika na vytok, coz gynekolozka okamzite svedla na mou (ne)vinnou zabavu s vodou v mocaku.

Reklama

Přidat komentář