Reklama

Sex bez ochrany

Alča (Pá, 18. 7. 2014 - 14:07)

nech si předepsat Postinor a budeš mít jistotu, lépe než jít na potrat.

Čistá pravda (Pá, 18. 7. 2014 - 14:07)

Ano chápu,ale když...Prostě musíš počítat s tím, že nechráněný styk není bez rizika. V situaci, kterou popisuješ je nižší, než třeba při poloze ze zadu, ale nulové není. Počkej pár dní a uvidíš, nic jiného ti asi nikdo neřekne.

Tina->Alča (Pá, 18. 7. 2014 - 14:07)

Jenže u mně to tak bylo.Měli jsme spolu sex bez ochrany a bez antikoncepce,a já byla nahoře když už bylo po všem a můj partner do mně ejakuloval a přímo do mně, ještě chvíli jsem zůstala sedět na něm,potom když jsem se zvedla tak ze mně většina spermatu vytekla.A toto se mnám stalo jen jednou po dlouhé době.A já potřebuji vědět jk moc velké je riziko že bych mohla otěhotnět když se přesně tohle stalo ale jen jednou.? :-) To je dobře že jste spokojená,já moc ne.

Alča (Pá, 18. 7. 2014 - 14:07)

Pokud se sperma nedostane vubec do vaginy tak nehrozí žádné riziko otěhotnění. Já jinou formu antikoncepce nepoužívam a jsem plně spokojena

Tina->Alča (Pá, 18. 7. 2014 - 13:07)

Promin ale my na tyto věci nejsme :) My máme rádi plynulý a romantický sex občas teda i ústy ale že bych z něj i vysávala sperma,to fakt ne. :-) A s prominutím se tu snažím zjistit více informací o riziku otěhotnění a vy mi tu píšete o tom jak vysáváte sperma ze svého přítele pusou.To se na mně nezlobte ale to se sem vůbec nezapojuje.Díky za pochopení :-)

Alča (Pá, 18. 7. 2014 - 13:07)

Proč z něj nevysaješ sperma ústy? Já to miláčkovi tak dělám vždy a je spokojený.

Tina (Pá, 18. 7. 2014 - 13:07)

Ano chápu,ale když většina vytekla zase ven? A dostalo se jen malé množství,tak může být velké i několikaprocentní riziko? V poslední době se to stalo jednou.Děkuji za odkaz :-)

emoticon (Pá, 18. 7. 2014 - 13:07)

Vážně je to možné a...Moc tě asi nepotěším, ale přečti si tuto diskusi-

http://www.modrykonik.cz/forum/o-tehotenstvi/otehotneni-pred-ci-tesne-po-menstruaci-stalo-se-vam/

Tina (Pá, 18. 7. 2014 - 12:07)

Vážně je to možné a kolikaprocentní je to riziko ??

Čistá pravda (Pá, 18. 7. 2014 - 12:07)

Ano, i v této situaci je to možné.

Tina (Pá, 18. 7. 2014 - 12:07)

Ahoj,chtěla bych se tu zeptat spíše těch roumnějších a vyspělejších a hlavně P.doktorky.Měla jsem sex po pěti dnech menstruace a můj přítel ejakuloval do mně.Neberu ani antikoncepci a neměli jsme chráněný sex.Jenže v té chvíli já byla nahoře a vetšina spermatu vytekla ze mně.I když po menstruaci má být 10-15 dnů neplodných,chci se zeptat zda je i přesto možné otěhotnět? Otázka je pro můj klid :-D Děkuji za jakékoliv odpovědi. :-)

ahoj (Čt, 17. 7. 2014 - 15:07)

Manžel je kandaul a přímo...no tak Daso to jsi za hvezdu,kdyz te nejakej chlapek namrda a ten tvuj ti roztahuje luno a honi si ho nad tou mrdkou,ktera z tebe pomalu vyteka.Jak to krasne popisujes,tak bych ti dal i nejake penize,abych mohl byt u tohoto aktu pritomen,a pripadne priplatil za nechranenou souloz s tebou a potom bys dostala plenky,aby to semeno z tebe nevytekalo.

? (Čt, 17. 7. 2014 - 14:07)

Lidi a co pak delate az vam zjisti hiv,zloutenku,bradavice,kapavku,syfilis,chlamidie,hpv,genitalni opar ,proste neco z pohl.chorob? ..je jich jak nasrano

Emil (Čt, 17. 7. 2014 - 14:07)

Manžel je kandaul a přímo...Udělat se do cizí ženy a ještě vidět jejího paroháče jak se vzrušením klepe,je opravdu zážitek.

majka (Ne, 13. 7. 2014 - 17:07)

kdo mi ošuká ouško ?

Daša (Ne, 13. 7. 2014 - 17:07)

Používám...Manžel je kandaul a přímo vyžaduje aby to byla soulož pravá.Když to chlapi udělají rozvírá mi prsty štěrbinu a dívá se jak jsem jejich semenem naplněná.Vzrušuje ho nejen sledovat jak to udělal,ale i pohled na cizí semeno v mé vagině.

kočka (Ne, 6. 7. 2014 - 18:07)

bez gumy a tabáku je hovno štěstí v baráku; taky to mám ráda bez šprcky, lepší koule v hrsti bez vrabec na střeše

Kocour (Ne, 6. 7. 2014 - 18:07)

Bez gumy je to nejlepší! Když prcám, tak to nechávám vevnitř a hotovo!!

qeu (St, 9. 10. 2019 - 03:10)

bez gumy prcám jedině do zadku

Obcasna (Po, 10. 2. 2014 - 17:02)

Obcas mam sex s cizimi muzi. Jsou to sice panove vyssi urovne, ale trvam na kondomu. To urcie oceni i oni, ze jim nehrozi nakaza.

Reklama

Přidat komentář