Reklama

Black salve, mast na rakovinu?

LenkaX (Út, 27. 12. 2011 - 14:12)

Máte někdo s touto mastí...Dobrý den, mast jsem si dnes koupila , jdu do toho a dám vědět:-)

Jarka97 (St, 23. 1. 2019 - 10:01)

Zdravím, je tu niekto, kto má osobnú skúsenosť s použitím čiernej masti? Pred pár dňami som si ju dala na bazalióm na nose, reakcia je hrozná: silné bolesti, opuch otok tváre, očí, vytvoril sa priškvar, ale pod tým to hnisá, môže to tak byť? A mám aj mierne zvýšenú teplotu. Nebude treba použiť atb? Ďakujem za vaše rady.

ich (Po, 19. 12. 2011 - 15:12)

Souhlasím.A co stojí jiná...Otázkou zůstává, zda tenhle předražený zázrak skutečně rakovinu vyléčí...zajímalo by mně, komu opravdu pomohl. Já tomu nevěřím.

LenkaX (Po, 19. 12. 2011 - 14:12)

Pro Tedy: Nesoudila bych,...Souhlasím.A co stojí jiná alternativní léčba.........když si to člověk srovná ,že do konce tohoto života by měl za co děkovat:-)

Pat (Út, 8. 11. 2011 - 18:11)

25 gramů stojících...Pro Tedy: Nesoudila bych, zvláště pokud nemám zdání, kolik stojí výroba. Kde a jak těžko se třeba shánějí ingredience. Navíc 750,- Kč za vyléčení z rakoviny během několika dní až týdnů je naprosté minimum. Kolik by stálo léčení klasickou cestou pacienta - poplatky, doplatky, pracovní neschopnost a kolik pak zdravotní pojišťovnu! Zaráží mě, jak všichni chtějí zdraví zadarmo. Jednak finančně a pak také bez změny životního stylu. Za různé požitky jsou ochotni platit i dost vysoké částky a pro zdraví nehnou prstem.
Pro všechny kdo mají zájem o účinky: Dá se dohledat monitorování účinku den po dni na YouTube.
A pro ty, jež mají velký nádor a rozhodnou se pro tuto cestu: Pečlivě si prostudujte vše a najděte si také chirurga, či onkologa, který by do toho šel s Vámi, jelikož je možné, že bude jeho zákroku při odlučování nádoru potřeba.

Kuba (So, 15. 10. 2011 - 22:10)

Ja objednaval z US, na ebay.com, cena 30$ vcetne postovneho. Pres celnici prosla bez problemu, clo jsem neplatil.
Mel jsem u ramene nekolik let takovy vyrustek, nevedel jsem jestli je to bazaliom nebo jizva. Mnohokrat jsem se to pokousel odstranit kyselinou salicylovou (duofilm), ziletkou i stipackama, ale vzdycky to narostlo znova do stejne velikosti. Po jednom pouziti "black salve" a zahojeni je to ani ne polovicni (aby taky ne, odpadnul mi peknej kus kuze). Ted to zkousim znovu a doufam, ze uz tam nic nezustane. Takze pokud nekdo chce experimentovat, urcite muzu doporucit.

Tedy (So, 24. 9. 2011 - 20:09)

25 gramů stojících 750.-..To je další vydíraní neštastných lidí-hnusné !

jirina (So, 24. 9. 2011 - 18:09)

Reaguji na příspěvek paní...Nechá se objednat na telefonu 775348568

MMS (Út, 20. 9. 2011 - 17:09)

Myslím,že dle fota není co dodat.

Věra (Ne, 10. 7. 2011 - 18:07)

Reaguji na příspěvek paní...http://www.cernamast.cz/

Zdena (Ne, 10. 7. 2011 - 18:07)

Reaguji na příspěvek paní Johany. Prosím o informaci, kde mast koupit. Marně na internetu hledám. Děkuji.
zd.slamova@seznam .cz

eňa (Út, 5. 7. 2011 - 17:07)

...Ja som vyskúšala túto masť pred 5 týždňami na kožný nádor - bazalióm.Nádor sa prestal zväčšovať, dokonca je menší a plochejší, takže som spokojná , snáď sa to ešte zlepší.AJ keby to zotrvalo takto ako teraz, budem spokojná.Rozhodla som sa kúpiť si knihu Black salve aby som sa dozvedela viac.

?? (Po, 27. 6. 2011 - 11:06)

Na stránkách www.zapper.cz,...Prosím, na co vyzkoušená a s jakým výsledkem? Úspěšné je velice obecné,může se jednat jen o plátno a nic jiného. Pište prosím, konkrétně.

Johana (Po, 27. 6. 2011 - 00:06)

na stránkácho použití...Na stránkách www.zapper.cz, kde jsou informce o Black Salve je mimo jiné napsáno: "Bohužel Vám nemůžeme z legislativních důvodů cokoliv doporučovat. Hledejte na Internetu pod názvem "Černá mast" nebo "Black Salve".
Dokud budou skeptičtí "nevěřící Tomášové" rozhodovat o osudech druhých a farmaceutickému průmyslu půjde více o zisky než o zdraví lidí, budou se muset z "legislativních důvodů" na podobných přírodních produktech uvádět i tyto hlášky - viz příspěvek výše z 2.5.2011 Proč je proboha ... Jinak bychom se k takovým věcem ani nedostali. Díky Bohu za tyto produkty. Mast úspěšně vyzkoušena v rodině - bez skalpelu a chemie.

Proč je proboha (Po, 2. 5. 2011 - 18:05)

na stránkácho použití černé masti i toto?Je to tedy zázrak na rakovinu,nebo slouží k imregnaci pláten?

Použití černé masti

Pro impregnaci nových malířských pláten – naneste v tenké vrstvě na povrch plátna a nechte působit.

Po 24 hodinách odstraňte a povrch plátna omyjte vlažnou vodou.

Nejdříve vyzkoušejte na malém kousku plátna pro zjištění odstínu.

Jana (Po, 2. 5. 2011 - 18:05)

Máte někdo s touto mastí...http://www.zapper.cz/blacksalve/

Osobně nemám,ale šla bych do toho

Petr N. (Po, 28. 2. 2011 - 16:02)

Máte někdo s touto mastí osobní zkušenost? Uvítám cokoliv.
Děkuji

Reklama

Přidat komentář