Reklama

zlomené zápěstí - komentáře

Helena (So, 21. 9. 2019 - 09:09)

Mohu se zeptat,za jak dlouho jsi mohl uz cvicit,mam to same jsem 3dny po operaci prsty mam stale otekle,nechci neco zanedbat .

Jana (St, 25. 2. 2015 - 01:02)

Když jsem si tak škaredě...Marek mě docela uklidnil a potvrdil mi to, co jsem zažila před x lety, že zlomenina se má procvičit. Momentálně mám zlomené zápěstí, ale už by to mělo být srostlé. Pilně cvičím, zatím vše probíhá dobře, na třetí rtg jdu za dva dny, kdy mi sundají sádru.

Tomáš H (Ne, 24. 2. 2013 - 06:02)

ahoj tak já včera pád na snowboardu a zlomené zápěstí, dostal jsem na 4.dny sádrovou dláhu a pak prý na 5.týdnů do sádry, bolí hlavně v noci přesně jak psala Monča. Ale jinak jízda byla super, učím se takže až to sroste pokračuji.ahoj

Marek (Po, 7. 1. 2013 - 16:01)

Když jsem si tak škaredě tehdy v prosinci 1989 zlomil zápěstí, doktorka mi říkala, že již nikdy nebude tak pohyblové, jak dnes. Jenže já jsem muzikant a přede mnoiu byla plesová sezóna a já jsem musel hrát. A tak jsem sundal sádru a pilně cvičil na nástroj. Ruka se mi díky cvičení krásně zahojila a hýbu s ní jak před tím. I lékař se při kontrole moc divil, že se mi to zahojilo mnohem dříve než obvykle. Kdybych jej tehdy poslech a zůstal nehybně v sádře, možná by to s mojí rukou tak dobře nedopadlo.

Petr (Po, 7. 1. 2013 - 16:01)

Při pádu na náledí jsem si 6. 12. 2012 na pravé ruce zlomil vřetenní kost poblíž zápěstí (distální radius). Muselo se to řešit chirurgicky. Mám tam teď kus titanového plechu přišroubovaného do kosti asi 6 šrouby a prý to tam už zůstane. Zatím nic moc, ruka dost bolí a levou toho moc nezvládám.

Monča (Ne, 6. 1. 2013 - 11:01)

Zdravím, od 30. 12. 2012 mám taky zlomeno - tu kost v zápěstí jakoby pod palcem:-) snowboard....sádra se dává až cca po 4 dnech, protože ruka otéká....já už jí mám a učím se s ní pohybovat...uvidíme za měsíc, jak to půjde a jaké budou rehabilitace. Zatím je to nejnepříjemnější v noci, takže ruku podkládat a podkládat. Větší námaha je cítit, ale prý do 14dnů už by to bolet moc nemělo. Držím palce.

Danu (Ne, 30. 12. 2012 - 12:12)

Zdravím všechny polámaný....předevčírem večer jsem si přisedla ruku na náledí...dost hnusný ..zlomenina zápěstí -fractura collesi 1. sin z ulomkem cca 1 cm , zatím mi to jen natahovali přímo po rentgenu a mám ruku jen v dlaze ohlou jak loupák ...2.1 jdu na kontrolu a uvidí se co dál asi...nikdy jsem nic takovýho ne,ěla, může mi někdo říct proč mi nedali hned sádru ale jen dlahu ???Díky Dana

zverinec (Pá, 3. 6. 2011 - 11:06)

Zdravím vás, jak to s vámi vypadá? Jsem též po zloměnině zápěstí, takže by mě zajímalo, jak jste na tom dnes.

Reklama

Přidat komentář