Reklama

Bolest pod pravým prsem

Bara (Pá, 23. 10. 2015 - 16:10)

Ahoj, před dvěma dny me začalo bolet pod pravým prsem, nemohla jsem spát nic. Byla jsem u doktorky a ta mi řekla ze mam žlučník poslala me na chirurgii. Doktor mi prohmatal břicho, ale nic nenašel poslal me na Sonografii břicha. Ale výsledky jsem měla všechny v pořádku. Nikde žádný kameny nic nenašli. Potom mi dělali CRP jestli nemám zánět v krvi nebo neco takového. Ale výsledky byli v pořádku. Ale problém je ze jsem i zvracela ale pouze šťávy.. Nevíte z čeho to muže byt? Myslíte ze muzu mít jen podrážděný žlučník? Děkuji za odpověď?..

Tom (Ne, 3. 5. 2015 - 09:05)

Ale to bude jen mezižeberní sval od toho kašle.

Ivet (Ne, 3. 5. 2015 - 07:05)

Jestli kdokoliv...Zdravim,ja ted prochazim tim samim proalemem jako vy mam anginu s kaslem boli me 4den pod pravem prsu je to neprijemna bodava bolest pri nadechu,namaze,kaslani otoceni jak popisujete.Byla jsem na pohot.a tam me poslechli a nic.Zítra jdu na kontrolu,tak uvidim,mam taky spatny pocit...

Ivet (Ne, 3. 5. 2015 - 07:05)

Zhruba před měsícem jsem...Zdravim,ja ted prochazim tim samim proalemem jako vy mam anginu s kaslem boli me 4den pod pravem prsu je to neprijemna bodava bolest pri nadechu,namaze,kaslani otoceni jak popisujete.Byla jsem na pohot.a tam me poslechli a nic.Zítra jdu na kontrolu,tak uvidim,mam taky spatny pocit...

Šárko (Út, 10. 2. 2015 - 19:02)

Slinivka je na druhé straně ,takže pod levým prsem. V pravo je žlučník.

šárka (Út, 10. 2. 2015 - 00:02)

Zhruba před měsícem jsem...Mam stejný problém, docela dost ošklivý kašel a bodava bolest pod pravým prsem. Kamarád mi řekl ze to může byt slinivka a pokud mi začnou křeče az se nebudu moct hýbat je to prý na nástup do nemocnice a kapacky. Jen mi nejde do hlavy proc na to nemohou přijít lékaři. Docela se teď bojím zajít k doktoru a zeptat se jestli to opravdu nemůže byt slinivka.

Milan Karala (St, 3. 3. 2021 - 11:03)

Dobrý den , měl jsem ten samí problém , Na rentgenu Na rentgenu, Zjistili že se jedná o skříplý Nerf, protahovat prsa a taky záda při protahování správně dýchat většina případů je Že se jedná o bloklou lopatku v zádech nemusí bolet jen to celý pod pravé prso.

Dalibor (St, 12. 2. 2014 - 06:02)

Jestli kdokoliv chcete,napište mi na [email protected],ale připište svůj tel. a každému se ozvu,jinak na mail nebudu reagovat,jelikož dopisováním se nic nevyřeší.

Vladimíra (Út, 11. 2. 2014 - 21:02)

Dobry den pani Vladimiro...Rába bych ale nevím na jaký,problém se nelepší

michal40 (Út, 4. 2. 2014 - 12:02)

Ahojky,mam stejný...Dobry den pani Vladimiro mužete se ozvat na email

Vladimíra (Po, 3. 2. 2014 - 21:02)

Ahojky,mam stejný problém,jak se to dá řešit?

vladka (Út, 7. 1. 2014 - 10:01)

Ahoj holky,to co vás trápí...Mela bych zajem o leceni.
Jste z Prahy, Dalibore?
Napiste na [email protected]

Dalibor (Čt, 15. 11. 2012 - 08:11)

Protože jde o pomoc,kterou si nemůžete udělat sami,můžu popsat třeba po skypu jak na to,když vám s tím někdo pomůže,ale chce to určitý naučený grif a toho,aby jste u toho správně uvolnili,obojí dohromady,prostě se sehrát za pár minut je dost těžké.Už jsem to pár lidem popisoval po skypu a vísledek se nedostavil,přitom když to udělám osobně,dopadá to vždy velmi dobře,taky nejde o jednorázovou věc,ale stačí to udělat jednou odemně,aby u toho byl např.manžel a pak si to každý doladí doma sám,pak už je to snadné,když člověk pozná oco jde a ví co přesně se má stát,aby přišla úleva.

Jája (Út, 26. 11. 2019 - 11:11)

Dobry den, nevim, jestli je vase zprava stale aktualni, mam zrejme uskripnuty nerv od kasle, hrozna bolest pod pravym prsem, diky za info.

Aja (St, 14. 11. 2012 - 20:11)

Ahoj Dalibore ani já ne....Sice mám bolesti pod pravým prsem,ale jinak úplně stejné.Navíc se mi objevily z ničeho nic ,když jsem sedla do auta.Od té doby pořád bolesti stejné...

Renata (Po, 5. 11. 2012 - 08:11)

Ahoj Dalibore .. proč poradit nelze ?? To nechápu :((((

Dalibor (Ne, 4. 11. 2012 - 11:11)

Ahoj holky,to co vás trápí může způsobovat skříplí nerv,způsobený posunem meziobratlové ploténky.pomoc je v podstatě velmi snadná,ale doktor vám s tím nepomůže,budto si najděte dobrého chiropraktika,nebo můžu pomoci osobně,ale poradit jak na to nelze.

Renata (So, 3. 11. 2012 - 17:11)

Zhruba před měsícem jsem...tak kde je nějaká ta rada ???? Já mám taky ten samý problem sakra :((((

Inna (So, 27. 10. 2012 - 16:10)

Zhruba před měsícem jsem...mam stejny problem, nevim kam s tim... antibiotika sice zabrali a kaslu trochu mene, ale bolest pod levym prsou mam porad. Doktor mne poslala k fizeoteraupevtce, ale ta si vzala 1tis.Kc naucila par cviku a doporucila pivo. Boli to dal...

Lída (Ne, 11. 12. 2011 - 09:12)

Zhruba před měsícem jsem...Dobrý den, chci se zeptat, co vám tedy nakonec zjistili. Mám totiž poslední 3 dny stejný problém a vůbec nevim co s tim.

Reklama

Přidat komentář