Reklama

Psychiatrická léčebna Opava

bekby (St, 1. 7. 2015 - 09:07)

7.7.2015 nastupují do Opavy. závislost. alkohol pervitin.11 kraj jsem byl v Kroměříži a po dvou letech jsem do toho zase spadl je mi 33.asi se zabiju

Veronika (Út, 3. 3. 2015 - 12:03)

Každopádně na vycházky,...Prosím chtěla bych vědět jak dlouho budu na izolaci a jak dlouho budu cekat na vycházku?A kdy můžu mít u sebe tel.Děkuji za odpověď. [email protected]

Steve (Ne, 1. 3. 2015 - 15:03)

Každopádně na vycházky, natož víkendovky si bude muset chvíli počkat - musí mít na to patřičný Vycházkový režim. Doufám že tohleto je taky všude cca stejný. Každopádně se domů nepodívá hned ten 1. víkend ale až po nějaké době strávené v léčebně.

To (Ne, 1. 3. 2015 - 15:03)

nevím,je to možné.

Steve (Ne, 1. 3. 2015 - 15:03)

Tak to jsou asi ty horší (2 měsíčně neomezený) a přísnější dlouhodobější léčebny, je to možný.

Jak (Ne, 1. 3. 2015 - 15:03)

kde.Někde u sebe nemůžeš mít hned od začátku léčení ani ten mobil,je to jejich taková terapie-i když nechápu,z jakého důvodu.Asi jdeš dobrovolně,tak držím pěsti,at to zvládneš.

Steve (Ne, 1. 3. 2015 - 15:03)

Veonika: nevím jak je to v Opavě ale na Západu Čech je to tak, že mobil mít u ssebe samozřejmě můžeš, nabíječka je ovšem pod dozorem u sester. (necháš si ho prostě na požádání nabít u nich) To víš, dráty u sebe mít nemůžeš, né tak kvůli tobě ale i kvůli ostatním. (nikdy nikdo neví co koho může napadnout) Jak je to s dovolenkou tam nevím. Pokud jdeš na tu "omezenou 2 měsíční léčbu", tak je to omezeno na 4 víkendy kdykoliv - dobré si to rozprostřít a nechat spíše na později kdy ti bude lépe. Ono když ti není dobře, tak z toho stejně nic moc nemáš. Na stránkách toho asi moc nenajde na toto téma ...

Květa (Ne, 1. 3. 2015 - 12:03)

Podívej se přes net na stránky,jistě tam všechno najdeš,co tě bude zajímat.Mobilní telefon ti asi hned nedovolí,až po 2 měsících si myslím.Návštěva bude možná,proč by ne a dovolenku po nějaké době.Všude je to jinak,na stránkách to jistě najdeš.At se ti daří.

Veronika (Ne, 1. 3. 2015 - 11:03)

Ahojte chtela jsem se zeptat,rozhodla jsem se jit lecit do Opavy a potrebovala bych vedet zda-li můžu mít u sebe mobilní telefon a po jaké době bych mohla mít návštěvu a jít na první dovolenku.Děkuji za případnou odpověď. MŮJ EMAIL:[email protected]

nina (So, 2. 8. 2014 - 21:08)

no jak na kterem oddeleni na uzavrenych to je strasny fakt horor prostredi hrozne,zachody jak s 50 tych let,ale otevrene oddeleni v pohode .na uzavrenem oddeleni i perzonal hrozny,nezajem o pacienta pristup katastrofa,ale otevrene oddeleni v pohode perzonal mily setřičky uzasne a přístup uplne o něčem jinem .jen ty zachody taky katastrofa :)

Aneto (Čt, 31. 7. 2014 - 16:07)

Ahoj kdyz jsem tam byla nebyl...a kdy jsi tam byla?
Vzdyt tam prece je i knihovna,nebo aspon byla.
Na kterem oddeleni jsi byla,ze tam byli tak nesnesitelne sestricky ?
Skoda,ze zrusilili 17D.

aneta (Čt, 31. 7. 2014 - 15:07)

Ahoj kdyz jsem tam byla nebyl tam zadny klid myslim si ze lide kteri majji deprese a chteji byt sami a napr si cist knizku by mohli a ty sestry to je hruza rve se tam je to proste jrozny pro me to byla hruza

pavla adamcová (Pá, 14. 3. 2014 - 21:03)

Chtěla bych se zeptat ,žijeme ve dvacátém století ale co jsem zažila při návštěvě že nebylo naco se posadit ani odložit věci mně hodně zarazilo a to jsme byli jediní na návštěvě ,nechci domyslet jak to vypadá když se sejde větší počet návštěv!V kriminále mají návštěvní mistnost jsou tam vězni a u vás se léči nemocní lidé !Děkuji

Lukáš Šklada (Čt, 30. 8. 2012 - 21:08)

Ahoj všichni.Já jsem byl v PL Opava v dubnu až koncem Června.. bylo to tam super.Teda ze začátku jsem byl na detoxu a na izolaci ale jinak to bylo fajn.Úplně jsem se zamiloval do jedné sestřičky jménem Markéta Rabínová.Byla na mě staršně hodná ,právě ona mi to tam pomáhala zvládnout.Moc se těším až se s ní zase uvidím.Všichni kdo mě znáte tak napiště.. 737570513 ([email protected]) .....

mamina (Út, 30. 8. 2011 - 20:08)

Ahoj, čeká mne...ani neboj,je tam fajn,chodila jsem na atelier zabíjet špatné myšlenky,je tam skvělá terapeutka,kdyby byli všichni jen takoví,svět by byl báječný!!!držím palečky.

Anna (Pá, 21. 1. 2011 - 23:01)

Ahoj, čeká mne hospitalizace na otevřeném oddělení PL v Opavě. Nemáte nekdo s Opavou zkusenosti? Přivítám jakékoliv informace.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 07:04)

Jak se tam můžu dostát

Roman (St, 29. 1. 2020 - 13:01)

Poprvé horor.Podruhe pohádka.

René (So, 12. 1. 2019 - 02:01)

Ahoj, mi umřelo spoustu dobrých přátel aposlední, mi zemřela maminka a já si s tím nevím rady... prosím, pomůžete mi...?

Reklama

Přidat komentář