Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Čt, 23. 9. 2021 - 15:09)

Já ne

Tom (St, 29. 12. 2010 - 22:12)

Je to vase vec, pokud to ani jednomu z vas nevadi. Pokud se nemylim, tak na nahote nic trestneho neni (zatim).

Luky (St, 29. 12. 2010 - 20:12)

Já bych se teda před ségrou styděl ukazovat penis, koule a prdel. Bylo by mi to trapný.

Dan (St, 3. 8. 2022 - 14:08)

Nic to není já chodím taky doma náhej i před ségrou a ji se to líbí a nikdy chodí ségra taky nahá doma a nikdy se i osahavame ona mi šahne na pero a já ji na prsa.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 17:08)

Když ti ona šahá na péro, tak ty ji máš šahat na kundu, ne? :-))))

Lukasi (St, 20. 7. 2022 - 06:07)

Zadeck penis

nahej (St, 29. 12. 2010 - 20:12)

No co, nech ho, je mu tak dobře, tak ať si to užívá. Závidím mu já tohle v jeho věku nemohl. Dneska lituju.

roman (St, 22. 12. 2010 - 06:12)

taky rad chodim doma nahej

Roman (Po, 27. 12. 2021 - 13:12)

Já jsem taky rad chodil nahej měl jsem tři pří telkyně a jedna mi řekla na to že jsem divnej a když jsem vylezl nahej před tou druhou tak mě prosila jestli si může šáhnout na koule tak jsem jí to dovolil a ona ten můj penis začala ohmatávat

DAn (So, 18. 1. 2020 - 13:01)

Já nikdy chodím doma nahej nikdy si udělám masáž penisu

Patrik (Út, 21. 12. 2010 - 19:12)

Já žiju už 6 let sám a chodím zásadně doma nahý. Mezitím jsem měl 3 přítelkyně, které u mne občas přespávaly. Dvěma to absolutně nevadilo, jedné se to vysloveně líbilo.
Ale ta druhá mne napomínala. Byla poněkud prudérní... před ségrou jsem ale doma naostro nechodil

Adéla (Út, 21. 12. 2010 - 08:12)

Ahoj, zajímalo by mě jaké je to s nahotou doma před rodinnými příslušníky u kluků v pubertě. Můj mladší brácha (14 let) se totiž moc neskrývá, spíš mám pocit, že se schválně trochu ukazuje - nezamyká se v koupelně, v noci spává nahý a doma přes den nosí často jen delší triko, pod kterým nic nemá, takže mu čas od času vyleze holý zadek nebo předek. Naši to nijak neřeší a já vlastně tolik taky ne, i když je trochu zvláštní že já ho vidím nahého každý den a on mě neviděl ani nepamatuju, jen mě zajímá, jestli se teda kluci míň stydí a nepřijde jim to, nebo jestli je brácha vyjímka...

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 07:02)

A uz se mu postavil ?

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 10:02)

A co tobě, už alespoň náznak ztopoření?

Hnislav Hnipírdo (So, 16. 5. 2020 - 00:05)

Chodím doma zásadně oblečený, na krku šálu, kulicha na hlavě, kalhoty, zimník, někdy si otevřu poklopec, protože bych se nestihnul vymočit, zásadně seru do plen, na wc se bojím sednout na mísu, plenky vyhazuji z okna, omyju si ruce a jdu spát oblečený, j

DAn (So, 18. 1. 2020 - 18:01)

Já chodím nikdy doma nahej
Udělám si masáž penisu a pak
Se fifotím nahý

Weisheit (So, 18. 1. 2020 - 19:01)

To psané sdělení je těžké rozšifrovat......,když se fotíš nahej tak se foť bez hlavy jen tělo z bezpečnostních důvodů když by se někdo nepovolaný dostal k obsahu mobilu a nebo by jsi měl ještě lepší skvělý nápad někomu to posílat:-)

Kamila (Ne, 21. 4. 2013 - 11:04)

Na změnu šatníku, ale i na...Dobrý den Sylvo, já myslím, že jste se v té situaci určitě zachovala správně. Jak jsem sama psala, když nebylo zbytí, taky jsem občas musela dát klukovi na holou. Prostě jsou určité okamžiky, kdy se musí trochu zatalčit, ale dobré na tom je, že jakmile se to jednou stane, tak už to pak náš kluk většinou bere jako normální. Sama říkáte, že pak uznal chybu, takže po tom, oc se stalo, už příště před sestřenkou nebude dělat atkové cavyky. Jak vlastně reagovala ona na to, o viděla? Můj syn se v té šatně už hodně otrkal, samozřejmě nejvíc měl problém poprvé, teď už to pro něj začíná být skro normální. Venku se to pak bude hodit i jako argument, když bude mít problém být nahatý u vody, je pak jednoduché mu připomenout, že se to přece od té šatny moc neliší. Ale pokud pojedeme k moři, tak to vyzkouším nejdřív tam, kde ho nikdo nezná. Až už bude úplně zvyklý, tak teprve potom bude i v prostředí, kdy jsou vrstevníci, které zná, jako třeba ta voda u chaty, kam jezdíváme.

Jiří (So, 20. 4. 2013 - 17:04)

Nikdy bych to neudělal.abych je bil,ale zažil jsem si své a ač je táta hodný člověk mě seřezal vždy moc,že praskla i vařečka,nerad na to vzpomínám,nemohl jsem se posadit na zadek a to jen za to,že jsem dostal špatnou známku ve škole.Což rukou to nebylo tak hrozné,ale vařečkou to moc bolelo a nekoukal na nic.Navíc vím jak mě bolelo to choulostivé místo u kluků,když se povedlo,že jsem ji dostal i tam.Toho jsem se vždy bál.Měl jsem jelita přes celý zadek a jsem rád že to dnes ty malý klucí nepoznají.Bohužel to tak bylo,víš o čem mluvím Sylvo.

Sylva (So, 20. 4. 2013 - 15:04)

Sylvo mám 2holky,ale nikde...Jirko ani to psát nemusíš. Jistě to muselo být hrozné. Já samozřejmě mluvím asi o 10 ručních plácnutích na zadek, vyloženě výchovných. A to jsem během celého synova dětství udělala jen párkrát. Surové bití dětí (nedej bože nějakými nástroji) odsuzuji a spartánskou výchovu nerazím ani já ani manžel. Oba jsme v dětství samozřejmě výprasky také zažili, ale nic takového, jako jsi asi zažil ty. Je dobře, že své holky nebiješ.

Reklama

Přidat komentář