Reklama

Nosim damske plavky

dwan (So, 7. 2. 2015 - 00:02)

Nechodíme, nejsme úchylové.Že má pořád někdo za potřebí tady ostatním sdělovat to, že je někdo úchyl. Využijte svou energii raději někde, kde to má smysl,že Majky!!!Zdravím úchylačku Martu. :-)

jirka (Pá, 6. 2. 2015 - 05:02)

Také jsem úchylná, nosím...Vas holkhya zeny touha po noseni spodniho pradla opacneho pohlavi vetsinou nepostihuje. To jen nas nemalo kluku ci chlapu.

Marta (Pá, 6. 2. 2015 - 03:02)

Také jsem úchylná, nosím bikiny, mám ráda podprsenky a kalhotky. Jsem ženská takto ujetá...........

dwan (Pá, 6. 2. 2015 - 02:02)

Ahojky,včera jsem opět vyrazil do bazénu,na sobě černé dámské plavkové kalhotky a pod nimi černá tanga. Ty vrchní plavky jsem ve vodě sundal a dál plaval jen v tangách. Super pocit.Chodí někdo z vás také na koupání v dámských plavkách, tak sem napište. Čau

Karboš (Po, 2. 2. 2015 - 07:02)

Koupil jsem si dámské plavky Maryla ,jsou s nohavičkou a nosím je jako spodní prádlo a je to velice příjemné.Občas si beru pod ně silonky různě silné

plavky (Čt, 22. 1. 2015 - 00:01)

co také mášAhoj...keby chcel niekto vidiet moju zbierku plaviek ozvite sa na [email protected]:.foto na vymenu za vaše fotky vasich plaviek :)

jan (Po, 5. 1. 2015 - 08:01)

Ahojco také máš

jan (Po, 5. 1. 2015 - 08:01)

Ahojvčera jsem si zase slepil pindíka do pipiny a šel na plavečák v růžových celkových plavkách,bylo to super.

XX (Pá, 2. 1. 2015 - 08:01)

Je to v pohodě.Také mám...Ahoj

jan (Út, 30. 12. 2014 - 18:12)

taky chodim na plavečák v dám.celkových,ale slepím si pindíka tak že dole nám pipinu jako holka.

Lukáš (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Ahoj Jane jestli se můžu zeptat jak si mám udělat z pindíka pipinku mě by to zajímalo

Jan (Čt, 25. 6. 2020 - 15:06)

Koupíš si v lékárně 5 cm širokou látkovou náplast.Svlékneš se do naha,na pindíka si nalepíš asi 20 cm náplasti podle toho jak máš velkého pindíka tak aby držela,můžeš ho oblepit i dokola,pak chytneš napást a natáhneš pindíka přes pytlík mezi kuličkami tak aby ho rozděloval na půl a vlepíš si to mezi půlky zadnice.Pak si nastříháš asi 6 pásků náplasti 5 - 8 cm a střídavě nalepíš na pytlík natáhneš a v zase vlepíš mezi půlky.Tak budeš pokračovat a uvidíš jak se měníš na holku.Je dobré ale být vy holený.Jan.

JohankaDl (Po, 20. 5. 2013 - 09:05)

Ono je důležitý umět plavky vybrat, čtěte ( http://chytrezeny.cz/74/jak-vybrat-plavky/ ), ptejte se prodavaček,... a budete spokojeni :)

Rado (Po, 3. 11. 2014 - 02:11)

Nazdar ..tiež milujem zenske plavky a rád ich nosím.....ak by mal niekto z vás záujem povymieňať fotky v plavkách ozvite sa mi na email...... [email protected] ....:)

Alan (Pá, 18. 7. 2014 - 20:07)

Normálně chodím i na plavečák v dámských plavkách.Na všechny seru.Jsou pohodlné-dobře vypadají.

. (Čt, 17. 7. 2014 - 16:07)

Plavky z igelitu jsem jeste...Ty nepruhledne cerne jsou hodne decentni-krasne kopiruji obrys penisu,ale ja bych chtel byt vic hambaty tak,aby mi ten penis byl taky trochu videt-prosvital.Jinak igelit je super.Ted zase premyslim o cernem latexu,ale jeden kamarad me varuje,ze ty latexove kalhotky strasne tahaji za chlupy na nohou pri oblekani.Ale ten latex je bozi.Klidne si do nich dam malou plinku a pujdu se koupat.

Pepa (Čt, 17. 7. 2014 - 10:07)

Můžeš napsat jaké...Nejde o žádnou super značku, koupil jsem je v Tescu za 200 Kč, jednobarevné sportovní plavky - nemají všitou podprsenku, je tam jen taková guma, která lze vypárat. Ovšem jsou vykrojené, nemají nohavičky. Nosím je spíš v soukromí, tak za ty peníze jsou ideální.

Jarda (Čt, 17. 7. 2014 - 07:07)

Nosím tzv. retroplavky...Můžeš napsat jaké dámské plavky máš,značku a model ? Také hledám a nějak to není ono co tu nacházím

Pepa (St, 16. 7. 2014 - 23:07)

Nosím tzv. retroplavky šité na míru, jsou trochu podobné jednodílným dámským plavkám, ale mají nohavičky a "pánské barvy". Ovšem nejsou nejlevnější, tak jsem si koupil i sportovní jednodílné dámské plavky, které vyjdou na zlomek ceny. Výhoda takových plavek je, že se dobře nosí, nehrozí jejich sjetí ke kolenům a níž při skoku do vody atd. Kdo není zatížený na opalování a aktivně si užívá vody, tak je to ideální volba.

? (St, 16. 7. 2014 - 16:07)

já bych v průhledných nikam nešel....

Reklama

Přidat komentář