Reklama

Nosim damske plavky

Michal (Pá, 5. 11. 2010 - 22:11)

Dobry den je mi 17 a snad uz od 10 let rad nosim damske plavky hlavne jednodilne a taky elastaky.Obcas du takhle i na verejnost a dost casto v tom i spim otec me uz jednou nacapal ale ze pry to nebude resit a mame nic nerek.beru si plavky od mamky i sestry a vzrusujeme to muzete mi poradit jestly je to normalni nebo sem proste divny?

Jiří (So, 2. 2. 2013 - 19:02)

Nosím jednodílné dámské plavky i jejich pánskou obdobu ušitou na zakázku. Jsou velmi pohodlné při plavání i potápění. Protože se opaluji minimálně, tak mi vyhovují o to víc. Střih zakázkově ušitých plavek a sportovních dámských plavek se moc neliší, nosí se stejně, ale cena je rozdílná - dámské se dají v akci koupit i 3x levněji. Na pohled je hlavní rozdíl v použitém vzoru látky a pár detailech střihu, aby to vypadalo "víc pánsky". Jinak to okolí moc neřeší, spíš jen očumují a pak si zvyknou.

Pavel (Út, 22. 1. 2013 - 19:01)

koupila jsem manželovi...Mám to chápat, že je nosí jako spodní prádlo? To si myslím, že jsou ke koupi jednoduché body bez košíčků, které poslouží stejně nebo i lépe - jsou levnější a mají dole zapínání.

petra (Út, 22. 1. 2013 - 16:01)

koupila jsem manželovi jednodílné dámské sportovní plavky , docela mu sluší ani není poznat že je pod obleením má .

Petr (Ne, 21. 4. 2019 - 20:04)

mám ta ky takovou zlatou manželku, teď mám příjemném elasťáky, a na tom elasticlé menší jednodílné plavky, no nevím o světě. moje milovaná žena mi to přeje .

BigPetr (So, 21. 7. 2012 - 10:07)

Ahojky, také nosím spodní díl od dámských plavek, je to pohodlnější na nošení. Jinak když můžu, tak nosím kalhotky, také jsou pohodlnější a hlavně v létě se v nich tolik nepotím jako v šortkách. Nejlepší jsou bezešvé.

Sandra (Čt, 24. 5. 2012 - 15:05)

Moc rád bych se převlékl do plaveček nebo kalhotek před nějakou ženou. Pomůžeš mi ?

dwan (Út, 17. 4. 2012 - 22:04)

musíš si umět vybrat jak...pro lucku...Jaké nosíš a jaký střih?

dwan (Út, 17. 4. 2012 - 21:04)

pro janu...Ahoj,to se koupeš veřejně v kalhotkách,přeci jsou pak průhledné?I když v černých by to snad šlo.Ale i tak je poznat,že nemáš plavky!Já nosím italské Marko-Olivia,mají vzadu volánek a uprostřed gumičku,dělají pěkný zadeček.Jestli chceš napiš na [email protected],můžeme poklábosit.Pa.

Lucka (Út, 17. 4. 2012 - 21:04)

musíš si umět vybrat jak správnou velikost ,tak i střih.Já už bych se teda v kalhotkách nekoupala,aspon ne v bílých.Protože jak s prádlo namočilo,všechno prosvítalo...

Jana (Út, 17. 4. 2012 - 07:04)

já teda moc plavky nenosim,nejsou pohodlné.A radši se koupu ve spodnim prádle .

Reklama

Přidat komentář