Reklama

na holou nebo ne ?

Mirka (St, 18. 7. 2012 - 10:07)

U nás doma se naštěstí tělesné tresty neprováděly, ale mnohokrát jsem slyšela od kamarádek, že dostaly pořádně na holou. Už jenom z té představy, že bych měla být bita nahatá a ještě třeba před nějakými divaky, se mi ježí poslední chloupky na těle.

Blanka (Po, 9. 7. 2012 - 16:07)

Jako dítě jsem občas na holou dostala. Poslední výprask si však pamatuji dodnes, bylo to v době, kdy jsem začala dospívat. Mamka mi stáhla před bráchou a dědou kalhotky a já si musela držet vyhrnutou sukni. Ani si nevybavuji tu bolest z výprasku, ale tu potupu s obnaženou pipinou porostlou ochlupením. Za to jsem se tehdy strašně styděla. Naštěstí jsem potom už na holou nikdy nedostala.

Anička (Po, 9. 7. 2012 - 06:07)

Já jsem před pár dny dostala vařečkou na holou před bráchou :(

Jana (St, 4. 7. 2012 - 09:07)

Já jsem byla bita na holou několikrát a o těchto výprascích se mi zdá ještě dnes. To byla maximální hrůza a potupa. Ale tak to při výprasku má být.

filmtt (So, 5. 5. 2012 - 11:05)

Studio dokumentárních filmů připravuje sociologický dokument o roli tělesných trestů ve výchově a mezilidských vztazích.
Pro tento nekomerčni projekt hledáme lidi, kteří se nebojí podělit o své zážitky ať v roli trestaného, či trestajícího. Více informací nezávazně na: [email protected]

Ste ubožáci!!! (St, 18. 4. 2012 - 13:04)

Ja sem dostal vickrat na...Výchova neni o ponižování. Děti vám to jednou vrátí. Když né v pubertě,tak ve stáří. Proč myslíte,že je tolik starejch lidí v domově důchodců?

Jarka (St, 18. 4. 2012 - 09:04)

Výprask na holou je osvědčená klasika. Mě snad nikdy ani nenapadlo, že bych mohla být bita oblečená. Třeba jsem se snažila usmlouvat jak moc a čím budu bita, ale že to bude na holý zadek, to bylo samozřejmé.

fíd (Út, 17. 4. 2012 - 14:04)

moje mamka se taky držela toho že výprask kluka má být na holý zadek.zlobil a nosil jsem poznámky jako každej kluk a za to taky dostával páskem.ségra moc nezlobila a poznámky nenosila takže výprask byla jen moje klukovská záležitost.když byl průšvih tak jsem od mamky dostal pětadvacet na holou.ke klukům to stažení kalhot při výprasku asi tak nějak patří.

mm (Út, 17. 4. 2012 - 08:04)

Škoda, že tento názor, že...Ja sem dostal vickrat na holou pred holkama a myslim ze to je hodne uciny a kluka to dost zlomí, a to chichotani holek je docela trauma.

správný chlap (Po, 16. 4. 2012 - 21:04)

Souhlasim s předchozími příspěvky taky nechodim pro ňákej ten nářez daleko. Jak u syna tak u manželky. Díky tomu se má můj syn samí jedničky,nepije,nekouří a nefetuje a žena se mi nekurví a pěkně maká. Tak se na to musí! Pěkně opaskem na holou!

xxxx (Po, 16. 4. 2012 - 20:04)

dobrý den,
máme kluka(8)...Muj názor jedině na holou.To ještě žádnymu dítěti neublížilo obzvlašt když se vyplácí jen rukou.Dnešní děcka by to potřebovali alspon třikrát denně aby si uvědomily jak se maji chovat k dospělím.

Majka (Čt, 5. 4. 2012 - 13:04)

Je pravda, že když jsem v dětství dostala pár plácanců jen tak přes šaty, tak jsem to ani za výprask nepovažovala. Před klukama jsem nikdy bita nebyla, ale i tak bylo trestání na holou velmi ponižující.

Iva (Čt, 5. 4. 2012 - 12:04)

Škoda, že tento názor, že výprask na holou je klukovská záležitost, neznala před lety moje matka. Ta naopak tvrdila, že výprask se musí provádět zásadně na holou. Několikrát jsem byla bita bez kalhotek i před klukama.

Adam (Po, 30. 12. 2019 - 21:12)

No a co nás rodiče byli bez trenek a také před holkama nejhorší to bylo v bazénu kdy mi máma nařídila ať plavu nahý byla tam i moje spolužačka dívala se na mě já jíedal facku máma mě poté donutila se tam dole oholit

Radkin (Čt, 5. 4. 2012 - 00:04)

Souhlas s jedním z předchozích. Výprask, zvášť když je na holou, je spíš taková klukovská příležitost. Holku to se mi příčí. Kluk to může vzít víc chlapsky. Ale obecně si myslím, že tělesný tresty jsou vůbec přežitek.

přísný rodič (St, 4. 4. 2012 - 13:04)

Správný výprask musí být na holou,aby to bylo účinné. Já používám čerstvý lískový proutek ze zahrádky. V létě to doplňuji čerstvími kopřivamy.

petr (St, 4. 4. 2012 - 12:04)

Ohybej strom dokud je mlady pak uz snim nehnes ....

Řezat, řezat, ř (St, 4. 4. 2012 - 09:04)

Říkával Lenin. Seřezat haranta pořádně, aby si to pamatoval...

Tom (St, 4. 4. 2012 - 09:04)

Nechápu, proč by holky neměly dostávat výprask? Jaképak výhody, výprask neni klučičí záležitost. Moje sestra dostávala vařečkou i řemenem stejně jako já, možná i o trochu víc.

nevím (St, 4. 4. 2012 - 00:04)

Bití je přece ubohost. Gratulu všem, kdo to zvládaj bez něj. Pokud mezi ně nepatříte,tak aspoň nebijte holky. To se prostě nedělá. Výprask je spíš klučičí záležitost. A i tak se mírněte. Stačí seřezat tak aby si dotyčný zachoval svou klukovskou čest, teda nebrečel neprosil, aby to vdržel. Co je horší, to je týrání.

Reklama

Přidat komentář