Reklama

Andropenis - ano či ne? - komentáře

Abe (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

Nezajímá mne velikost mého penisu tolik, jako rozkoš mých partnerek. A ta je !

Roman (Út, 3. 3. 2020 - 09:03)

vytisknu vám extender za 900 na 3D tiskárně ([email protected]) modrý nebo šedostříbrný.

Oldřich (Po, 24. 2. 2020 - 09:02)

tak nevím jak se to může nosit třeba jen 4 hodiny, už po hodině necítím žalud.

luci (Út, 3. 3. 2020 - 09:03)

U penisu nejde přece jen o délku , ale hlavně o navození a udržení erekce . Dej pozor , aby tvoje prodlužovací aktivita neochromila erekci . Potom totiž by ta délka byla dobrá jen na čůrání ve stoje .

coutliyox (Pá, 24. 5. 2019 - 07:05)

Přístroj na zvětšování penisu - http://hespac.com/extencz.htm Používal jsem prodlužovač 4 hodiny denně během 5 měsíců a dostal jsem se z 13cm na 17cm.

Michal (Ne, 22. 12. 2013 - 12:12)

Prodam andropenis pouzity cca 2x nebavi me nosit,komplet vyvareny necham za 1000kč
Mail:misfuck88seznam.cz

Phallosan origi (Ne, 12. 7. 2015 - 21:07)

Nabízím 2 měsíce starý originál Phallosan Forte. Jedná se o originál, který je samozřejmě lepší. Původně mě vyšel na 7500,-. Chtěl bych za něj dostat, alespoň 4000,- jsou k němu všechny soucastky, většina z nich jako jsou kondomy nebo čepičky jsou nepoužívané. Měl jsem dokoupeny náhradní díly. Pište na [email protected]

Phallosanforte5 (St, 8. 7. 2015 - 13:07)

Prodam 2 měsíce starý originál Phallosan Forte 5000. Původní cena 7500,- Kč + jsem za 1000 korun dokupoval 3 protektorové čepičky. Používal jsem jen velikost zvonu L. K přístroji jsou 4 nepoužívané kondomy a 3 nerozbalené protektorove čepičky. Já jsem dosahnul vysledku 1.4 cm do délky a to mi stačí. Zařízení se nosí velice pohodlně i v noci. Zařízení se dá bezbolestně nosit i 12 hodin v tahu. Nabídněte cenu na [email protected].

VYRABAM PHALLOS (Ne, 22. 3. 2015 - 11:03)

VYRABAM PHALLOSAN
MOJ PHALLOSAN PREDSTAVUJEM NA TOMTO VIDEU:
https://atlas-2.wistia.com/medias/bmfgcs70s2

NOVE CZ/SK FORUM O PHALLOSAN
http://phallosan.forumsk.com/

Moj pristroj je velmi podobny s original phallosanom (www.phallosan.sk). Avsak je ovela cenovo pristupnejsi a kvalitnejsi. Tak isto mam vylepsenych mnoho suciastok, ktore u original phallosanu boli "na par pouziti" (trik od vyrobcov). Neustale sa snazim zlepsovat moj phallosan, vylepsujem suciastky aby nasadzovanie bolo co najednoduchsie a co najrychlejsie, zaroven aby sa ziadne suciastky nemuseli casom menit ako u originalu, kde sa trhali hadicky, chranice, kondomy. Zatial som mal 22 zakaznikov, ktorym radim ohladom natahovania pretoze skusenosti s extendrami mam uz cez tri roky. Osobne mam dobre vysledky so phallosanom, vela som sa naucil od kolegu, ktory nanosil 800 hodin a podarilo sa mu vytiahnut z 14cm so zakrivenim do lavej strany na 19cm s minimum zakrivenia. Naucil som sa vsetko, co rozhoduje o tej hranici ci sa to podari zvacsit alebo nenarastie vobec. Tkanivo penisu je zo zaciatku rezistantne, su tam faktory ako napr. prehrevanie ktore pomaha oklamat tkanivo penisu a prinutit ho rast. V ramci pristroja posielam aj 5 stranovy moj vlastne napisany manual/plan kde su poznatky z mojich skusenosti, zo skusenosti kolegov a znamych s dobrymi vysledkami. Su tam napisane vsetky dolezite infromacie ktore som nadobudol pocas mojho dlhorocneho badania, ci tato metoda zvacsovania funguje. Bol som v kontakte s mnohymi ludmi, ktori mali vysledky, sam mam vysledky, takze ak mate dostatok správnych informacii o natahovani, vysledky urcite dosiahnete. Ak ste si pozreli video a chcete viac info, ci mate zaujem, LEN PISTE: [email protected]

Roman (Út, 3. 3. 2020 - 09:03)

Video nefunguje

Oldřich (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

Nic není možné prohlédnout

Michal1983 (St, 7. 1. 2015 - 14:01)

Prodám vyzkoušený andropenis extender. Dostal jsem jej jako nevhodný dárek. Pouze vyzkoušeno. Ještě jsou k tomu nepoužité náhradní díly. Přístroj je vyvařený ve vodě se solí. Původní cena 2999,- Kč. Nyní přenechám za 1000,- Kč. Kontakt na mě je [email protected]

roman3761 (Po, 13. 10. 2014 - 11:10)

Přístroj na zvětšování penisu - http://goo.gl/iDG2Gt
Používal jsem prodlužovač 4 hodiny denně během 5 měsíců a dostal jsem se z 13cm na 17cm.

gtdsav (St, 23. 4. 2014 - 10:04)

Dobrý den, prodávám andropenis extender ze všema součástkama-nic nechyby,dokonce mam ještě zabalen nový silikonovy krouzek a i tu vatu co se dava aby se zalud nepodrazdil.Cenu vidim na to že jsem kupoval 3500 tak to ted chci prodat aspon kolem tech 1500 kdo by mel zajem at me kontaknuje na email [email protected] (nejlépe bych chctel predat osobne,nejlepse ustecky kraj)

gtdsav (St, 23. 4. 2014 - 10:04)

Dobrý den, prodávám andropenis extender ze všema součástkama-nic nechyby,dokonce mam ještě zabalen nový silikonovy krouzek a i tu vatu co se dava aby se zalud nepodrazdil.Cenu vidim na to že jsem kupoval 3500 tak to ted chci prodat aspon kolem tech 1500 kdo by mel zajem at me kontaknuje na email [email protected] (nejlépe bych chctel predat osobne,nejlepse ustecky kraj)

ja (St, 29. 12. 2010 - 11:12)

Ahoj

bart (Ne, 20. 11. 2011 - 08:11)

Prodam andropenis, pouzity, nebavilo mě to nosit. Cena 1700kč. Mail: [email protected]

zvecsovatel (Ne, 9. 10. 2011 - 12:10)

Ked si ho ulozite do mojho pristroja tak vam narastie . Vyrabam pristroj na natahovanie penisu prepracovanej ,jedinecnej konstrukcie. www.zvecsovatel.sk

txt (Po, 15. 8. 2011 - 10:08)

Penis XL je jedinečný přípravek na stimulaci růstu penisu. NOVINKA!

Lepší poměr složení = větší efektivnost, lepší a rychlejší výsledky.

Vynikající tablety Penis XL výrazně stimulují růst penisu. Nyní ještě efektivněji! Výsledky jsou už v prvních týdnech měřitelné a efekt je viditelný!!!

Jedná se o produkt vytvořený na základě nejnovějších poznatků biochemie, kdy Penis XL stimuluje testosteron na 100 % přírodní bázi. Je přírodní alternativou plastické chirurgie pro prodloužení a rozšíření penisu. Přípravek působí na uvolnění membrány obklopující vazivo čímž dochází k rychlejšímu plnění krví vedoucímu k ztopoření.

Dávkování : stačí pouze 2 tablety denně!
Balení obsahuje 60 ks tablet.

Složení : Calcium, L-Arginine, směs: (Serenoa Repens, Cellulose, Muira Puama, Siberian Ginseng, Saw Palmeto, Croscarmellose Sodium, Tribulus Terestris, Magnesium Srearate, Silica, Epimedium Sagitum).

Napomáhá při zvětšené prostatě.

Upozornění : Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladovat na suchém místě v pokojové teplotě mimo dosah dětí. K použití od 18 let. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Nekombinovat s podobnými doplňky stravy.

Jsme přímými dovozci. Země původu Holandsko.

Jeden z komentářů:

Po tom co jsem začal užívat Penis XL je můj penis opravdu větší a poznala to i moje partnerka! Taky se rychleji vzruším a můžu mít sex mnohem rychleji než dřív, asi tím lepším prokrvením. Moje tajemství jsem před partnerkou nechal radši v tajnosti.

---------------------------------------------

AKCE !!!
jen 1990,-
Extender !!!
+
teblety Penis XL

za zvýhodněnou

CENU !!!

RT (Po, 8. 8. 2011 - 17:08)

Prodám Andropenis vyvařený komplet za 1200,-.

[email protected]

Reklama

Přidat komentář