Reklama

bačkorový fetiš

Tomáš (Čt, 8. 1. 2015 - 10:01)

dnes jsem dostal od přítelkyně klasické školní bačkory,chce abych je nosil, že jí to vzrušuje, nepochopil jsem to,ale nosím je,požádala mě, ať vynesu odpad a jdu v bačkorach,ona nosí klasické korkače, ale prý se jí líbí, když doma v nich chodím.

Standa (So, 8. 12. 2018 - 13:12)

Je to už nějaký pátek, ale přeci bych se rád zeptal, snad sem ještě zabloudíš. Jaký máte jinak vztah mezi Tvýma bačkorame a její korkáči?

Radka (So, 25. 5. 2013 - 23:05)

Tak jsem myslela že ten můj je jedinej a hle stačí zapátrat na netě.
Můj přítel nosí dětské papuče doma stále .Přiznal se že ho to vzrušuje býti obutý ve školních bačkorách.Tak jsem mu udělala radost a nosím je povinně nyní také.
Když mne v nich vidí tak je hned nadrženej. Úchylka to j ale vidim že jsou i horší.

zavi (So, 9. 8. 2014 - 22:08)

Taky mám fetiš na školní bačkory. Projevuje se to už od základky. Pokecal bych s někym podobnym přes mail:
[email protected]

. (Út, 16. 11. 2010 - 13:11)

No já jsem v tomhle klasik, rajcujou mě kozačky.

martin (So, 30. 10. 2010 - 22:10)

já stříkám jen do novejch bačkorek verčo !!

Verča (So, 23. 10. 2010 - 08:10)

Vystříkat mezi kozy by tě žádná ženská nenechala, ale podprsenková náhrada ti koukám stačí. Dojdi si za Yossarianou a vystříkej se jí do huby, všude píše, že nabízí erotický služby, tak na ní zazvoň.

sssssssssssssss (So, 23. 10. 2010 - 06:10)

no diagnoza je to mého...Já to miluju dělat do podprsenek.To stříkám jako bejk.Dělá to tak taky někdo?Například stříkat semeno do košíčků,nebo na hladkou stranu podprsenek jako mezi kozy.Je to síla!

vlaďka (Pá, 22. 10. 2010 - 18:10)

no diagnoza je to mého manžela ,úchylka to je bezpochyby a tolerujuji .te´d už mu bačkorky kupuju sama dle mýho v kusu a docela mne to ba je pak hodně nadrženej a to víc pak maká

V (So, 16. 10. 2010 - 13:10)

slušná diagnoza

vlaďka (Út, 12. 10. 2010 - 22:10)

můj manžel je musí nosit školní bačkory když mu přikážu ,je to hra sám s tím přišel.Vždycky když je má na nohách musí plnit ůkoly,uklízet,domací práce ..působí v nich asexuálně ale asi ho to proto bere.Každopdně je v nich pokorný,vzorný a milý :-) no a vlastně roztomilý bačkoráček

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 00:12)

Ahoj, taky se mi líbí klasicke skolni backory. Uz od zakladni skoly se mi libi tak je nosim do dnes. Nasel jsem na netu stranku kde je vyrabi az do velikosti 41 a je pryma je nosit. Aji me vzrusiji. S pritelkyni taky nosíme papucky doma navzajem si je nazouvame a mame je nekdy i pri milovani. Kdyz zlobime tak dudlame i dudlik. Je to roztomile i neskodne jsou daleko horsi veci.

mirek (Pá, 8. 10. 2010 - 22:10)

je to uchylka vím jen jsem to chtěl rozebrat ,proto se nevklinuji do jinného klubu -diskuze třeba někdo trpí podobnou poruchou

mirek (St, 29. 9. 2010 - 21:09)

ťrpím nebo mám diagnozu na školní bačkory , myslel jsem že to v ve dvaceti padne a nejde se toho zbavit máte někdo podobný problém .dělámi vlastně dobře a vrušujuje mě tato divná úchylka ,ačkoliv vedu normální vztah

tonda (Pá, 7. 12. 2018 - 21:12)

Docela by mě zajímalo, jak se ti s tímhle fetišem žije (pokud tedy autor ještě vůbec chodí na tyto stránky :-) ). Ví o tom tvoje manželka / přítelkyně? Vadí jí to, nebo je dokonce ochotná bačkory nějak zapojit do sexuálního života?
Já mám podobný "problém", že mě vzrušují školní bačkory (a taky ještě cvičky jarmilky). Dřív jsem si myslel, že je to jen dočasné, ale už jsem se s tím nějak smířil...

! (Čt, 19. 7. 2012 - 08:07)

Zajo, je chvályhodné, že máš nějakou úchylku. Ale proč je užitečné to inzerovat na internetu? Vyřeší se tím něco?

zajo (Čt, 19. 7. 2012 - 07:07)

ťrpím nebo mám diagnozu na...Ahoj ! Ja mám podobnú úchylku. Cim viac pozeráš na nete , tým viacej ludí nájdeš s podobným fetišom.Takže nie je to ojedinelé , ak by si chcel písať , [email protected]

Reklama

Přidat komentář