Reklama

Diazepam-léčba nespavosti a ještě něco jiného...?

pavlína (Pá, 20. 8. 2010 - 01:08)

prodám rivotril,diazepam,lexaurin,xanax,oxazepam,neurol,stilnox,hypnogen,zolsana,....
[email protected]

Martina (Pá, 23. 10. 2020 - 23:10)

Ahoj, ještě máš nějaké přebytky v lékárně, jako Diazepam, Rivotril Wood, našel tvůj starý inzerát, díky 725 547137

Natura (Čt, 5. 8. 2010 - 21:08)

Znáš snad nějaké prášky...Ano, znám.
Třeba AD Trittico, to se bere před spaním a je hodně tlumicí(a některá další AD, jako Mirtazapin mají taky tlumivý efekt), pak veškerá nebenzodiazepinová anxiolytika (léky proti úzkosti), např. Atarax.
Taky skoro všechna antihistaminika (léky proti alergickým reakcím) mají jako vedl. účinek ospalost. Např. Dithiaden.
Nebo obyčejný Kinedril je dost uspávací.

A pak samozřejmě celá řada přírodních prostředků a léků na rostlinné bázi, např. Bellaspon.

Nicméně vhodnější je samozřejmě řešit příčinu nespavosti, než to látat prášky, přirozeně.

Ale pokud vím, tak Diazepam se k léčbě nespavosti neužívá. Jeho tlumivý efekt je někdy vítaným vedl. účinkem, ale primárně má Diazepam jinou funkci, než prášek na spaní.

pro Naturu (Čt, 5. 8. 2010 - 20:08)

Znáš snad nějaké prášky na spaní, které by nebyly návykové?

... (Čt, 5. 8. 2010 - 19:08)

Dobrej an spaní je Esprital ad :) Držím palce

Natura (Čt, 5. 8. 2010 - 17:08)

Ahojte všem,
jsem tady...Ahoj, je dobře, že chceš své problémy řešit.

Na akutní stavy není Diazepam nejvhodnější, když tak Neurol, nebo Rivotril. Ale tohle bude obvoďák snad vědět. lexaurin...nevím v jakých dávkách jsi ho brala, ale pokud už nepůsobí, tak od jiných BZD nečekej žádný zázrak.
Ale myslím, že kdyby sis ho vzala v dostatečném množství, že by taky zabral.

Tyhle BZD zaberou rychle, ale pozor, při tom sebepoškozování může benzodiazepin způsobit, že máš menší zábrany se řezat. A proto by sis mohla ublížit víc, než ve stavu, kdy máš "čistou hlavu".

Ale pokud to chceš jen na spaní, tak je lepší něco nenávykového.

Klára Křikavová (Út, 3. 8. 2010 - 16:08)

Ahojte všem,
jsem tady krátce a potřebovala bych poradit. Je mi 25 už skoro a zhruba od 17 let trpím různými depresemi se sklonem k sebepoškozování. Bylo pár pokusů o léčbu,ale nikdy jsem ji dlouho nevydržela. Nyní jsem konečně potkala správnýho kluka pro život a to mně donutilo dát ten svůj život do pořádku.
Sice jsem léčbu nedodělala,ale aspon mi konečně stanovili diagnozu-porucha osobnosti. Ted v srpnu jdu konečně na první sezení k paní doktorce a hodlám to konečně začít řešit,bohuželk nejbližší volnej termín má až 25.,což je celý měsíc. Mně se ty mý stavy ted dost zhoršily...a proto bych chtěla,aby mně aspon zatím napsal obvodák Diazepam. Slyšela jsem,že pomůže na spaní a celkově trochu otupí mozek. Přesto tento lék pořádně neznám..máte s ním někdo zkušenosti a jaké? Předtím jsem brala lexaurin,ale ten mně moc už nezabírá.
Dostávám často záchvaty vzteku a pak jsem schopná se dost pořezat na ruce a k tomu ty depky šílený...chci být už konečně v klidu i kvůli příteli,má se mnou sice trpělivost,ale ta mu jednou může dojít...
Díky moc za rady, Klára

kaylen@centrum. (Pá, 8. 2. 2013 - 05:02)

prodám...za koľko

Pampeliška (Čt, 2. 8. 2012 - 18:08)

no ja mam 10 mg diazepam tak...To asi spíš byla řeč o Lexaurinu, ten má tuhle gramáž.

Petr (Čt, 2. 8. 2012 - 13:08)

Některé přírodní produkty mají opravdu podobný účinek. Třeba slivovice.

adel (Čt, 2. 8. 2012 - 11:08)

ahoj jake ma ucinky diazepam a jak se po nem clovek citi? je vhodne ho brat v den kdy jdu treba na pivo nebo radeji vynechat? mam ho psany na uklidneni ale slysela jsem ze je to vlastne droga a ja radeji davam prednost prirodnim produktum .....

b (St, 18. 5. 2011 - 14:05)

jak těch 5 mg skládáš?...no ja mam 10 mg diazepam tak neviem odkial mas ze je len 1mg a 3 mg

Lukáši, (Po, 25. 4. 2011 - 20:04)

jak těch 5 mg skládáš? Vyrábí se pouze 1 mg a 3 mg tablety. O takovém kuriózním dávkování jsem dosud neslyšel.

Lukáš (Po, 25. 4. 2011 - 08:04)

Zdravím. Mám psán Diazepam na ráno 1x5mg. Můžu jsi ho vzít třeba i večer?

Petr (Ne, 6. 2. 2011 - 18:02)

Pouze na recept, jako všechny benzodiazepiny.

.. (Ne, 6. 2. 2011 - 18:02)

Je Diazepam volně prodejný? Nebo jen na recept? Díky!

dylyna (Út, 1. 2. 2011 - 14:02)

beru diazepam uz 30 let a jeste ze me dement neni,no doufam,este me to nikdo nerek.

schizák (Út, 1. 2. 2011 - 12:02)

zyprexa-je neuro-leptikum..viz maniodeprese

Kik (Út, 1. 2. 2011 - 10:02)

Přestaň užívat Diazepam, bude z tebe ve 40 dement.

Sam (Po, 31. 1. 2011 - 19:01)

Diazepam, pokud se bere jen na psychické ataky je to nejlepší sedativum, jaké kdy kdo vynalezl! Spíš mi prosím poradte: začal jsem každý večer užívat 75mg. Trittica, beru ho vždy v 18:00hod, a to bez ohledu, zda mám noční směnu, či volno. Tlumící ani uspávající efekt na mě nemá, spíše naopak. Cítím se štastnější a vytálnější a méně unaven. Máte někdo podobné zkušenosti? Díky Sam

Reklama

Přidat komentář