Reklama

Ve 13 bez sperma?

Kokot 123 (St, 16. 5. 2018 - 22:05)

Je mi 14 a stále nemám sperma je to problém?

Anonim (Čt, 5. 4. 2018 - 21:04)

Masturbátor193 takový problém mám asi taky alě mě se to sperma možná začíná tvořit dřív sem měl asi jenom moč ale dnes když vystřikuju tak první vystříknu takovou bílo tekutinu a když pokračuju tak už stříkám moč

luci (Út, 27. 11. 2018 - 16:11)

Navštiv lékaře , vypadá to na špatnou funkci prostaty. Možná ,že se to upraví vývinem samo, ale je to neobvyklé. Jdi raději na vyšetření , aby se případně problém nezanedbal. Tvoje schopnost oplodnit ženu by totiž mohla jít "do kopru".

Miki (Út, 27. 11. 2018 - 17:11)

Vis Luci ja byl za ty suche orgasmy rad, protoze me mamka "odlozila" do pokoje prarodicu a temer do puberty mi na noc davala pliny, az kdyz jsem zacal ejakulovat, tak nastal problem jak ty posemene pliny vyprat. Bylo celkem vhodne se po onanii a ejakulaci spermatu do plen pocurat, jak je psano v nejake nemecke prirucce pro milovniky plinek, protoze ty curanky odmoci to semeno a lip se ty pliny vyperou i v ruce, ale musi se stejne namocit. A ze jsem prichazel x let do kontaktu s kuzi a temi igelitovymi kalhotkami, ktere jsem mel prilepene na bocich, protoze latkove pliny jsem mel vlozene mezi nohama a z toho igelitu se uvolnuje rakovinotvorny ftalat, nebo vic ftalatu. A maji i nejaky vliv na hormony a plodnost. A take tim nosenim plen do puberty jsem si prehrival sourek, takze mi nemohly spravne dozravat spermie. Ale na ty roky v plenach vzpominam rad, vlastne s malou prestavkou si je musim davat dodnes. Prvni ne, ale druhou manzelku jsem uspesne 2x oplodnil, deti jsou uz dospele. Ftalaty me take zatim nezasahly a tak si nasazuji pliny pro nejake to obcasne pocurani a jsem klasik, takze jedine latkovky-ty nejvetsi, co se daji koupit a pres ne jeste igelitovou plinu a vysoke gumove kalhotky se sirokym rozkrokem-to mam moc rad, chrani me to i vzrusuje, kdyz se pres ten mekky igelit hladim mezi nohama, tak se mi to libi. Ale to mi delala i moje byvalka, kdyz mela sve dny a rano mi dala ciste pliny a ty ospermiovane dala vyprat. A dekuji Ti-rad bych Te poznal, ze jsi tu aktivni na vice diskusich a celkem mas rozumne nazory. Nevim kolik Ti je, ani to neresim. Kazdopadne Ti Luci dekuji. Cauky. M

... (Ne, 1. 4. 2018 - 23:04)

Muze mi dojit sperma kdyz...naopak, když masturbuji několikrát denně, tak mívám paradoxně silnější orgasmus při slabších výronech sperma

luci (Ne, 1. 4. 2018 - 23:04)

Muze mi dojit sperma kdyz...Jsou i tací,kteří masturbují i několikrát denně a nedojde jim,žij v klidu.A masturbuj dle potřeby dál.

Anonym (Ne, 1. 4. 2018 - 21:04)

Ahoj ještě máš čas...Muze mi dojit sperma kdyz masturbuji kazdy den a je mi 12

Steve (Pá, 9. 3. 2018 - 16:03)

Do 16 let není důvod pro povyk ...

Masturbator193 (Pá, 9. 3. 2018 - 12:03)

Ahoj,je mi 12 a stále mi...Hele, tento problém u mě přetrvává již roky. Tak si zkus vystříknout moč. ps.jsem nadržený

Anonim (St, 28. 2. 2018 - 01:02)

Já si mysli že je to dospívánim protože aem to taky někde čet že místo toho aby vystřík sperma tak stříkal moč

luci (Út, 6. 2. 2018 - 18:02)

Ahoj, mám problém, při...Máš suché orgasmy,protože tvé žlázy nejsou ještě plně vyvinuté.Dospívání neprobíhá u každého stejně.Ve dvanácti letech to vůbec neřeš,on se mokrý orgasmus dostaví.Předkožka žaludu nemá na ejakulaci žádný vliv.

Martin - 12 let (Út, 6. 2. 2018 - 14:02)

Ahoj, mám problém, při orgasmu mě začíná bolet penis a nestřikam žádné sperma. Zároveň se chci zeptat, jestli mohu vystříknout i když je žalud penisu pod předkožkou. S rodiči se bojím/stydím o tom mluvit. díky za odpověď

Anonim (Ne, 21. 1. 2018 - 23:01)

A teď to sperma asi začínám mit

Anonim (Ne, 21. 1. 2018 - 22:01)

A taky před rokem jsem neměl při výstřiku žádnou hustou tekutinu(sperma)a měl jsem jenom asi tu moč

Anonim (Ne, 21. 1. 2018 - 22:01)

Chci ještě jenom dodat že já mám velký problém s růstem já hodně rostu jim aspoň 8x denně a přitom mám 60kg na asi 187cm mě ostatní roste všechno a vyvyjí se pomalu asi tak před rokem jsem měl penis asi tak 9cm teď mi je 15 a mám ho 13 začíná mi růst hodně rychle od 14 mi teprv začali růst chlupi v podpaždí a na to že mi je 15 mám hrozně dětskej hlas a myslim si že mám taky menší srdce protože se mi občas dělá špatně a mám menši aritmiji srdce to je to proč se mi dělá špatně teda dělalo teď sem si nevšiml že bych měl nevolnost a docela jsem podviživenej teda aspoň podle grafu ale na to že ji třeba 8x denně že si třeba dám svíčkovou s 8 knedlíkama tak to ani neni vidět

luci (St, 17. 1. 2018 - 22:01)

Problém s prostatou...Sperma nelze močí doplňovat,moč sperma znehodnocuje.Nejsem doktor,ale nějaká dysfunkce prostaty tam je bez ohledu na věk.Tomu lékaři si zajdi,zatím je to zadarmo.

Anonim (St, 17. 1. 2018 - 22:01)

Problém s prostatou začíná až kolem 40 let ale já tu moč s tim spermatem nemám dohromady nejdřív mám sperma a asi po 15 vteřinách vystřikuju asi tu moč jako kdybych měl málo sperma a doplnovalo mi to močí

luci (St, 10. 1. 2018 - 22:01)

Svěřil jsem se s tím...Sperma samozřejmě prochází močovou trubicí,ale před výronem spermatu prostata trubici pod měchýřem uzavře.Aby nedošlo k výtoku moči a znehodnocení semene.Pokud ti se spermatem odchází i moč,tak ti prostata špatně funguje.Jdi k lékaři a nečekej až ti bude osmnáct.

Anonim (St, 10. 1. 2018 - 22:01)

Svěřil jsem se s tím mámě a ona povidala že prý je to v pořadku že sperma prochazí močovou trubicí a že se to prej do 18 srovná

Sisiman (Čt, 12. 1. 2017 - 23:01)

Ale mě nevytece nic

Reklama

Přidat komentář