Reklama

V jakou nejnevhodnější chvíli jste potřebovali na záchod?

Petra (Pá, 16. 9. 2011 - 21:09)

Čůrat,ale úplně to stačilo...

Lilík (Čt, 15. 9. 2011 - 19:09)

Petro, chtělo se ti jenom čůrat nebo kadit ?

Petra (Čt, 15. 9. 2011 - 07:09)

když se s náma zasekla kabinková lanovka...
Trvalo skoro tři hodiny, než se to zase rozjelo a mě se chtělo tak strašně, že jsem myslela, že se zblázním...Kdyby tam s náma nebyli cizí lidi, tak bych to udělala klidně na zem, ale takhle to nešlo...

monča (St, 3. 8. 2011 - 19:08)

ve výtahu....

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 16:02)

To není moc příjemný co... No holky, povím vám co se stalo mě..Jmenuji se Alžběta a doma mi říkají Bětuno zavři tu ledničku, takže mám problémy chodit často na záchudek ....A jednou jsem byla na návšrtěvě u ciGánu a jak už tady bylo zmíněno, tam se chodí ven jenomže v tu chvíli přijela paní domovníková a já nemola jít ven a tak jsme objevili s Jendou krabici od džusu kterou jsme roztrhli a já se vyčurala tam...Krabice byla umístěna na parapet ... Snad se nikdo nenapil...

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 16:02)

To není moc příjemný co... No holky, povím vám co se stalo mě..Jmenuji se Alžběta a doma mi říkají Bětuno zavři tu ledničku, takže mám problémy chodit často na záchudek ....A jednou jsem byla na návšrtěvě u ciGánu a jak už tady bylo zmíněno, tam se chodí ven jenomže v tu chvíli přijela paní domovníková a já nemola jít ven a tak jsme objevili s Jendou krabici od džusu kterou jsme roztrhli a já se vyčurala tam...Krabice byla umístěna na parapet ... Snad se nikdo nenapil...

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 16:02)

To není moc příjemný co... No holky, povím vám co se stalo mě..Jmenuji se Alžběta a doma mi říkají Bětuno zavři tu ledničku, takže mám problémy chodit často na záchudek ....A jednou jsem byla na návšrtěvě u ciGánu a jak už tady bylo zmíněno, tam se chodí ven jenomže v tu chvíli přijela paní domovníková a já nemola jít ven a tak jsme objevili s Jendou krabici od džusu kterou jsme roztrhli a já se vyčurala tam...Krabice byla umístěna na parapet ... Snad se nikdo nenapil...

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 16:02)

To není moc příjemný co... No holky, povím vám co se stalo mě..Jmenuji se Alžběta a doma mi říkají Bětuno zavři tu ledničku, takže mám problémy chodit často na záchudek ....A jednou jsem byla na návšrtěvě u ciGánu a jak už tady bylo zmíněno, tam se chodí ven jenomže v tu chvíli přijela paní domovníková a já nemola jít ven a tak jsme objevili s Jendou krabici od džusu kterou jsme roztrhli a já se vyčurala tam...Krabice byla umístěna na parapet ... Snad se nikdo nenapil...

Polda (Pá, 22. 7. 2011 - 15:07)

Já jako policajt,jsem taky nemohl jít čůrat všude,tak jednou když se mně chtělo moc čůrat a byl jsem na sídlišti,tak jsem vešel do jednoho domu a vyčůral se ve výtahu.Cákalo to dolů a já jen doufal,že až dojedu do přízemí,že tam nikdo nebude.Bohužel někdo tam dole začal hulákat kde je výtah,tak jsem ho stopnul ve druhým poschodí a nenápadně zmizel.

Cože?! (Pá, 27. 9. 2019 - 04:09)

Vy ste policajt a tohle děláte?!

ja (Čt, 7. 7. 2011 - 16:07)

hm, na koncerte, sedela som kamaratovi na ramenach a mala som v sebe par piv, zacal skakat aj so mnou na ramenach, proste som to nevydrzala...cvrkla som si...lol a potom sa to uz nedalo zastavit, islo to rychlejsie ako som cakala, bol trochu mokry, trochu smrdel, ale rozchodil to. smial sa ze moze povedat za zacil zlaty dazd (sexualna praktika, kedy sa partneri navzajom ocikavaju)je to nase tajomstvo..lol

Pavel (Čt, 7. 7. 2011 - 00:07)

Nejhorší mi to přijde v autě, samozřejmě za volantem. Mám trochu problémy s psychikou a několik let i fibromyalgii, a k tomu už tak nějak patří tzv. dráždivé tlusté střevo. Prostě sedíte v autě, v klidu si jedete, přijde nějaká stresová situace-začne vás předjíždět šílený motorkář či uvíznete v koloně a je malér. Náplň z tlustého střeva se rychle posune do konečníku a následuje obrovský tlak a nucení na velkou. Tlak je tak obrovský že venku si musíte na místě stoupnout, nechcete-li mít plné kalhoty. V autě to nejde a dostáváte se do situace kdy můžete i způsobit nehodu. Je to vždy několik minut tlak a pak to ustoupí. Za chvíli znovu dokud nejdete na WC. Už dvakrát se mi stalo že jsem v poslední chvíli uhnul na polní cestu a tak tak stačil vyběhnout a stáhnout kalhoty. Věřte mi že v tuhle chvíli je vám úplně jedno jestli se na vás někdo dívá. Tak tohle je u mě ta nejméně vhodná chvíle, kdy potřebuji na záchod.

Bimbo (St, 6. 7. 2011 - 23:07)

A kolik ti tehdy bylo ?

Šárka (Út, 5. 7. 2011 - 06:07)

Na jedné z prvních schůzek s mým klukem.Dostala jsem hrozný průjem a styděla se to říct,svírala jsem půlky a trpěla,nakonec jsem musela zaběhnout v parku do křoví, byl to hrozný trapas,ale jinak bych to opravdu nevydržela.

Zuzana (Pá, 24. 6. 2011 - 20:06)

Mě se chtělo na výletě v Benátkách,nemohla ses tam nikde najít záchod, když už jsem myslela, že se počůrám,seběhla jsem na schůdky k vodě a pustila to přes kalhotky...Ještě štestí, že jsem měla sukni, jinak nevím...

Historik (Po, 6. 6. 2011 - 07:06)

Někdy moc moderní techniky škodí,pamatuji jak výhodné byly staré tramvaje když se vracel v nočních hodinách z lokálu a mohl ze stupátka pohodlně chcát na ulici!

Karel (Ne, 5. 6. 2011 - 20:06)

máte pravdu, Josefe. Mně už se chce na záchod jen z něj vylezu. Stáří stojí za h...o

Pepa (So, 4. 6. 2011 - 21:06)

my starší pánové - prostatici toto řešíme pravidelně. Jakmile jdu kolem vhodného místa, hned to ze sebe tlačím. Po 3 a více pivech ani nedojedu domů a musím to pustit někde mezi zaparkovanými auty nebo ve dvoře. Nosím PET lahev od Nestea čaje - má široký otvor - tam se trefím. V zimě pod kabátem to tam pusím, Je to lepší než pomočit někde podlahu. Ach jo ! Na zájezdech už se ani nestydím jít k řidiči aby vyhlásil urologickou zastávku. Většinou se uleví velké části zájezdu.

Iveta (So, 4. 6. 2011 - 19:06)

Mě jednou chytil průjem v autobuse na zájezdu. Napřed jsem se snažila to vydržet, protože jsem se hrozně styděla jít poprosit řidiče, aby mi zastavil.Půl hodiny jsem se kroutila v křečích na sedadle,teprve,když jsem cítila,že už to nevydržím ani pár minut,vydala jsem se za řidiče.Řekl,že jak to půjde, tak mi zastaví...Nakonec to trvalo skoro další půlhodinu.Byla to nejdelší půlhodina v mém životě.Svíjela jsem se v křečích,se slzama v očích jsem ho prosila ať už konečně zastaví, že to už nevydržím.Celý autobus na mě koukal,chvíli jsem byla červená,pak zase bílá...Při představě, že se po......v autobuse plném lidí,na mě šli mdloby...Když jsem konečně zastavili, nebyla jsem schopná na záchod dojít,musela jsem se cestou několikrát zastavit...Nejraději bych se do autobusu už nevrátila, ja jsem se děsně styděla, ale měla sem tam věci.Když jsem nestupovala, myslela, jsem, že se hanbou propadnu naštěstí nikdo nepoznal,že jsem na ten záchod úplně včas nedoběhla...

Hans (St, 18. 5. 2011 - 20:05)

To je nehorázné! Doufám, že aspoň u těch doktorů dlouho nečekáte a co ten, co má střevní chřipku. To bych si fakt stěžoval na pojišťovnu!!

Reklama

Přidat komentář