Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Henrieta (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

k čemu je nick tak...Pro ostatní je používání niku příjemnější. Ti, co se nepodepisují ani nikem, většinou jen kritizují. S ničím novým zajímavým nepřijdou.

Markéto, (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

pravda je že ty jsi blbec,...k čemu je nick tak důležitý, když Ty sama ho měníš velmi velmi často.Markéta Sommerová,Nejkrásná,Yossarian,Halina atd.Někdo si své soukromí hlídá lépe a nemusí jít o zbabělost.Já např. netoužím po tom,aby se vědělo celé mé pravé jméno i s adresou /jako u Tebe/, nikdy nevíš na jakého psychopata zde narazíš.Tady jde přece o obsah myšlenky a nemusíš u toho znát číslo mých bot.

Markéta (Ne, 5. 9. 2010 - 09:09)

Nehezké, ale pravda :-)
pravda je že ty jsi blbec, když píšeš o ezoterice a nevíš co to znamená když se člověk bojí napsat nick.......

Markéta (Ne, 5. 9. 2010 - 09:09)

Ale, nech ho. Vždyť je to...jasně ale nebojíš se napsat jméno a ona má takový strach se zveřejnit, že místo jména píše oslovení.............nic není náhoda a všechno má svůj důvod.
Zároven má velikou potřebu tu reagovat .......

petr (So, 4. 9. 2010 - 23:09)

Ty jsi tak blbá :-DNehezké, ale pravda :-)

petr (So, 4. 9. 2010 - 23:09)

to nemusíš, ale dobře...Ale, nech ho. Vždyť je to jedno. Já tady sice píšu petr, ale taky můžu být kdokoliv jiný. Hlavní je, že jej bezpečně poznám i bez nicku :-)

Markéto, (So, 4. 9. 2010 - 23:09)

to nemusíš, ale dobře...Ty jsi tak blbá :-D

Markéta (So, 4. 9. 2010 - 23:09)

proto, že na mě reagoval...strašně sem potřebuješ psát , reaguješ každou chvíli, ale podpisu se bojíš jako čert kříže......to je legrační.......nic není náhoda , všechno má svůj důvod......copak asi skrýváš ???

Markéta (So, 4. 9. 2010 - 23:09)

proto, že na mě reagoval...to nemusíš, ale dobře víš že všechno o tobě mluví i to, že se šíleně bojíš napsat nick, stydíš se za sebe očividně ........:D:D

Markéto, (So, 4. 9. 2010 - 23:09)

ty se bojíš podepsat ?...proto, že na mě reagoval někdo, kdo sám jméno neuvedl:"Na to nevědomí radši pozor :-)." a na Petra už proto, abych zůstala v lajně :-). Je to stejně jedno.
Nemám v úmyslu zde trvale působit, tak na co :-).

petr (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

ono to nemá ani smysl a...Ano, ale alespoň pomoci k hledání zprávné cesty k poznání, smysl má :-) Taky jsem byl veden různými indiciemi. A sem tam to na mě promlouvalo i přes některé lidi. A je fakt, že to dlouho trvalo :-) Klíč nakonec byl jednoduchý, nenechat do všeho remcat svoje ego :-) Dneska už jej vytahuji jen v ohrožení.

Markéta (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

ono to nemá ani smysl a...ty se bojíš podepsat ? proč ?

Markéta (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

hm, nevím. Mám jiné...přesně tak intuice funguje ,ale jen lidem kteří jí umí naslouchat..........

petře, (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

Ano, ale nechtěl jsem to...ono to nemá ani smysl a nevidím důvod.
To jde jen s lidmi, kteří ví, o co jde a sami to zažili.

petr (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

O intuici se nejedná.
I to...Ano, ale nechtěl jsem to taky moc rozebírat, tak jsem ponechal jeho intuici a vnuknutí :-)

pro Vnuknutí? (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

Mám radši termín intuice,...O intuici se nejedná.
I to vnuknutí je zavádějící a může být špatně pochopeno.
Nemám potřebu podrobněji vysvětlovat o co jde, byla to odpověď pro Petra.
Děkuji za starost o mne, není důvod se něčeho obávat :-).

petr (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

Mám radši termín intuice,...hm, nevím. Mám jiné zkušenosti a funguje to právě tehdy, když Vám opravdu o něco důležitého jde.

petr (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

Žádného pozoruhodného...Chápu :-)

Není do čeho se (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

Ale, né mě to nevadí. Já...Žádného pozoruhodného faktu ani ega jsem si nevšiml.

Vnuknutí? (So, 4. 9. 2010 - 22:09)

Děkuji za reakci, máte...Mám radši termín intuice, to občas funguje. Ale nesmí se na to zas tak moc spoléhat. Většinou to funguje když člověku o nic nejde. Jak něco opravdu potřebujete, o něco Vám skutečně jde, intuice propadá infantilitě. Klinicky ověřeno :-).

Reklama

Přidat komentář