Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

(Út, 7. 9. 2010 - 14:09)

Takže jestli to chápu...přesně tak Granwine, když člověk místo přezdívky píše třeba :Petře , nebo Granwine, nemůže nám tady vykládat něco o ezoterice když ná v sobě obrovskej strach se označit......což vidí i úplný laik.
Měl by si v první ředě přiznat , že se bojí podepsat a že má strach před realitou ...........ale radit nemůže nikomu .......je na tom hůř než všichni tady.

Granvin (Út, 7. 9. 2010 - 14:09)

Takže jestli to chápu správně, tak ten kdo si nechce dát nic neříkající přezdívku, napřílad "Já", ten nemůže rozumět ezoterice?
Chápu to správně tak, že kdo má přezdívku, ten ezoterice rozumí, kdo jí nemá, tak ezoterice nerozumí?

(Út, 7. 9. 2010 - 14:09)

je z toho dobře vidět že ...přesně, moc moc by chtěla sem psát o ezoterice ale má panickou hrůzu z toho se nějak označit.........o ezoterice tím pádem ví houbeles......

Nick (Út, 7. 9. 2010 - 14:09)

není. Pakliže napíšeš...je z toho dobře vidět že máš plný gatě .....a přitom číháš na tématu a reaguješ do pěti minut.......jsi podělaná strachy napsat jakýkoliv nick.......:))))

Nicku (Út, 7. 9. 2010 - 13:09)

Markéta má pravdu, když se...není. Pakliže napíšeš něco k tematu, myslím pořádného, a neurážíš ostatní - jako třeba formol - tak je to úplně jedno.

Nick (Út, 7. 9. 2010 - 13:09)

Markéta je krásným...Markéta má pravdu, když se někdo bojí podepsat, vždy je to problém .

Granvin (Út, 7. 9. 2010 - 13:09)

Odpusťte lidi, ale můj duševní stav mi nedovoluje pokračovat v této plodné diskusi.

to (Út, 7. 9. 2010 - 13:09)

Tedy já nevím, ale mě sere...buď rád, někdo má i orální průjmy

Ano (Út, 7. 9. 2010 - 13:09)

jsi taky pochytil ode mě :-)...od tebe se nakazí blbostí kde kdo.

no (Út, 7. 9. 2010 - 13:09)

jsi taky pochytil ode mě :-)...právě, to měla být ironie

Slovo histrións (Út, 7. 9. 2010 - 11:09)

zase byl histŕiónský...jsi taky pochytil ode mě :-) :-) :-).

Nick (Út, 7. 9. 2010 - 11:09)

Jakmile se z nějaké diskuse...Tímto jsi se přidal k blábolení, výkřikům hesel bez valného smyslu a nudě.
O něčem to nepochybně svědčí.:-)
Máš možnost předvést svůj intelekt :-)).

(Út, 7. 9. 2010 - 11:09)

Tedy já nevím, ale mě sere prdel.

to (Út, 7. 9. 2010 - 10:09)

zase byl histŕiónský výkřik skeptika - nemůžu bez vás být ,ale nějak mě všichni serete.

Zajímavý úkaz: (Út, 7. 9. 2010 - 09:09)

Jakmile se z nějaké diskuse stáhnou skeptici, zbyde z ní jenom schizofrenické blábolení, výkřiky hesel bez valného smyslu, a nuda.
O něčem to nepochybně svědčí.

NickNick (Út, 7. 9. 2010 - 08:09)

když ony i tak jsou ty léčebny přeplněné

Nick (Út, 7. 9. 2010 - 08:09)

Markéta je krásným příkladem, jak jsou i lékaři nezodpovědní, že něčmu takovému jako je ona, nechají volnost.

charlota (Út, 7. 9. 2010 - 08:09)

přesně tak, bojí se...přesně, když má někdo strach napsat libovolný nick, má strach ze života a něco tají.......

Markéta (Út, 7. 9. 2010 - 08:09)

ano, ale už se mi stalo, že...přesně tak, bojí se podepsat .......má staženej zadek napsat jakýkoliv nick a to o něčem svědčí ...........je z toho jasnej obrovskej strach a tím je dané taky nepochopení ezoteriky, kdyby skutečně rozuměla těm věcem který tady řeší, klidně by napsala smyšlený nick jako my ....jenže nedůvěra a hrůza z reality je větší......

Markéta (Út, 7. 9. 2010 - 07:09)

mě také zajímá co...já jsem psala k tématu, přečti si to zpátky, nemůžu za to že za mnou všech diskuzích slídí nadrženej masturbátor a ničí je.......dostal kopačky tak se mstí.

Reklama

Přidat komentář