Reklama

SEZNAMKA - pouze pro vericí (Svedkove Jehovovi)

AKITA (Pá, 29. 5. 2015 - 19:05)

To jedivné že musíte poslouchat Jehovu do koho se můžete zamilovat:)

oheň pekelný. (Pá, 29. 5. 2015 - 19:05)

Seznamka pro lidi z...Proč toužíte po seznamování.nestačí Vám láska Jehovi.Varuji před hříchem odluky.

Steve (Pá, 29. 5. 2015 - 18:05)

Seznamka pro lidi z falešného vyznání. Ba ani o Křest'any nejde.

Seznamky pro SJ (Pá, 29. 5. 2015 - 18:05)

Ahoj SJ, kteří byste chtěli vědět něco o seznamkách pro SJ. Seznamky pro SJ existují.
V cizine existuji seznamky minimalne dve. Jedna je pro Ameriku a druha je pro celou evropu, takze i pro ČR. Zde v ČR jsou take seznamky i pro SJ, ale mnoho z nás o tom neví, protože se o tomto druhu seznamování moc v ČR neuvažuje, takže je možnost se to dozvědět a popřípadě využít. Pokud byste měli zájem o informace, tak odpovím pouze SJ, kteří se obrátí na email [email protected]

Maik (Po, 2. 2. 2015 - 23:02)

U nas je velky problem se...V tomto svete je tezke hledat natoz pak najik ja osobne jsem jeste slusnou a vhodnou zenu pro zivot nenasel a je mi 36 stale sam byl jsem s jednou dlouho 7 let mela byt svadba a nebyla po 2 letech mne opustila kvuli memu znamemu ze skolnich let proto ze je hezci a ma auto . Navic mi byla neverna cca 3 roky ja chodil do prace a na shromazdeni nemel jsem moc casu nyni ho mam ale jsem sam

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 11:08)

Ahojky, ještě jsi sám?

Maik (Po, 2. 2. 2015 - 23:02)

tak to je moc prave se si...Vam posmevacum a hlupakum se to jednoho dne vymsti satanisti co vrazdi lidi berou drogy trapi zeny a Katolici co lzou lidem a okradaji je to neni sekta? Ono to neni jen o vire ale lidech jejich chovani charakteru povahy a vychovi

Pavla (Čt, 1. 1. 2015 - 13:01)

Hledam zde take.... dost...Ahoj, jsi svědek a odkud?

Revidovan vzkaz (Út, 14. 10. 2014 - 23:10)

Ahoj SJ, kteří byste chtěli vědět něco o seznamkách pro SJ. Seznamky pro SJ existují.
V cizine existuji seznamky minimalne dve. Jedna je pro Ameriku a druha je pro celou evropu, takze i pro ČR. Zde v ČR jsou take seznamky i pro SJ, ale mnoho z nás o tom neví, protože se o tomto druhu seznamování moc v ČR neuvažuje, takže je možnost se to dozvědět a popřípadě využít. Pokud byste měli zájem o informace, tak odpovím pouze SJ, kteří se obrátí na email [email protected]

jarda (St, 21. 11. 2018 - 19:11)

hledám adresu pro SJ seznamka.Diky za kontakt. [email protected]

lata (So, 20. 9. 2014 - 19:09)

Já jsem našel...Máš ji chytit za vlasy vzít na záchod a ohnout a je to nebo zkus www.sexchat.cz

standa (So, 20. 9. 2014 - 19:09)

No jak myslíte, já se s...Pravda pravda

haha (So, 20. 9. 2014 - 19:09)

Ahoj, ráda bych se...Ahoj rád bych tě poznql jsem stanislav napiš mi na email

Erika (So, 20. 9. 2014 - 18:09)

mam chut se seznamit......I úchiláci hahaha a nechceš být otrokem?

Lara (So, 20. 9. 2014 - 18:09)

chci poznat ženu, která...Ahoj myslíš si ,že nějaká dobrá křesťanka poleze tady na tu seznamku? Tady ta stránka přispívá ,jen k neuctění božího jména. Nazáleží na náboženství ,alena to jaká bude.stejně se může přetvářet a po letech odpadne .

Radek (Ne, 31. 8. 2014 - 13:08)

Hledam zde take.... dost extravagantni typ, coz neni bezne, hodne dlouhe nehty.... asi je to dost prastene...:-)

seznámení (Ne, 24. 8. 2014 - 07:08)

chci poznat ženu, která věří.. a chce.. a má jasnou cestu.. cestu společnou životem a cestu štastnou, na které chci být...ozvy se mi prosím...

vážně (Ne, 24. 8. 2014 - 07:08)

mam chut se seznamit... [email protected]

erko (Pá, 1. 8. 2014 - 00:08)

O jehovistické víře toho...Jj, presne souhlasim s Tonym. Je to smutne, ale pravdive. Sama jsem to poznala.

Antijehovista (Po, 2. 6. 2014 - 23:06)

Co si můžu myslet o člověku, který radši nechá zemřít své dítě, než aby svolil k transfuzi jeho krve... Tohle mluví za vše. Já jsem ateista na boha, náboženství a sekty od A-Z mám poněkud radikální názory, které tu nebudu rozebírat, protože pokud někdo vyrůstá ve víře už od dětství, jsem pro něho stejný blázen, jako on pro mě. A už se moc těším, až mi zase někdy zazvoní u domovních dveří SJ a budou se mě snažit obrátit na víru. Má víra je jen v sebe sama a kdyby to náhodou nepochopili, pak násadě od krumpáče rozumí každý. Hezký večer.

Reklama

Přidat komentář