Reklama

SEZNAMKA - pouze pro vericí (Svedkove Jehovovi)

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 13:12)

Chudáku

Steve (Po, 2. 6. 2014 - 08:06)

Jak jsem byl z jedním z hlasatelů od Svědků informován, tak Svědkové nejsou Křest'ané ale Křest'anstvo. Tzn. dle mne jakási II. třída. :-) Jako víra je to opravdu ubohé. Už ten základ ... (překroucená Bible a nazvaná jinak, časopisy se tváří že jsou chytřejší nežli samotná Bible, naivní Američani z Broooklinu ...) jen naivka to vezme vážně.

Tony (Po, 2. 6. 2014 - 08:06)

Myslim ze ti co nic nevedi o...O jehovistické víře toho vím dost. Zdánlivě morální nadlidé, přitom to jsou manipulátoři až na půdu. Jejich učení je s Biblí v totálním rozporu, jak jsme kdysi před lety prokázali na vláknu JHVH. Jako u každé sekty je jejich působení založeno na brainwashingu a lovebombingu. Běda, když některý z nich to prokoukne, rázem je pro ostatní, žel i členy vlastní rodiny horší, než prašivý pes.

Maik (Ne, 1. 6. 2014 - 23:06)

Myslim ze ti co nic nevedi o vire a ani o chovani SJ by meli pomlcet zamyslet se nad srbou a svymi chybami a nehodnotit ty ktery jim nijak neublizili pravy svedci jehovovi se ridi zakony bible i kdyz jsme medokonaly a delame chybi ale snazime se pomahat druhym neopijime se nekourime nekradem nemame zavist a nepomlouvame jako ostatni z toho to sveta pokud se nekomu nelibi ze jsou zde take dobri lide je mi to uprime lito nejprv se zamyslete nad svym zivotem a nehodnodte ti co pomahaji druhym dekuji Maik L. Reinsdorf 08141 Strasse der Befreiung 16

Revidován vzkaz (So, 22. 2. 2014 - 13:02)

Ahoj všichni SJ, kteří byste chtěli vědět něco o seznamkách pro SJ. Seznamky pro SJ existují. Jedna je založená v americe která spravuje americké inzeráty a druhá je pro evropu a ta obsahuje inzeráty z celé evropy i z čr.Všechny inzeráty jsou v angličtině. Zde v ČR nejsou doslovné seznamky, ale přesto existují možnosti se seznamovat, ale mnoho z nás o tom neví, protože se o tomto druhu seznamování moc v ČR neuvažuje a tak to zde zděluji, že je možnost se to dozvědět a popřípadě využít. Pokud byste měli zájem o prozrazení webových stránek tak jen pouze odpovím SJ, kteří se obrátí na email [email protected].

Anach-Achareska (St, 13. 10. 2010 - 14:10)

Vy zoufalci...ještě by jste brali svědkyni...aspon malá jistota néééé jsou věrný.Čeče má te to ,ale blbí Já už nejsem ta za ,kterou mně máte.....Natřu vám řitě.....:-)))Já už tu nejsem za hodnou

alim (Pá, 8. 10. 2010 - 12:10)

Vás a komouše by měli...naprosto souhlasim

Pavel (Út, 28. 9. 2010 - 19:09)

Vás a komouše by měli zakázat a zrušit, jste opravdu NEBEZPEČNÁ SEKTA! Jste schopni nechat zemřít i vlastní dítě, v případě že by potřebovalo transfúzi či transplantaci. Vymýváte lidem mozky takovým stylem, jako to nedokázali ani komunisti. Vás, křesťany a komouše by měli vyhnat do blázince, na jinou planetu či do zoo, protože nikam jinam nepatříte! Církev my měla konečně přestat okrádat nás všechny (všichni daňoví poplatníci na ni chtě-nechtě přispíváme!!!), jako každá jiná zájmová organizace si KOUKAT NA SEBE VYDĚLAT a ŘÁDNĚ PLATIT DANĚ. Což znamená vybírat členské poplatky a na vaše vymývání mozků ( vy tomu říkáte mše) samozřejmě platit vstupné!

Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!

Satan (Út, 28. 9. 2010 - 18:09)

Hledám nějakou ochotnou Jehovistku, která mi daruje majetek. Zn. 666, dřív než hlavnímu Jehovistovi. Zn.II. Lidi, probuďte se!!!

Jan Chylik (Út, 28. 9. 2010 - 16:09)

U nas je velky problem se...Ahoj ja zatim nejsem pokrteny ale rad bych se seznamil s nejakou sestrou zatim na kamaradstvi!Zajimala by me divka s nazvem Anach.Ozvi se prosim na muj email ktery je [email protected] Dekuji!

Zyxel (Pá, 6. 8. 2010 - 16:08)

internet je vynález Satanův, že se Džehovisti nestydíte ho používat, navíc za účelem smilnění!

- (Pá, 6. 8. 2010 - 15:08)

9.5.2010 08:41 - ANACH

U nas je velky problem se seznamit.......,proto vzhledem i k nasi mladsi generaci jsem tuto dyskuzi zalozila.Je pro ty,kterí chtej vazné seznameni a pokud mozna v ramci nasich spolukrestanu.......Samozrejme,ze nejsem naivní a pocítá se stim,ze se zde pripojí zrejme i jiny.Ale to uz je zcela na Vasem osobním rozhodnutí..........Tak hodne stesti......snad, doufam to muze nekomu pomoct v tom,aby nemusel utíkat a hledat i ve svete...
Anach ,to jo,dame to do dohomady a budeme dobží dva jevišti.

|||||||**** (St, 27. 1. 2021 - 18:01)

Do prdele kde si ty krávo chodila do školy, to si navštěvovala pomocnou školu? Dobží, dame, dohomady, vazné ---co to je? kde si to našla? Kurva neserte a táhněte jehovisti do prdele!

(Pá, 6. 8. 2010 - 15:08)

jejich práva končí tam, kde začínají moje boty.

Na svědky jehov (Čt, 5. 8. 2010 - 20:08)

platí jediné: pořádný bič na jejich až agresívní vlezlost. Jinak proti věřícím nic nemám. Jejich práva však končí tam, kde začínají ta moje.

jmesser (Čt, 5. 8. 2010 - 14:08)

Pokud se u SJ dělaj grupáče, jdu do toho... Musí to bejt super! Tak už se probuďte! :-)

Ateista (Čt, 29. 7. 2010 - 15:07)

Lidi, neodpovídejte jim, ať těch magorů aspoň nepřibývá!

kdysi Jana (Út, 18. 5. 2010 - 16:05)

Vem si mě!Jsem hodný,přítulný,věrný rád kutím, hodím se k domku se zahrádkou,a miluji i děti.

Bohouš (Út, 18. 5. 2010 - 12:05)

Hledám milence SJ

Gogo (Út, 18. 5. 2010 - 11:05)

Je jasný ,že problémy všeho charakteru jsou u všech bez rozdílu vyznání.
Jehovisti tomu říkají smířit se se svědomím.
Hloupé je myslet si,že když o hříchu nikdo neví,že není ani hřích.
Jenže to je největší blbost.Tajit hřích,hřích neomlouví,odpustit může jen ježiš.

Reklama

Přidat komentář