Reklama

SEZNAMKA - pouze pro vericí (Svedkove Jehovovi)

Vondrajda (Út, 18. 5. 2010 - 10:05)

Martine,ta básnička se mi moc líbila.Dík

jmesser (Út, 18. 5. 2010 - 10:05)

Myslím , že parohama se nechlubí nikdo..... Jehovisti jsou ale divní, a dost!

Gogo (Út, 18. 5. 2010 - 10:05)

To o tom manželství je blbost.Já znám manželský pár jehovistů a ona mu zanášela.On to ví,ale nikomu to neřek,protože nechce aby ji vyloučili.

kaspar (Út, 18. 5. 2010 - 04:05)

Náhodou, žena i muži co...Kastrovaní kocouři bývají hodní. Jehovismus není nic jiného, než duševní kastrace.

Anonym (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

Prosim jestli to vidiš takhle tak to ani nekomentuj je to naše věc mi jse rozhodujeme jak chceme ALE VIM NADOSMRTI ŽE NEBUDU LITOVAT TOHO ŽE JSEM SVĚDEK JEHOVUV protože kdyby jsi poznal jehovu tak vis o cem je řeč.Pokud chces poznat naší viru neni problem ti vydat svědectvi

Manželka (Út, 18. 5. 2010 - 00:05)

Náhodou, žena i muži co jsou jehovisty, jsou jedni z nejlepších manželských partnerů.
Spolehlivý, pracovití, věrní a čestní.

Od takového partnera se nedočkáte toho, že by jste jej tahali opilého z hospody nebo ho nachytali v ložnici s někým jiným.
Neslaví sice svátky, ale dárečky dávají sem tam během roku, nečekaně.
Jistě mají chyby, jako všichni ostatní, ale snaží se na sobě pracovat a nedočkáte se žádných podrazů. Mají i své specifické "moresy"
Určitě ne každý by s nimi chtěl žít, to je jisté. Ale stejně tak oni, neberou si nikoho ke komu nemají naprostou důvěru.

seznamka (Po, 17. 5. 2010 - 22:05)

tak to je moc prave se si ucuralalalal.D seznamka pro jehovisty vau

Hrůza (Po, 10. 5. 2010 - 13:05)

Lidi, neblbněte, ještě aby se jehovisti rozmnožovali pohlavně!

MAKAVELI TRU (Ne, 9. 12. 2018 - 00:12)

Dobre jsi to napsal priteli....

Tony (Po, 10. 5. 2010 - 13:05)

Potíž je v tom, že ty co považuješ za křesťany jsou pouhá okultňě-gnostická sekta.

ANACH (Ne, 9. 5. 2010 - 08:05)

U nas je velky problem se seznamit.......,proto vzhledem i k nasi mladsi generaci jsem tuto dyskuzi zalozila.Je pro ty,kterí chtej vazné seznameni a pokud mozna v ramci nasich spolukrestanu.......Samozrejme,ze nejsem naivní a pocítá se stim,ze se zde pripojí zrejme i jiny.Ale to uz je zcela na Vasem osobním rozhodnutí..........Tak hodne stesti......snad, doufam to muze nekomu pomoct v tom,aby nemusel utíkat a hledat i ve svete...

Burschik (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Krásný den. Já bych se moc rád seznámil s věřící Jehovistkou.

renata (Pá, 15. 2. 2013 - 02:02)

Zdravím,

rád bych...to bylo dobry

Mike (Út, 25. 9. 2012 - 15:09)

Zdravím,

rád bych upozornil všechny přítomné, aby se podívali na význam slova sekta. Zjistíte, že SJ jsou legitimně schválenou náboženskou organizací a to nejen v naši zemi a že blíže ke slovu sekta mají například katolíci, jež vzívají lidského vůdce. Patřím k nim ale to neznamená, že souhlasím se vším, co dělají jednotlivci. Souhlasím s učením založeným na bibli. Naopak nesouhlasím s vysedáváním na zlatém trůnu, spoďárama za 30 000,- žehnání válčícím stranám a s těmi miliony popravených lidí, kteří umírají ve jménu náboženství od středověku až do dnes.

Děkuji

. (So, 17. 3. 2012 - 19:03)

nemluvime o krestanech a kostele. Ale o sekte

Ulma (So, 17. 3. 2012 - 19:03)

No jak myslíte, já se s vámi přít nebudu,nevím o nikom ve své církvi, kdo by se k vůli dobrovolným příspěvkům zadlužoval.
Často se totiž čte příběh, chudé vdovy, která dala 2 mince malé hodnoty, a přesto podle Krista dala víc, než ten co dal ze svého přebytku.
Je docela možné, že se někdo zadluží, ale rozhodně ne k vůli tomu, aby dával dary, které stejně nikdo nevidí, ne jako v kostele, kde koluje ošatka.

Karla!! (So, 17. 3. 2012 - 19:03)

Ano maminka rozprodala vse aby do tech zlodeju vlozila co nejvic! Vzala si rychle pujcky od provident takze si dovedete tu paseku predstavit. Uplne ji vymyli mozek neplatila inkasa a my to ani nejakou dobu nevedeli. Jen jim nosila a sama nemela ani korunu. Pomluvila nas vsechny a udelala nam krasnou povest. Nenavidim ji dodnes uplne nam znicila zivot.nedodela jsem skolu tata to nemohl utahnout. Pujcky,domacnost,inkaso,barak.

Renata (So, 17. 3. 2012 - 19:03)

Zřejmě si jehovisty s...ale hovno umo! Ano vy ty mozky vymejete tak ze ti lidi ty penize a majetky dobrovolne daji!a samozrejme s laskou!!a o tom to je! jsou zblbli a do sekty daji vsechno dobrovolne! V novinach? ale nebud smesna..

Uma (So, 17. 3. 2012 - 19:03)

Zřejmě si jehovisty s někým pletete,pokud může říct z vlastní zkušenosti, tak nikdo nechce žádné majetky a peníze, veškeré dary jsou založeny na svobodné vůli a lásce.
Jsme v rodině všichni v této víře již několik desetiletí a neznám nikoho, kdo by se k vůli dobrovolným darům zadlužil či přišel o majetek.
Je to jen hloupá provokace, kdyby se něco takového stalo, tak je to na druhý den v novinách, protože všichni na něco takového čekají...

Je to tak. (So, 17. 3. 2012 - 18:03)

A nejlip se ma ten vrchni SEKTAR! Ten je vysmatej jak svina jezdi si v nejnovejsim BMW ma vilu, chatu, jachtu. A taha z tech blbcu dalsi a dalsi penize a nedela nic krome dovolenych na maledivach a kurvincu. Zbytek zaridi vymyte mozky.

Reklama

Přidat komentář