Reklama

Hledám holku co musí nebo ráda nosí plnky - jen vážně prosím

Zuzka (Po, 30. 5. 2011 - 20:05)

Ahoj Zuzko,
jak poznám na...Radku, no na první pohled to samozřejmě nepoznáš, pokud to nějakou náhodou nebude poznat na těle pod oblečením, což ale nepředpokládám...jedinou možností je se zeptat co se jí třeba líbí a jaké má představy, popř. se seznámit s nějakou holkou která je musí nosit ze zdravotních důvodů-ale tady si myslím, že bys možná nenašel pochopení pokud bys je sám ze záliby nosil a ji chtěl brát jako malou holčičku a chtěl se o ni "starat"... No snadné to nebude..Osobně si myslím, že dost příspěvků tady na doktorce píšou chlapi a dávají si ženské nicky...asi jsem Ti moc neporadila...Co ty, ty je také nosíš nebo se Ti to líbí pouze na holkách?

Radek (Ne, 29. 5. 2011 - 23:05)

Ne všichni se stydí,plenky...Ahoj Zuzko,
jak poznám na holce, že se jí líbí plenky?? Děkuji! R.

Yossarian (Ne, 29. 5. 2011 - 10:05)

Mě to nerajcuje. Jenom se dívám, jestli ti to neuteklo a vidím že ne. Jedině co mě rajcuje, tak je to, že když vyslídíš tohle téma, jak tu budeš slintat chtíčem a při tvém stylu vyjadřování se udělám, když nemám po ruce svého milého nabíječe. I když jsem pouze na chlapy, tak kdych tě viděla, je docela možné, že bych tě ojela, bo když si představím, kolikrát se uděláš na těchto vláknech, tak mám na tebe i docela chuť.

;-) (Ne, 29. 5. 2011 - 06:05)

Verčo sem! Máš tu další...To je zajímavý Yossbábo, že na každé diskusi o plenkách se taky podezřele často objevuješ, jako by tě ty plenky rajcovaly.

Zuzka (So, 28. 5. 2011 - 22:05)

Ne všichni se stydí,plenky občas nosím, samozřejmě to nikomu z okolí neříkám, líbí se mi to čím dál tím víc...a úchylně si nepřipadám...beru to tak, že každý má nějakou svojí "třináctou komnatu" a záleží jen na tom, jak se k tomu postaví, jestli to bude potlačovat nebo to přestane řešit...

martin ZUBARIK (Po, 13. 2. 2023 - 20:02)

muzes mi napsat 776745129 a nebo na [email protected]

Jirka (Út, 10. 12. 2019 - 17:12)

Rád tě poznam

R. (Pá, 27. 5. 2011 - 23:05)

Veru?? Kde jsi?? :-)

Tak (Čt, 26. 5. 2011 - 21:05)

Verčo sem! Máš tu další...to sedí, zase si se našla :-D

Yossarian (Čt, 26. 5. 2011 - 21:05)

Verčo sem! Máš tu další vlákno k onanii se spoluúchyláky.

Radek 24 (Čt, 26. 5. 2011 - 21:05)

...sem nikdo nenapíše - všichni se strašně stydí si přiznat, že by je to třeba i lákalo a vzrušovalo. R.

Reklama

Přidat komentář