Reklama

posilovna, strava..pro silné břicho a hubené nohy

Nemo (Út, 10. 12. 2019 - 13:12)

Ani náhodou

aja (Ne, 25. 12. 2016 - 21:12)

Dobrý den, mám hodně...ahoj,já má ůplně to samé,jeto hrozné ,jsem neštastná

mrdník (Po, 12. 4. 2010 - 16:04)

Hele tohle asi stravou nezměníš, to bys musela přestat cvičit a začít hubnout svaly. Tzn málo jíst a celkově zlenivět a válet se. Jsi prostě takový tělesný typ.

andrea (So, 10. 4. 2010 - 10:04)

Dobrý den, mám hodně silné břicho, velká prsa a skoro žádný zadek a hubené nohy. Začala jsem chodit do posilovny a až se mi svaly aktivují začít se silovými cviky na zvětšení hmoty. Nevím si ale rady se stravou. Když chci na horní část těla spíše zhubnout a na spodní nabrat hmotu.. Děkuji za rady

mára (Út, 24. 5. 2011 - 20:05)

dobry den chtel jsem ze zeptat co mám udelat abych mel tlusci nohy mam je stasne hubeny a vadimi to :((

Anett (Pá, 29. 4. 2011 - 21:04)

Dobrý den, mám velký problém. Mám silné břicho a stehna. Chtěla jsem shodit spoustu kil dolů ale nejde to. Chodím běhat, cvičím na břicho a na stehna. Jim zdravě (třeba celozrnné rohlíky místo normálních) a jim málo. Nevim si rady zhubla jsem jenom o jedno kilo. Nevim co si mám počít. Mohli byste mi prosím poradit? Děkuju předem.

Vikul (Út, 18. 1. 2011 - 20:01)

Dobrý den...Mám velmi svalanaté nohy z desetiletého tancování, ale k mé postave vůbec nesedí jsem velmi štíhla a nohy jsou prostě hrozné...Zkouším vše, ale nevím jak dál...je to hrozné nenosím sukně ani kratasy tak mco se stydím..je nějaký recept jak zhubnout tyto obtížné nohy? =(děkuji moc..:)*

Návštěvník (Ne, 10. 11. 2019 - 14:11)

Behat hodinu denne, rovne tereny, ne do kopce. A v posilovne cvicit s mensi zatezi na vytrvalost

Reklama

Přidat komentář