Reklama

Opiátové náplasti

naplasti (Čt, 13. 11. 2014 - 13:11)

Nechcete raději vyzkoušet 100% přírodní patentované náplasti proti bolesti a dalším zdravotním problémům? Na webu http://naplast-od-bolesti.webnode.cz/ najdete i recenze lidí, kteří je používají s velkou úspěšností. Jsou jediné náplasti na světě, které mají patentovanou transdermální technologii. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, mě pomohli na ukrutné bolesti, které se nedařilo zvládnout lékařům ani jejich předepisovaným lékům.

mirka (Čt, 18. 9. 2014 - 16:09)

Mojí matce je 88 let, také...pokud maminka uziva fentanylove naplaste,zkuste pozadat lekare o zmenu,treba na transec,nebo durogesic,ja byla po fentanylu oblbla nemohla jsem nic lezla jsem z postele do postele,s bidou jsem si zasla na zachod nebo se vykoupat,nebo muzete misto naplasti zkusit jine opiaty jako napr,oxycontin ci targin,a k tomu treba nejake benzodiazepiny jako je lexaurin nebo rivotril a treba antidepresiva,at zkusi zmenit lecbu,pro takhle stareho cloveka,ze to s prominutim takto napisi,je to utrpeni a muze si jeste vice ublizit,ja zacala brat fentanyl v roce 2010,nechali mi ho 4roky,nechteli lecbu zmenit,tak jsem ho behem mesice vysadila sama,ale chce to postupne snizovat davky sice jsem mela abstinencni priznaky,ale ted je mi lepe,beru targin 40mg/20mg,lexaurin 3,rivotril 2mg proti krecim a antidepresiva,a citim se docela fajn,operaci zkopali delat s tim nic nechteji,prestavam pomalu chodit tak mi doporucuji misni neurostimulaci scs

mirka (Čt, 18. 9. 2014 - 16:09)

Máte někdo zkušenosti s...Fenatalis,neboli fentanyl jsem brala 4 roky po operaci,na bolest mi sice zabiral,ale mela jsem potize se spanim,strasne jsem se drbala,protoze me svedilo cele telo,privedla me na ne pani,ktera je brala,kdyz jsem sla na operaci,byla s nima nad miru spokojena,napisou vam je na pozadani v kazde ambulanci bolesti,kdyz jiz analgetika nezabiraji

Milan Krákora (Po, 30. 6. 2014 - 12:06)

Zkušenost jsem po amputaci nohy nad kolenem a jsem hemofilik typu A a mam toho faktoru 8 do 1%,a k tomu všemu cukrovku 4krát denně si píchám inzulín.Dr.mi řekla že protézu nebudu moct nosit kdyby byla sebelepší protože se na začátku dělají tzv.otlaky a ty by mi dělali neplechu.Snad mi dají alespoň elektriku.(el.vozík )a jsem Plzeňák a tam je to s bezbarierovostí na 10ne na 5.

SAV o.s. (Po, 5. 5. 2014 - 12:05)

Vykupujeme použité fentanylové náplasti jakéhokoliv typu nebo sily pro vyzkum v projektu zaměřeného na zodpovězení otázky ovlivnění životního prostředí samotným generikem, pokud náplasti jsou likvidovany prostřednictvím standardního komunálního odpadu. Podmínkou výkupu je - uzavření smlouvy o spolupráci
- vlastni účet, kam budou peníze každých 14 dni odeslány
- náplasti musí byt skutečně použité dle jejich spravného užívání, nelze vykoupit nepoužité a to ani jako odpad, tedy s prošlou expozicí nebo v rozporu s návodem uvedeném v příbalovém letáku a musí být nalepeny z vnitřní strany obalové fólie bez nálepky, zabraňující snadnému odlepení a jiných manipulací.

Jako poděkování za Váš čas a spolupráci je každému účastníku projektu po 3 měsících pravidelných zásilek min. 3x za měsíc se všemi, dříve jako jiný odpad vyhozeními náplasti, vyplacena odměna 250,- Kč jako bonus navíc k výplatě odměny za samotné náplasti, jenž je rovna 25% z označení množství fentanylu, uvolněného za hodinu, tedy u 50?g/hod je to 12,50 Kč, u 100?g/hod je to 25,- Kč .. atd.

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás skrz email: [email protected] nebo na telefonním čísle: 702 840 272

spravedlivy (Pá, 28. 2. 2014 - 21:02)

Fentanyl-ratiopharm 100...Musím zde varovat všechny kdo chtějí pomct lidem s bolesti. Většina inzerátu zde jsou zkurveny fizové který nevědíi o životě s bolesti z hola nic. Dávejte si dobrý pozor na jaký inzerát odpovíte a co v nem zdelite.

Zuzana (Ne, 19. 1. 2014 - 23:01)

Máte někdo zkušenosti s...Já užívám náplasti durogesic asi 7let a zatím mě od bolestí pomáhají. Jsem onkologický pacient. Durogesic náplasti jsou v různých stupni síly a lepí se co 72 hod. Je třeba se informovat u lékaře. Přeji, aby i Vám lék durogesic pomohl.

Default User Image
Ivo (Čt, 1. 2. 2024 - 15:02)

Ahoj beru dlouhodobě Mabron na záda ale už vůbec nepomáhá,mám asi tři vady na páteři,na důchod to není a v práci trpím, neposlal by mě někdo prosím jednu dvě  fentanyloé  náplasti abych to vyzkoušel, děkuji moc IVO 

Deny (Čt, 9. 12. 2010 - 19:12)

Máte někdo zkušenosti s opiátovými náplastmi Durogesic? Účinná látka je Fentanyl. Předepsali mi to v ambulanci léčby bolesti, brala jsem dlouhodobě Tramal, ale už nezabíral, tak mě zajímají vaše zkušenosti.

Lovekez1991@gm… (Út, 5. 7. 2022 - 11:07)

Ano Durogesic jsou fentanilove náplasti,am dojem, že se byrabejini u nás
Fungují dobře. Co bych za ně dala
.

Květoslava (Pá, 5. 6. 2020 - 16:06)

Užívám fentanyl a ani ten nepomáhá beru plno léků na bolest která trvá a trvá od 13let mám problémy z páteří teď mám vyhřezlé plotýnky přímo do míchy a utlačuje nervy mám magnetoterapii magnetický pás a bolesti jsou už k nevydrželi

Dasa (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

To je smutne

Naplast (Ne, 27. 9. 2020 - 19:09)

Chces ich predat te Fent.naplaste?

Zdeněk (Út, 7. 12. 2021 - 14:12)

ano mám je na prodej-dědictví

Default User Image
František Irving (So, 16. 12. 2023 - 13:12)

Koupím fentanylové náplasti,email [email protected]

Návštěvník (So, 1. 6. 2019 - 14:06)

ja mela naplast durocesik byl na me silny musite odhadnout jak naplast rostrihnout nekomu staci pul to se mela od doktora poradil mito ta naplast jde rostrihat třeba na trikrat

Junior (Ne, 19. 9. 2010 - 13:09)

Tyhle náplasti obsahují kupříkladu látku fentanyl... je to syntetický opioid ze stonásobně větší účiností než morfin. Uvolňuje se po malých dávkách, je vysoce účinný a co je výhodou, náplat může být vymněnována třeba jednou za dva dny jenom... takže proč ne. Je normální že na opiátová analgetika vzniká tolerance a oni už potom nepomáhají... otázka je, jestli je pro starého člověka tou nejlepší volbou, působí silný utlum dechu a jiné nežádoucí učinky. Morfin nemá stropové dávkování... může brat klidně tuny denně když bude potřeba. Je to dost individuální... centrum bolesti není zlá volba kam jít

Návštěvník (Út, 19. 2. 2019 - 19:02)

V ambula5bolesti mi předepsal Transtec. Jak dlouho mi bude špatně (hlavně závratě) než si na ně tělo zvykne?

Hinza (Čt, 14. 11. 2019 - 22:11)

Dobrý den,

nežádoucí účinky jako pocit nevolnosti, útlumu, "omámenosti" přechází do několika dní. Tělo je geniální a velmi rychle si na přítomnost buprenorfinu zvykne a uzpůsobí se. JE to záležitost dní. Kdyby bylo moc špatně, zkuste léky.. Haloperidol, Torecan.. Dithiaden.. a mluvte s lékařem o všem.

Vlaďka (Čt, 1. 4. 2010 - 17:04)

Máte někdo zkušenosti s používáním opiátových náplastí na chronickou bolest u starých lidí? Dědovi je 84 let a denné trpí velkými bolestmi kyčlí a třísel. Doktoři pouze zvyšují dávky analgetik, ale po 10 letech mám pocit, že už nezabírají.Teď jsem vyslechla rozhovor dvou lidí, že ty opiátové náplasti co jim předepsali v Motole v centru pro léčbu bolesti jsou báječné. Tak sháním info kde se dá. Díky všem, kteří mají co napsat.

Reklama

Přidat komentář