Reklama

Záliba v nylonu - kombinézy, oteplovačky, šusťáky atd.

DRON (Út, 7. 12. 2010 - 15:12)

Jsem rád, že se nám diskuze zase rozjela. Začal jsem v poslední době zase shánět retro oteplovačky a musím v tomhle směru dopročit aukro, začíná se tam teď něco objevovat. Nedávno mě unikly naprosto nádherný oteplováky a ještě teď se s tím rovnám. Několikanásobně jsem překonal všechny nabídky, ale ta kráva chtěla prachy předem a nakonec řekla, že nachápe proč si za takový prachy nepořídím nový. Zkuste vysvětlit, že to ven nosit nebudete, že si v tom budu honit šulína. Nový, jáký, matný s kšandama, co jsou v obchodních centrech ve sportu? Díky nechci.

k.m. (Út, 7. 12. 2010 - 08:12)

HROZNĚ RÁD JSEM NOSIL V...zasekl se ti capslock.

MARTIN (Út, 7. 12. 2010 - 02:12)

Ahoj, všichni kdo víte o...HROZNĚ RÁD JSEM NOSIL V 80LETECH LESKLE TRENIRKY ADIDASKY MĚL JSEM SNAD VŠECHNY BARVY A NEJVIC SEXI BYLO KDYŽ HOLKY V TĚLOCVIKU MĚLI NA SOBĚ BILE LESKLE PRUSVITNE ADIDASKY S MODRYM LEMOVANIM A POD NĚMA JIM BYLI VIDĚT TY SEXI SILONOVE HLADKE KALHOTKY ASI JIM TO DĚLALO DOBŘE DALE JSEM MILOVAL OTEPLOVAČKY A SOUPRAVY S TĚCHTO SEXI LESKLYCH ŠUSTIVYCH MATERIALU DNES NOSIM ADIDASKY A SOUPRAVY S LESKLEHO NEPROMOKAVEHO LAKU A PLASTIKU.

Michal (Ne, 11. 8. 2019 - 23:08)

Zdravim,marne schani leskle trenyrky adadasky,nemate nekdo k prodeji???

Tomáš (Po, 12. 8. 2019 - 00:08)

Mám
https://i.ibb.co/XJ3DCVk/20190812-003213.jpg

k.m. (Po, 6. 12. 2010 - 17:12)

ale v rané pubertě mne to na cas přešlo a vrátilo se az s prvni koženou bundou v 18. letech a rozšířením kůže v polovině 90. let. pak kožené bundy ustupovaly z módy,ale přišly obří péřovky. kolem 2004 bundova móda upadla a ja byl bez podnětů. takze myslím,ze bez existence bund,např. v středověku,by se fetis neprojevil.

k.m. (Po, 6. 12. 2010 - 17:12)

taky bundy a taky od školky. ale jen určitý druh,kratké a banaté. kromě nylonu(=péřovek) i kožené,ale taky jen 90. léta a stažené v pase.
bohužel nejen na vlastní nošení,ale ani holky bez patřičné bundy se mi nelíbí :(

pavel chavik (So, 15. 12. 2018 - 19:12)

ja když jsem videl decko v modrem sustakovem fusaku s bilym berankem tak se mi postavil ten fusak mi dela dobře na ocas.

pavel chavik (So, 15. 12. 2018 - 19:12)

ten starej komunistickej fusak z bilym berankem používala moje sousedka pro editu. ja jsem byl v jen triku a ona to decko mela zabalene v dece a ve fusaku.

Petras (Út, 30. 11. 2010 - 00:11)

Mě berou leslé péřové a zimní bundy a to tak že už od hodně útlého věku. Pamatuji si že mě to vzrušovalo už ve školce a dělalo mě moc dobře když jsem si nějakou takovou mohl na sebe jen obléct. Hned se mě zrychlil tep a naprosto mě to vzrušilo. Samozřejmě jsem tehdy vůbec netušil proč a už vůbec ne to , že to vzrušení je sexuální. Tajně jsem si je bral i do postele a tam se s nima mazlil až do extáze. Až později s věkem jsem pochopil že jsem se s bundičkama vlastně dělal. Nemyslím že se tohle dá nějak naučit a nebo s něčím spojit. Dnes mě je 37 a bundičky mě berou stále stejně . Až na to , že dnes už moc dobře vím co dělám a že je to určitý druh fetišismu. Ale je mě úplně jedno co to vlastně je . Dělá mě to dobře , nikomu tím neublížím a s nástupem internetu jsem poznal , že v tom nejedu sám. Do tý doby jsem byl naprosto přesvědčený že to je jen má úchylka která je samozřejmě na celý život. Lesklé bundičky prostě miluju !!!!!

Dron (Po, 21. 6. 2010 - 13:06)

Já si to taky dělám v...
Nejsou to jen oteplovačky, ale taky třeba motorkářská celotělová kombinéza a lakované oblečení na čem ujíždím. Měl jsem tmavě modré lesklé a nejlepší na tom byl vnitřek, což byl jemný hladký nylon. Takovýhle oteplováky sháním už dlouho, ale nic.

miro (Pá, 18. 6. 2010 - 20:06)

Já si to taky dělám v...Taky to mám od základky,kdy jsem objevil kouzlo oteplovaček.
[email protected]

sublymák (St, 16. 6. 2010 - 02:06)

Já mylujy sylonky a musým je nosyt pořád.Výte jak mi v nich stojý úd?Přijedu Vám to k Vám ženám rád předvést.Když my ho pohladíte tak se v sylonkách postříkám pro Vás.Musím mít na spynkáný nylonki kalhotki a ráno jsem vistřýkaní až do aleluja.Ju?Kont.:608951134

Dron (Út, 15. 6. 2010 - 14:06)

Kde jste všichni kde to...Já si to taky dělám v oteplovačkách. Mám to v sobě už od základky, kdy jsem je musel nosit, už tehdy mě to vzrušovalo.

Nylonacka (Pá, 11. 6. 2010 - 14:06)

Kde jste všichni kde to vazne nebo nikdo nemá rád mylno oteplovacky kombinézy bundy s kapuci a balit se do nich pište

Nylonacka (Út, 18. 5. 2010 - 15:05)

Dělám si to v nylnou, oteplovacky bunda s kapuci Kombineza kabát dlouhý po kotníky to všechno na sobě mam

Jirka (Ne, 22. 12. 2019 - 16:12)

Ahoj Nylonacko,take me to moc vzrusuje,kombinezy,bundy,oteplovacky. Nejlepe ty hladke leskle nylonove. Kdyz si treba vezmu sustivou kombinezu,pres ni jeste bundu a pak si uzivam nepopsatelne vzruseni. Mam supr modrou sustivou lyzarskou kombinezu,nekolik bund i oteplovacek.

miro (Po, 12. 4. 2010 - 22:04)

Ahoj mně se líbi oteplovačky a bundy,hlavně ty postarší.Jsou z příjemného materiálu,který se dneska nejspíš už nevyrábi.Hodně mě to vzrušuje.

Leskleoteplovac (St, 31. 3. 2010 - 20:03)

Ahoj Jirko klasické Oteplovačky najdeš na tenhle stránkách www.skipolis.de jsou tam holky v oteplovačkach a bundach muj email: [email protected]

Jirka (St, 24. 3. 2010 - 15:03)

Zdravím, taky ujíždím na starých retro oteplovačkách jako Vy, hledám stejně zaměřený lidi, se kterýma můžu o tomhle pokecat a eventuleně vyměnit fotky holek v oteplovačkách. Berou mě nejvíc ty klasické z 80 let. Né ty dnešní kombinézy. Bohužel se mi je ale nedaří nikde sehnat.

[email protected]

Reklama

Přidat komentář