Reklama

bíle ponožky u kluků

křištalově čist (Ne, 22. 7. 2012 - 13:07)

tak to je pekna polízanice...

qx (Ne, 22. 7. 2012 - 13:07)

no moc hezka kombinace,ja taky zboznuju bile ponozky a taky je nosim temer ke vsemu,
hlavne k cernym dzinam,to pak ti bile ponozky moc hezky viniknou a pak - protiklady se preci pritahuji.

JANO (Ne, 22. 7. 2012 - 01:07)

nazdar vsetci, ja tiez nosim len biele ponozky a skoro ku vsetkemu a tiez na doma nosim biele ponozky.
bez topanok chodim len po byte a samozrejme v bielych ponozkach. ked bolo nedavno tak horuco tak som bol uplne bosy,ale teraz ked sa ochladilo,tak samozrejme mam ponozky a jasne,ze biele.
a ako tak citam niektore prispevky,tak je jasne,ze nas je vela co nosime biele ponozky. bol som nedavno na dovolenke v zahranici a tam bolo tiez dost ludi,co mali
biele ponozky.
pokial ide o mna,tak ine ponozky by ani nemuseli byt,biele su jednoducho najlepsie!!!!!!
ja mam najradsej klasicke biele ponozky (nie kotnikove,tie mam asi len 2-3 pary).
a co vy,ake biele mate najradsej?
uze

Mirek (Út, 26. 6. 2012 - 10:06)

Taky jsem si prošel obdobím...A chodíš taky někdy v ponožkách bez bot?

XXX (Út, 26. 6. 2012 - 01:06)

tak se nad tim skus zamyslet,proc lidi nosej bile ponozky???
nekdo nosi cerne,modre,pruhovane a nekdo bile. kazdej nosi to co se mu libi,takze nevidim ani nejmensi problem,proc by se nemeli nosit bile ponozky.
a jestli je to nekomu smesny,nebo to nekomu vadi,tak to je jeho problem.
je nas dost co nosime bile ponozky.

Petr (Ne, 24. 6. 2012 - 15:06)

dalsi znalec promluvil.
ja...no to mi řekni proč to teda lidi nosej:-) je to to stejné, jako by sis ke kalhotám od saka vzal bílé ponožky, myslíš si že by to bylo sexy?:-) maximálně bys byl každému pro smích ve společnosti:-)

XXX (Pá, 22. 6. 2012 - 22:06)

Bílé ponožky leda tak na...dalsi znalec promluvil.
ja taky nosim bile ponozky do rifli. mas tim nejakej problem?
dej si je taky a uvidis,proc to lidi nosej.

Petr (Út, 19. 6. 2012 - 11:06)

Bílé ponožky leda tak na sport ale do riflí apod. tohle nepatří. Znám plno lidí co to takhle nosí, ale je to opravdu nevkusné.

IVO (Čt, 12. 5. 2022 - 16:05)

Čo je na tom nevkusné do piči? Biele ponožky sa bežne nosia k rifliam a je jedno akým. Ja nosím biele ponožky k čiernym rifliam a mám to úplne v piči či sa to niekomu páči,do piči. Biele ponožky forever. Najradšej mám biele s nejakým nápisom alebo pásikmi.
Sorry za nadávky,ale niekedy sa nedá inak. Ja ozaj len výnimočne nadávam...ale zato biele ponožky nosím denne, lepšie neexistujú.

SQ (Ne, 3. 6. 2012 - 01:06)

ja som biele ponozky zacal nosit na strednej,vlastne hned od prveho dna.
na zakladnej som biele ponozky moc nenosil,ale na strednej uz ano a vpodstate denne a nosili ich samozrejme aj ostatni.
dokonca aj na vianoce som vtedy dostal biele ponozky,co ma vtedy potesilo. z inofarebnych by som taky nadseny nebol,biele su proste nieco viac.
dnes uz si ponozky kupujem sam a zasadne len biele kupujem. a nosim ich tiez skoro stale,aj na doma... akurat v lete uz chodim bez ponoziek aj doma.

marek (Po, 7. 5. 2012 - 12:05)

Taky jsem si prošel obdobím módy bílých ponožek, bylo to někdy ve druháku na gymplu, když začaly být in. Pár spolužáků je začalo nosit a hned se mi to zalíbilo. Do té doby jsem nosil spíše tmavé ponožky, nepřikládal jsem tomu žádný význam, měl jsem prostě takové, které se běžně kupovaly. Ale kámošů, kteří nosili bílé, pořád přibývalo, tak jsem si jednoho dne taky zašel jedny koupit. Hned druhý den jsem si je vzal a nevím proč, ale cítil jsem se v nich tak nějak zvláštně. Následující den přišel do školy můj nejlepší kámoš poprvé taky v bílých ponožkách a postupně nás ve třídě pořád přibývalo. Byla nás většina, co jsme nosili jen bílé. Občas jsme se o tom s klukama bavili a různě komentovali, kdo má jaké bílé ponožky. Většina z nás k tomu totiž měla černé mokasíny, takže na ponožky bylo dobře vidět. Pamatuji si, že jsem jednou zabodoval světle žlutými, které jsem náhodou sehnal, ty taky byly in, ale v obchodech moc nebyly. Cítili jsme se v nich před holkama ale i před sebou jako frajeři, mít bílé ponožky byl takový rajcovní pocit. Část mého kapesného pravidelně šla na bílé ponožky a až do konce studií jsem jsem si na nohy nevzal jiné než tenké bílé. Ve skříni jsem jich měl přes dvacet párů. I když od té doby uplynulo přes dvacet let, nosil jsem je ještě hodně dlouho, po gymplu na vyšce a pak i běžně do práce. Dneska mám doma několik párů kotníčkových bílých a rád si je k teniskám vezmu.

Dami (St, 4. 4. 2012 - 21:04)

Najradsej mam asi tieto PUMA
http://www.mandmdirect.com/ProductImages/_Default/P/U/2/PU2357_1_cloudzoom.jpg
a vseobecne tento druh sportovych ponoziek. V poslednom case som si tiez dost oblubil ponozky, ktore siahaju nad clenok, ale mam rad aj kratke clenkove. Mozu byt aj s logom, alebo napisom.

SQ (St, 4. 4. 2012 - 19:04)

klasicke topanky len obcas,vacsinou cierne nike s modrou fajkou.
ake biele ponozky mas najradsej?
ja s napismi,pasikmi ,znakmi...
a tiez frote mam rad,ale vsetko len biele ponozky.najradsej mam ked su na frote cierne, pripadne cervene pasy a nejake znamy. no a samozrejme tie s napismi.

Dami (Út, 3. 4. 2012 - 00:04)

Klasicke topanky by som si k tomu nedaval. To mne osobne pride ako zabrzdenie niekde pred 20-30 rokmi, to sa mne moc nepaci. Mne sa to paci v kombinacii s teniskami a k skejtackym teniskam je to podla mna absolutne cool. Ale najradsej chodim bez topanok, len v ponozkach vsade kde sa len da, casto aj vonku.

SQ (Po, 2. 4. 2012 - 18:04)

ja som tiez trochu vyhrnal ,ale to uz je dost davno a vtedy som este nosil modre dziny,ale ponozky samozrejme biele.
dnes samozrejme cierne dziny a k nim biele ponozky a k tejto kombinacii este cierne topanky, ale niekedy aj svetlejsie topanky.
ale ponozky vzdy len biele (pokial nejdem niekde,kde nemozem mat biele ponozky,tak samozrejme vzdy len biele).

Dami (Po, 2. 4. 2012 - 00:04)

Je to fajn kombinacia. Spodok nohavic si vzdy trochu vyhrniem aby tam ta biela ponozka zasvietila a nosim skejtacke tenisky vacsinou tmave.

SQ (Ne, 1. 4. 2012 - 20:04)

ja tiez nosim skoro stale len biele ponozky a tiez hlavne k ciernym dzinam. to sa mi strasne paci ,ta kombinacia cierne dziny & biele ponozky.

Dami (Čt, 15. 3. 2012 - 10:03)

Ja tiez nosim takmer stale biele ponozky. Hlavne k ciernym uzkym dzinam.

Mirek (St, 14. 3. 2012 - 06:03)

jak uz jsem psal ,ja nosim je...Ahoj Andy, hele a do čajovny bys nešel. Tam já chodím s kamarádama, protože se tam zujeme, a to pak lidi sbližuje.

ANDY (Út, 13. 3. 2012 - 20:03)

jak uz jsem psal ,ja nosim je bile ponozky a kotnikove mam taky jen bile ,ale jen 3 pary.
ja mam radeji klasicke bile ponozky.
taky mam rad kdyz je tam nejakej napis,znaky a podobne. i tedka mam na sobe nahodou jedny takovy , nahore je cernej prouzek ,pod nim fialovej a pod tema prouzkama je 3 radkovej napis fialovej na obou stranach.

Reklama

Přidat komentář