Reklama

Fetish seznamka

Radim Šebesta (Út, 3. 3. 2020 - 00:03)

Ahoj hledám ženu nebo slečnu která ráda nosí kožené oblečení a kožené rukavice, hlavně mám slabost pro krásné dámské kožené rukavičky. Můžete mi poslat zprávu třeba přes email [email protected] a nebo na Facebook Radim Šebesta (Radim Elegán) děkují moc a přejí krásný dobrý den :)

jiřin3 (Út, 28. 1. 2020 - 16:01)

AHOJ HLEDÁM ŽENU CO TO RÁDA DĚLÁ V ZIMNÍ BUNDĚ MÁM 45 LET

milujualenu@sez (Po, 18. 11. 2013 - 10:11)

Ahoj jmenuju se Simona a bavi...Ahoj simco, jestli porad plari, rad za tebou dojedu ozvi se

michal konarik (Čt, 14. 11. 2013 - 09:11)

Ahoj simono jestli chces tak...ahoj simšo mo cbudu rad kdyš si pkecame73
737344275

michal konarik (Čt, 14. 11. 2013 - 09:11)

Ahoj, hledám muže 20-30 let...ahojk ymichal mužesi psat mo cbudu setěšit natebe moc

dodo (St, 13. 11. 2013 - 19:11)

Ahoj,rád nosím dámské...ahoj, tiez mam zalubu v zenskych dederonovych zasterach a plastoch, no strihat sa v nich nechodim. Poznas viac takych ludi?

cestmir (Ne, 30. 6. 2013 - 06:06)

Ahoj jmenuju se Simona a bavi...Ahoj simono jestli chces tak napis na [email protected] a muzeme kecat dalsich vecech a choutkach

Simonka (Pá, 28. 6. 2013 - 19:06)

Ahoj jmenuju se Simona a bavi me delat se kdyz mi reknes jak.Miluju silonky kalhotky a vsechno co muzu potrisnit svoji stavickou.Napis na mokrekalhotky.cz a domluvime se :)

Ivan Novotny (Út, 27. 10. 2020 - 16:10)

Ahojky, pekny inzerat. Jak se mas?

rene (St, 20. 5. 2015 - 20:05)

Ahoj, hledám muže 20-30 let...ahoj

ales (St, 18. 2. 2015 - 09:02)

Zdravím všechny příznivce...Ahojik rad po prosím o kontakt na slečny které rady dělají sex v puncochach a chlap jako já také no prostě ty které to maji řady a nebo třeba v lesklejch leginach díky Ales

martin (Po, 27. 5. 2013 - 00:05)

hladam subinku na DS vztah.Budes poslusna pre moje potesenie schopna
vydrzat aj ponizenie,bolest.V bdsm mi nejde len o sex ale aj lasku
ktoru dostanes ked budes poslusna a budem stebou spokojny.Chcem aby si
bol oddana a poslusna nie len v posteli chcem vlastnit tvoje telo aj
dusu takze aby si bola subbmisivna telom aj duchom.BDSM neni len o
sexe
je to spôsob zivota.ak si sa nasla v
mojich riadkoch tak napis mlada neskusena to je jedno. mam 27r. viac
za
o mne
dozvies ked napises.Slovensko a zlin,vsetin a sirsie okolie ... [email protected]

martin (Po, 27. 5. 2013 - 00:05)

hladam subinku na DS vztah.Budes poslusna pre moje potesenie schopna
vydrzat aj ponizenie,bolest.V bdsm mi nejde len o sex ale aj lasku
ktoru dostanes ked budes poslusna a budem stebou spokojny.Chcem aby si
bol oddana a poslusna nie len v posteli chcem vlastnit tvoje telo aj
dusu takze aby si bola subbmisivna telom aj duchom.BDSM neni len o
sexe
je to spôsob zivota.ak si sa nasla v
mojich riadkoch tak napis mlada neskusena to je jedno. mam 27r. viac
za
o mne
dozvies ked napises.Slovensko a zlin,vsetin a sirsie okolie ... [email protected]

Nikola je Yossb (So, 18. 5. 2013 - 19:05)

Stará, hnusná, tlustá a ožralá, zasírá tady celou doktorku prodejem zatuchlých bombarďáků. Yossbábo už nechlastej, nedá se to číst. Vyvěš si ty bombarďáky na veřejný záchodky, ať je můžou bezdomáči očuchávat, jak je máš zakrámovaný a posraný. Nebo je jdi prodat na dálnici É55 šlapko Nikolo Yossbábo.

cestmir (So, 18. 5. 2013 - 17:05)

Hledam zenu nebo divku ktera ma slabost pro nerestne fetish choutky?

Nikolka (Pá, 17. 5. 2013 - 10:05)

Ahoj, jmenuju se Nikola M. a jsem osmnáctiletá studentka Obchodní akademie. Delší dobu nemůžu sehnat brigádu, a proto jsem se rozhodla přivydělat si prodejem svých použitých kalhotek. Vím, že mnoho mužů vzrušují použité dívčí kalhotky a nevidím na tom vůbec nic špatného :) Pořád je to lepší, než kdyby byli třeba pedofilové, nebo tak něco. Proto teda nabízím komukoliv svoje použité kalhotky za částku 200Kč včetně poštovného. Můžete si dokonce vybrat, jestli chcete tanga, klasický kalhoty a nebo oboje za 350Kč. Taková jakože trochu sleva :D Kdo máte zájem, tak mi napište na email [email protected] a dohodneme se :) Předem upozorňuju, že nestojím o nějaký nadržený konverzace. Vaše Nikolka M.

plenka (St, 28. 6. 2023 - 18:06)

Ahoj a jalou máš velikost

Jindrich maceček (Ne, 3. 5. 2020 - 17:05)

Rad bych od tebe kupoval tvoje vonave kalhotky,musi byt hodne upatlane od kundi smetanky,to same tanga.Diky moc,vonava nikolko

Jindrich maceček (Ne, 3. 5. 2020 - 17:05)

Mam zajem.

Milan (Po, 4. 8. 2014 - 15:08)

Na seznamce jsem se seznámil díky www.fetishdating.cz, je to jednoduchá seznamka kde najdete lidi se společnými zájmy. Doporučuji

Reklama

Přidat komentář