Reklama

Donatella Reyes - komentáře

alofok (Po, 21. 8. 2017 - 00:08)

nikdy jsem u této osoby nic...stojí to za velké kurevské zamrdané hovno

mersi (So, 5. 8. 2017 - 08:08)

jak se to veme zažila jsem hodně ,ale jsem jí vděčná ukázala mě cestu,,myslete si co chcete,,já jí věřím vím:-)

Julius (St, 26. 7. 2017 - 23:07)

Dobrý den. Nevím, co pani věští, ale píše nadále mé zemřelé matce. Pokud by zvládala to co tvrdí, minimálně by úmrtí měla zjistit. Proto jí nevěřte a nic neposílejte. Maminka sice věřila, ale bylo jí to na nic (agresivní forma rakoviny byla silnější). Nikde není kontakt jen P.O. box.

Dagmar (St, 28. 6. 2017 - 07:06)

Skuste si dať do...Treba ju už dať do blazinca!Aj mne už Pise dlhé roky aj keď som jej neodpisovala !Klame a skúša utrpenie slabých!Prečo ju uz nezatvoŕia!!!

Patrik (Po, 26. 6. 2017 - 10:06)

ja som spravila chybu ked som...Dobry den,aj mne to stale chodi a tiez uvazejem ze zazalujem tu pobocku ktoru maju v Novej Dubnici.

Kostourková Mil (Po, 12. 6. 2017 - 19:06)

Tato paní kartářka vytahala z mé mamky tolik peněz až to není snad pravda. Když teď mamka zemřela po tragické dopravní nehodě jsme na to přišli. Prosím nevěřte jí a neposílejte peníze. Styď se Donatello obíráš obyčejné lidi o peníze a o iluze.

D. (St, 18. 9. 2019 - 13:09)

Ta Donatella, coby věštkyně, určitě ani fyzicky neexistuje. Je to čirý podvod, podnikání. Mé matce kdysi psal tzv. Leo-li Gabor a když už nechtěla, začali ji posílat tu Donatellu. Nevím kolik celkem peněz z ní vytáhli, ale budou to rozhodně tisíce. Přitom jim líčí peripetie, že na tom není fin. dobře. Poslední kapka byla, když jsem si přečetl, že jim píše, že se snaží zapomenout špatnou minulost a je jí líto, že nemohla té věštkyni přilepšit, dát lepší život. Otvírá se mi kudla v kapse. Jsou bezskrupulnější než tzv. šmejci prodavači na zájezdních akcích. Za ty roky museli vydělat v ČR stamiliony a to myslím zcela vážně. Kde je nějaký zákrok st. orgánů ?

fero (St, 12. 4. 2017 - 08:04)

Skuste si dať do vyhladavača orsr a astrologické predpovede, ulica kollarova , nová dubnica, sídlo firmy v Blave.

Milá Zlatuse (Út, 26. 6. 2018 - 11:06)

Mé telefonní číslo je...Povím Vám tajemství, které už víc než deset let zná celý internet, jen k Vám se nedoneslo. Žádná D.R. neexistuje. Za vším stojí jakási nadnárodní marketingová firma, která takhle blbne lidi po celé světě. Vše najdete na internetu, i když už se o tom roky snad ani nepíše

Zlatuse Juranko (Út, 26. 6. 2018 - 10:06)

Dobrý den!Taky dostávám...Mé telefonní číslo je 734740723 Děkuji JURANKOVA ZLATUSE

Zlatuse Juranko (Út, 26. 6. 2018 - 10:06)

a ja jsem si myslela ze jsem...Dobrý den!Taky dostávám neustále dopisy od Paní Reed a už mě to leze na nervy!! Psala jste o své sestře jsem z Brna ale měla bych zájem o její výklad ohledně mé osoby. Jestli mohu poprosit nechám své telefonní číslo a domluvili bychom se o dalším postupu! Samozřejmě ne zadarmo! Děkuji Jurankova Zlatuse

Dáda (Po, 14. 5. 2018 - 16:05)

To je věštkyně:)
Babička je už rok po smrti a pořád ji přicházejí nové obálky a slibuje a tahá peníze. Strašné.....

Marie (Út, 17. 4. 2018 - 17:04)

Stale me take pise ale...Stale me take pise ale nereaguji tak nevim

Marie (Út, 17. 4. 2018 - 17:04)

Stale me take pise ale nereaguji tak nevim

Jana (Po, 16. 4. 2018 - 17:04)

Nepřeji si aby jte posílala dopisy

Bobo (Po, 16. 1. 2017 - 14:01)

Jo já se klidně...Je to podvodníce která tahá z lidí akorát peníze. Cikance jako je tato paní bych nevěřil ani pozdrav,pro lidi jako je ona už je jen jedna cesta a to koncentrační tábor Birkenau

adka (Pá, 11. 11. 2016 - 22:11)

Mali by všetkých vencov zavrieť do väzby tak až by zčernali

adka (Pá, 11. 11. 2016 - 22:11)

Je to chudák ktorý osklbava ľudí

Danka (Út, 23. 8. 2016 - 22:08)

Náš ta osoba tiež v jednom kuse obťažuje neviete mi poradiť ako sa toho zbaviť, tie jej listy nám už lezú na nervy. Podľamna je to len nejaká podvodníka čo zarába na nešťastí druhých ľudí.

dana (Po, 18. 7. 2016 - 16:07)

už spoustu let dostávám od ní dopisy a vážně je mě z toho na zvracení mám toho dost nejraši bych je žalovala píši je protože je to dobře organizovaná pyramida

Reklama

Přidat komentář