Reklama

Erotická masáž pro ženy

Tom (Út, 1. 1. 2019 - 11:01)

Máš ještě zájem napiš [email protected]

Moc rád dělám erotické olejové masáže celého těla ženám, mám zázemí v Praze, jsem velmi diskrétní, možno i pravidelně bez fin. nároků, já 32let, vysoký, štíhlý: [email protected]

Blanka (Út, 8. 5. 2018 - 22:05)

Chtěla jsem se zeptat jestli...Tak jsem se po sedmi letech dostala zpět ke svému příspěvku. Moje pozdní odpověď Janě je, že robertka nepoužívá, ale můžeš si ho vzít sebou, zahrne ho do masáže. Já k němu stále chodím, asi bych už neměnila. Jsem ráda, že jsem holkám, co mě psaly pomohla a Josefovi přeji, aby mu povyrostl pindík a nemusel psát nenávistné komentáře. Blanka

Linda (Čt, 5. 1. 2017 - 13:01)

A co zkusit: www.temporalis-erotic.webnode.cz

Technik predáto (Čt, 1. 12. 2016 - 08:12)

Našla jsem pár takových...Víš když budeš mít šikovného chlapa tak si třeba zjistí jak to bylo ve starověku kdy se eunuchové starali o královy ženy a konkubíny najde nějaké podrobnosti bdueš nejspíš takto nejšťastnější a zdarma. Mimochodem jakoby mezi ženami když budeš taková k němu laskavá tak jako chlap aby věděl že si ho za to vážíš. Tak to pro tebe udělá rád a kdykoli. A ještě si úpně v klidečku můžeš vybrat jestli to ho tam šoupne nebo ne ;-) a to je myslím fakt dobrí

Julia (St, 30. 11. 2016 - 20:11)

ahoj holky, můžete prosím...Mohu doporučit jmenuje se oliver leno ma i vlastní stránky je sympatický a hezky moc jsem si to užila když jsem byla sním stačí mu zavolat a domluvit se je z Prahy.

jirinka (St, 30. 11. 2016 - 20:11)

diky moc za tip, jdu to...jj není zač :)

dadynek (Út, 29. 11. 2016 - 20:11)

ahoj, chtěla bych něco...diky moc za tip, jdu to prostudovat...:) ale na první pohled to vypadá moc hezky:)

jirinka (Út, 29. 11. 2016 - 20:11)

ahoj, chtěla bych něco takového taky zkusit, bavila jsem se o tom s kamarádkou a ta mi doporučila http://www.harmonyspa.cz

dadynek (Po, 28. 11. 2016 - 23:11)

ahoj holky, můžete prosím doporučit - nejlépe neco ozkoušeného v praze? díky :)

A (Pá, 25. 11. 2016 - 17:11)

Pokud je zde někdo ze Zlína...ty sama tam ještě pořád chodíš? Pořád ty roky od stejného maséra,no tak v tom už musí být něco víc.

A (Pá, 25. 11. 2016 - 17:11)

Pokud je zde někdo ze Zlína...ty sama tam ještě pořád chodíš? Pořád ty roky od stejného maséra,no tak v tom už musí být něco víc.

Lind (Pá, 25. 11. 2016 - 17:11)

Pokud je zde někdo ze Zlína a měl by zájem o erotickou masáž, provedou jemným a kultivovaným masérem ve vlastním rodinném prostředí jednotlivě nebo i za přítomnosti partnera, prosím o kontakt na : [email protected]
P.S. Nabízím dlouhodobou terapii založenou na dobrém přátelském vztahu

Naďa (Po, 21. 11. 2016 - 13:11)

Ahoj,není problém...a dáte mi kontakt ? Naďa

no (Po, 29. 8. 2016 - 16:08)

jo

zoltan (Ne, 28. 8. 2016 - 16:08)

Ahoj, nabízím erotické masáže pro ženy ale mám takový problém že ženy sami se na ně neobjednávají ale kontaktují mne pokaždé muži co by chtěli na erotickou masáž objednat partnerku. Skoro pokaždé ale trvají na tom že by chtěli být u masáže přítomni, co je ale pro mne problém. Když se na mně někdo dívá, začnu být nervózní.

Jarka (Ne, 6. 3. 2016 - 21:03)

Od té doby - asi rok 2012, co se sem na naši ženskou stránku diskusí, začali srát chlapi, tak to tady stojí za starou belu.Holky mi prominou vulgarismus

Zorka (Ne, 6. 3. 2016 - 20:03)

Ne tenhle používá svý...Á pan Josef se cítí flustrován svou malou (chloubou):D

Linda (Čt, 21. 11. 2013 - 15:11)

Ahoj... strašně ráda bych...Reagovala jsem na dotaz Beruška Lú,ale nějak se to k tomu nepřiřadilo? Tak nevím? Snad to pochopí.....

Linda (Čt, 21. 11. 2013 - 15:11)

Ahoj Děkuju za tip. Koukala...Ahoj
Můžu ti dát tip na svého maséra, ke kterému chodím u nás do Hradce Králové. Pokud to pro tebe není daleko. Ale jednou mě říkal, že k němu jezdí občas pani ze Zábřehu na Moravě a má to do H.K. 107km. Asi jí to stojí zato. Je velice slušný, jemný, je profesionál. Nijak tu masáž nezneužívá, chová se slušně. Pokud chceš o té masáži vědět víc, napiš na můj e-mail [email protected] Nebo můžeš napsat přímo masérovi, jistě ti odpoví a vše vysvětlí. Na své webové stránce má kontaktní email. Není tam telefon kvůli diskrétnosti. Ale když jsem se domluvila před víc jak rokem na prvním termínu masáže, napsal mě tel. kontakt i kde pracuju. stránka je www.muskulus.webnode.cz Tak hodně štěstí!

Reklama

Přidat komentář