Reklama

Erotická masáž pro ženy

Eva (Út, 27. 10. 2020 - 10:10)

Kamarádka mi domluvila erotickou masáž u masérky za rozumnou cenu .Tak jsem tam přišla v šatně jsem si odložila do naha jen v prostěradle jsem se položila na břicho. Za znění krásné hudby přišla masérka krásná mladá černovláska pozdravila sundala ze mě jemně prostěradlo polila záda teplým olejíčkem a začala masírovat , záda , ramena ,páteř, boly hýždě a prsty mi kroužila kolem pysků až mi prsty úplně přejížděla po pyskách a palcem po poštěváčku . Pak jsem se otočila na záda a opět olejíček masáž prsou krouživými pohyby mi jich projížděla ,bradavky mi stály jako vojáci ,taky mi je projela .Až se pomalu dostala na pipinu prsty mi zmačkla jemně pysky až jsem cítila že se celá chvěli. Jednou rukou mi hladila pysky a druhou jemně masírovala poštěváček to jsem už nevydržela a udělala se až jsem trochu vystřikla z pipiny . Ona to pode mnou utřela a dala pod zadek ručník a pokračovala dál v masáži pysků a štěrbinky . Pak se mě zeptala jestli může dovnitř prsty a pak i robertkem jen jsem kývla a už mi dírku plnily její hbité a dlouhé prsty to jsem už byla na pokraji dalšího orgasmu ale ona to poznala už jsem cítila jak se mi do dírky pomaličku zasouvá vibrátor po chvilce jejího perfektního hraní z mojí pipinou jsem dosáhla nepředstavitelného orgasmu až jsem několik krát vyjekla .Ona mi ho šetrně vytáhla a potichu odešla .Já jsem ještě chvilku ležela, když jsem vstala a podívala se na stůl tak pode mnou byl mokrý flek a i kundí sliz s tím olejíčkem dohromady až jsem se zastyděla. V tom masérka mi přinesla osušku a ručník , tak jsem se ji chtěla omluvit za ten nepořádek na stole ale ona mi říká to je jen výsledek že jsem odvedla dobrou práci. Vedle ve sprše jsem se osprchovala vymyla ještě slimpající pipinu a šla zaplatit a domluvit další masáž. Při odchodu v šatně už čekala další mladá holka.

Pavlina (So, 17. 10. 2020 - 05:10)

Me doporucila kamaradka jednoho 30 masera.Ktery se venuje nejen celemu telu,ale i intimnim partiim.Pri budu moc spokojena.Tak jsem se objednala.Pri pohledu byl moc prijemni.V satne jsem se slekla a vzala si pres sebe rucnik.Naha jsem si pak lehla na brycho.Kdyz mi zacal masirovat zadecek,jemne mi roztahl nohy.Prstem mi zajizdel mezi nohy.Bylo to moc prijemni i vzrusujici.Pak jsem se otocila na zada.Nalil na me trochu olejicku a zacal me masirovat ze predu.Prsama mi krouzil a jemne je mackal.Kdyz me celou namasiroval,zacal se venovat memu prirozeni.Prstem mi prejel po sterbyne a jemne me tam masyroval.Pak mi jemne zasunul prst dovnit.Libylo se mi to a tak jsem ho nechala.Jemne me prstil a ja byla cim dal vyc mokra.Byl hodne sikovni ponevac jsem dosahla orrgazmu.Pak mi vzal ruku a polozil siji pres jeho kalhoty.Ucitila jsem jeho stoporeni penis.Pak si kalhoty rozepnul a vyndal ho.A znova mi vzal ruku a polozil na penis.Byla jsem vzrusena a tak jsem ho uchipila a zacla mu ho pomalu honit.Stale me prstiil.Pak pristoupil bliz a ja mu ho zacla kourit.Byla jsem dost nadrzena.Potom si sundal tryko.Kdyz jsem mu ho trochu pokourila,tak si me otocit ,roztahl nohy a zacal pomalu do me vnikat.Ani jsem moc neprotestovala a nechala ho.Libyl se mi.Menily jsme ruzne polohy.Pak se me zeptal,kam se mi ma vystrikat.Odpovedela jsem mu ze muze klidne do me..A tak se pak stalo.Celej se dome vystrikal.Kdyz byl hotov a ja mela dalsi orgac,otrela si pipku od semene a sla se oblekat.Zalibylo se mi to na tolik ze knemu chodim stale.

Radim (Út, 22. 9. 2020 - 00:09)

Naprosto souhlasím, jakmile jednou vyzkoušíte erotickou masáž, na jinou již nebudete chtít jít. Já jsem byl na erotické masáži v Praze, konkrétně jsem si vybral nuru masáž u masaze-princess a ihned po skončení masáže jsem se objednal na další. Už se nemůžu dočkat, až tam zase půjdu.

EVa (So, 25. 1. 2020 - 18:01)

Zkuste si vyhledat "Nebeskou masáž", profi salón, jen pro dámy, krom kosmetiky a našich standardních potřeb j třešnička na dortu.

? (Út, 6. 8. 2019 - 10:08)

Hele máš vůbec nějaký kurz?

Zdenek (Út, 6. 8. 2019 - 10:08)

Ahojky,jse byvaly maser,rad dělam masaže relaxyční ,sportovní,i u vas doma. Jsem normalni ženaty chlap,ktery rad masiruje,ale rozviji masaž dal až po erotickou masaž.Pokud mate chut,odvahu,733540798 zdenek diskretnost zaručuji,cena dohodou nashledanou zdenek.

nina (St, 13. 2. 2019 - 10:02)

Dobrý den.
Mně to prijde zajimave.
Drive jsme si s pritelem delali masaze dom anapr podle tohoto https://www.erotic-massage-in-prague.cz/en/how-to-give-an-erotic-massage/
ted přemýšlím že bych zašla někam takhle
co myslite

ivana (Pá, 28. 6. 2019 - 18:06)

Mám osobní zkušenost s jedním mobilním masérem, který jezdí za námi na chatu. Je citlivý a profesionál. Masíruje i partnera..Někdy se i partner dívá..Užíváme si to všichni..emal: [email protected]

Fiona (Út, 8. 1. 2019 - 21:01)

Vím, že chlapi chodí na takové věci, ale neznám žádnou ženu v mém okolí, která by s tím měla nějakou zkušenost (nebo by to přiznala) Trochu jsem se po tom koukala a zaujalo mě http://www.eroticke-masaze-wellness.cz/nabidka-masaze/eroticka-masaz-pro-zeny/ ale je to dost daleko a ... no asi na to přece jen nemám odvahu :( I když by to byl určitě nezapomenutelný zážitek

xnoami (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

Já jsem zažila nejlepší erotickou masáž u maséra www.temporalis-erotic.webnode.cz
Chodím tam už víc jak 3 roky každý měsíc a je to naprosto super!

alenkanott (Po, 12. 11. 2018 - 10:11)

Dobrý den
já bych chtěla zkusit tuto http://www.erotic-massage-in-prague.cz/en/what-is-nuru-massage/
je to zajimave
nemate nekdo zkusenost?

Radek (So, 27. 10. 2018 - 21:10)

Jakou máte působnost,...Doporučuji Vám Ludmilo, obrátit se na profesionální salon s dostupnými recenzemi. Tady nenajdete, co hledáte, kromě nabídek o které určitě nestojíte.

Ludmila (Čt, 25. 10. 2018 - 12:10)

Zdravím ženy, jsem masér....Jakou máte působnost, případně kontakt na Vás?

Dan (Čt, 25. 10. 2018 - 07:10)

Zdravím ženy, jsem masér. Dělám masáže u mně, nebo u vás doma. Dělám relaxační i erotické masáže. Cena se odvíjí od délky a druhu masáže. Klasická erotická 60ti minutová masáž bývá za 800 Kč

Zdenek (St, 24. 10. 2018 - 18:10)

Mohu vřele doporučit je to...AAhoj jsem zralej muž z Plzně,rad udělam ženě relaxační masaž zakončenou erotickou madaží vše na domluvě 733540798 zdenek

marcela (Čt, 10. 8. 2017 - 08:08)

mela jsem profesionalniho...792248888

Tom (Út, 1. 1. 2019 - 11:01)

Nechtěla by zkusit masáž ode mě [email protected]

Petra (Út, 28. 3. 2017 - 03:03)

ahoj holky, můžete prosím...Ahoj, také jsem chtěla něco podniknout a moje kamarádka, která dělá zdravotní masáže mi dala kontakt na Dana, to je takovej zvláštní a patrně inteligentní asi třicátník a jeho přístup je hodně příjemnej, po pár minutách dojem, jako by jsme se hodně dlouho znaly, nejdřív začal moc příjemnou masáží při které už jsem do něho brnkla, aby začal s něčím intimnějším a svojí práci udělal s citem na jedničku. Nevýhoda i výhoda ovšem je že funguje mobilně. Na webu má chat, kde s ním můžete komunikovat http://womenrelax.kvalitne.cz/

strč si tam tře (Út, 15. 5. 2018 - 18:05)

Tak jsem se po sedmi letech...možná budeš mít dost.

(Út, 15. 5. 2018 - 10:05)

Chci eroticky namasírovat veverku a kozy, mám je velký, přírodní štyrky.

Reklama

Přidat komentář