Reklama

Erotická masáž pro ženy

Linda (So, 1. 8. 2015 - 12:08)

Jenomže na tu erotickou si...To je fakt. Je to jako droga. A ještě k tomu když to tak umí. Málokterý chlap to asi tak umí a má s tím takovou trpělivost.

Terezkoooo (So, 1. 8. 2015 - 09:08)

Co by si chtěla někomu vracet nedělej z toho šukání zase vědu.Alena.

Jana (Pá, 31. 7. 2015 - 17:07)

Jenomže na tu erotickou si zvykneš a pak si to už neumíš bez ní představit.Když na to jsou kačky,proč ne.

Linda (Pá, 31. 7. 2015 - 17:07)

Tak ono to není jen o erotické masáži. už jsem to tady psala. Je to dvouhodinová masáž celého těla. Sedím celý den v kanceláři, tak mě to pomáhá i po této stránce. Hodně lidí chodí třeba jen na masáž zad 8-10 let. Takových zákazníku a zákaznic má p. masér mnoho.

Jana (Pá, 31. 7. 2015 - 15:07)

Jdeš jednou a potom to bude lákat stále.

Jana (Pá, 31. 7. 2015 - 15:07)

Jdeš jednou a potom to bude lákat stále.

L (Pá, 31. 7. 2015 - 15:07)

Tolik let,že to se ani...Můžeš to také zkusit!:)

Petra (St, 29. 7. 2015 - 16:07)

Ano chodí. Už bez toho...Tolik let,že to se ani nedivím,hi,hi

Linda (St, 29. 7. 2015 - 16:07)

Pamatuji.Před několika roky...Ano chodí. Už bez toho nemůžu být. Mám na tom už závislost. P. masér je teď jinde, má to tam větší, lepší prostě super.

Petra (Út, 28. 7. 2015 - 17:07)

Pamatuji.Před několika roky jsi tady o tom dost psala.Ještě pořád chodíš?

Petra (Út, 28. 7. 2015 - 17:07)

Pamatuji.Před několika roky jsi tady o tom dost psala.Ještě pořád chodíš?

Tom (Út, 1. 1. 2019 - 11:01)

Pokud máš zájem písni na mail: [email protected]

Linda (Út, 28. 7. 2015 - 16:07)

Lindo tobě by vadil mladý...No jak se to vezme. Samozřejmě že je to vzrušující, když je masér mladý, ale na druhou stranu, starší chlap působí tak nějak, že už není takový divoch a že mě od něj nic nehrozí. Nevím jak bych to řekla. S mladým bych se bála, že se neovládne, skočí na mne a znásilní mne. Pokud jdu na erotickou masáž, tak chci erotickou masáž a ne aby mě chlap osouložil.

Adéla (Čt, 23. 7. 2015 - 12:07)

Lindo tobě by vadil mladý masér ,že by si se styděla? To já si myslím že je to více vzrušující když je mladý.

Diones (Ne, 10. 5. 2015 - 16:05)

Mně stačí masírovat chodidla a vzrušená jsem okamžitě na nejvyšší míru:-)

Tom (Út, 1. 1. 2019 - 11:01)

Nechtěla by udělat masáž, třeba jen chodidel nebo nohou? V případě zájmu můžeš psát mail: [email protected]

tantra (Ne, 10. 5. 2015 - 16:05)

Supr masáže...Prostě není prakticky skoro o sexu. Ano,jsou tam sex.praktiky, ale jen pro partnery, kteří si to provádí vzájemně... Ovšem uchylni zapadane, si z toho udělali sobě vlastní prasarny. To Jen na okraj k tantre.

Možná (So, 9. 5. 2015 - 18:05)

Ahoj, nedávno jsme s...ano,jen bych asi brala muže jako maséra.

Lenka K. (So, 9. 5. 2015 - 18:05)

Ahoj!
Ráda bych...Supr masáže www.masazepetrkubik.cz ale v ceníku to nemá je lepší přijít a o všem se domluvit s ním.

Alena (St, 8. 4. 2015 - 12:04)

Ahoj, nedávno jsme s kamarádkou (kolegyní) na základě poptávky spustily projekt relaxprozeny.cz, který vychází z nesčetných dotazů našich klientek, které žádají informace a poptávají služby v oblasti erotické masáže pro ženy. Fungujeme již téměř dva roky v oblasti erotických masáží pro muže a již delší dobu nám dává smysl otevřít tuto službu i něžnému pohlaví. Domníváme se, že většina žen touží stejně jako muži po pozornosti, něžnostech a mají právo dopřát si rozkoš z rukou profesionála. A tak vznikl relaxprozeny.cz
Ženy k nám doposud měly přístup pouze v rámci párové masáže (jedna či dvé masérky masírují pár), anebo se několik odvážných odhodlalo zajít na erotickou masáž k jedné z našich masérek. „To ale nestačí ! Naše klientky si zaslouží vlastní prostor a vlastní maséry.“ Takto jsme tenkrát uvažovaly. A tak se po několikaměsíční každodenní práci zrodil projekt, který vznikl na základě mnoha diskuzí, zpětných vazeb z našeho okolí, ale také z přání našich klientek, kamarádek, známých, obdchodních partnerek a našich vlastních pocitů.
Vytvořily jsme několik druhů masáží, počínaje masáži revitalizující zaměřující se především na fyzickou vzpruhu a péči o tělo, konče masáží erotickou, která narozdíl od proslavené tantry vynechává pro někoho zbytečně nesrozumitelné rituály a povídání o energiích a soustředí se na fyzioterapeutickou masáž celého těla s důrazem na masáž intimních partií. Je potřeba dodat, že v samotném úvodu masáže dáváme prostor našim klientkám sdělit masérovi / masérce požadovaný průběh celé masáže, tak aby vždy mohly říci ne, pokud jim je cokoliv nepříjemné či doteky příliš tlačí apod. Jako mezistupeň nabízíme i masáž, jež nesla původně název sensuální, ale pro srozumitelnost byla přejmenována na tantrickou, která nabízí odlehčenou verzi masáže erotické a v jejím průběhu se používají pro uvolnění a zábavu peří, hladké kožešinové rukavice, lávové kameny apod.
Jelikož ale nemáme na tuto oblast již dostatečně neutrální názor a chybí nám pohled zvenčí, oslovujeme Vás prostřednictvím tohoto fóra s prosbou o zpětnou vazbu, náměty na zlepšení a především si velmi rády vyslechneme Váš názor.
Šly byste na takovou masáž – proč ano, proč ne ? Těšíme se na příspěvky !

Reklama

Přidat komentář