Reklama

Erotická masáž pro ženy

xoxo (Pá, 31. 5. 2013 - 10:05)

Tady na Doktorce za úchylné kecy považuji ty kecy, kdy diskutující vlastně dělá z toho, řeknu říkáš tabuizované téma, normu. Kdy se minoritní praktiky vydávají za většinové. Kdy se jim klade větší váha než mají, protože jsou vytrženy ze souvislostí. Uchylné kecy, nemusí vést úchyl, pro spoustu lidí je to relax. Jinak je to otázka vkusu, zmíněný Milan je důkazem, jak tenká je hranice mezi úchylnýma kecama a pikantní diskuzí

p.jojo (Pá, 31. 5. 2013 - 09:05)

xoxo co jsou to uchylne kecy?
Me tu taky napadaji ze mam uchylne kecy ale jenze na diskuzich o sexu nebavit se o sexu je trosku podivne.
A pripada me ze jsme jako u puritanu v americe.
Tyhle fora jsou anonymni a maji za ukol vymenu informaci na intimni temata ktere se vetsina lidi stydi otevrit i pred nejlepsimi prateli.
Radej pretrpim pak uzvanenych "uchylu" kteri se v tom vyzivaji nezli jednoho pruderniho blbce ktery bude brzdit diskuze na tabuizovana temata.
Tim xoxo nemyslim tebe ale vetsinu prudicu nebo nabozenskych fanatiku kteri uz pri slove sex se vydesi hruzou.

xoxo (Čt, 30. 5. 2013 - 22:05)

Lindě tady nikdo nevěří kvůli jejím úchylným kecům

MilanXD (Čt, 30. 5. 2013 - 20:05)

Děkuju

Lindo, (Čt, 30. 5. 2013 - 12:05)

Milan je už tady hodně známej,má i své stránky,proto mu lidé víc věří.Když tu napíše někdo jiný,tak máš hned odezvu,prostě někdo věří,někdo nevěří.Pochop,jeden člověk se nemůže zalíbit všem.A ty jsi tady dřív hodně psala,ber to tak,že tě někdo nazval mužem a stál si při tom.To byl jenom jeden člověk-podle mého.Rozumíš,ostatní ti to věřili.

Linda (Čt, 30. 5. 2013 - 11:05)

Znám pár masérů, kteří...Aha. Takže když já tady napíšu své doporučení na dobrého maséra, tak to je špatně. Když to napíšeš někdo jiný, tak to je v pořádku. Ubožák, zůstane ubožákem!

MilanXD (Út, 28. 5. 2013 - 22:05)

Znám pár masérů, kteří se o to snaží, ale současně znám jediného, který je skutečný profesionál a především i odborný masér.
Znám ho jako skvělého člověka i kamaráda a nestydím se ho s naprostým klidem doporučit.

libansky.webnode.cz/vyberte-si/batang-masaz/

lindo (Út, 28. 5. 2013 - 13:05)

S tím souhlasím. Mě to...a jeje maser linda si tu zase dělá reklamu

Linda (Út, 28. 5. 2013 - 13:05)

S tím souhlasím. Mě to doma v sexu neklape už dlouhých 15 let a proto chodím na erotické masáže už víc jak půl roku. Je to fantastický zážitek. Koukněte na stránky www.muskulus.webnode.cz

Mrdák (Čt, 16. 10. 2014 - 15:10)

Stačí ji ho tam několikrát rychle zasunout a hned chrochtá blahem .

Art (Čt, 16. 10. 2014 - 11:10)

Ahoj chtěla bych se zeptat...Ahoj. jsem z Tabora. ero masaze navstevuji a sam obcas poskytuji. k kdyby jsi mela zajem - dej vedet. [email protected]

Terezko co by s (Po, 13. 10. 2014 - 21:10)

Já osobně to chci od...karel

adela (Po, 13. 10. 2014 - 21:10)

měla jsem maséra že když došlo na doteky jeho penisu tak se masáž zintenzivnila a bylo to nebezké vyvrcholení obou.

Olga takovou (Út, 23. 9. 2014 - 09:09)

masáž za jakou tady holky platí,mi udělá manžel bezvadně a zadarmo-

Ela (Út, 23. 9. 2014 - 09:09)

Já co jsem byla na erotické masáži tak jsem mohla masérovy sahat na penis protože měl na sobě jen ručník v pase.Ke konci masáže došlo k ejakulaci maséra.

Ela (Út, 23. 9. 2014 - 09:09)

Já co jsem byla na erotické masáži tak jsem mohla masérovy sahat na penis protože měl na sobě jen ručník v pase.Ke konci masáže došlo k ejakulaci maséra.

Zdenek (Po, 22. 9. 2014 - 17:09)

Tak to by mě taky zajímalo,...Ahoj četl jsem tvoji prosbu o radu jsem z Plzně,rad dělam erotické masaže ženam,maš li zajem napiš sms ja se ozvu 733540798 pa zdenek

V plzni doporuč (St, 20. 8. 2014 - 11:08)

Jane

Hop (Út, 1. 7. 2014 - 11:07)

Já chodím na erotické...Mně třeba nepřijde, když mě na závěr erotické masáže masérka vyhoní rukou, případně prsama, že by to bylo jako normální sex. Dokonce, a tady se možná se spoustou místních militantních feministek neshodneme, to nepovažuji za nevěru. Za sex a nevěru bych považoval zásun.

. (Út, 1. 7. 2014 - 10:07)

Já chodím na erotické...ha, masér Linda je dnes masér Limda

Reklama

Přidat komentář