Reklama

Erotická masáž pro ženy

anol (Út, 15. 1. 2013 - 10:01)

S Lindou jsem na mailu,nikam...Ty můžeš býttaky Linda , to nikdo z nás nepozná.....píšeš sama sobě , abys sehnal klíentky na masáže....

OPAKUJI (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

akorát že ta Linda je ten...S Lindou jsem na mailu,nikam mě nenutí,ví dobře,že masáže nevyhledávám,pouze si o tom píšeme.Přece když ví,že tam nepůjdu,tak by ani nepsala,nikoho nelze nutit,aby na ty masáže chodil.

Linda (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

Ahoj Lindo,tak vidíš,i ted...Píšu z práce a teď nemám moc času. Poslala jsem ti teď krátký e-mail.
Ozvu se.

ano (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

nemůžu pochopit,proč vy...protože píše staře, to jak popisuje uvažování mužů o sexu a chování mužů v sexu, platilo dřív......dnes muži udělají v sexu cokoliv....přerazí se abyžena měla orgasmus a vylížou, udělají jakoukoliv praktiku,přiznají neúspěch.......děda popisuje sexualitu mužů v minulým století .....

a taky o tom píše pořád dokola, to vždycky dělá člověk, který sex reálně už dávno nemá.....

anonymka je mim (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

Ahoj Lindo,tak vidíš,i ted...akorát že ta Linda je ten dědula masér a to jsi taky nepoznala anonymko....

Nikola (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

Nevím kdo je p. jojo,ale...Ahoj Lindo,tak vidíš,i ted se spolu shodneme,co se týče p.Jo-ja.Ty píšeš z práce?

ano (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

Nevím kdo je p. jojo,ale...jojo je na tom podobně jako ty dědo masére.....

Já ale (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

nemůžu pochopit,proč vy něco napíšete o někom,třeba to tak vůbec není.Tím se ho vůbec nechci zastávat,jak jsem ho měla za čestného,tak dnes už ne,ale on tu nepíše zas tak často,proč by hned měl být starý? Zase co o sobě řekl,to by napsal jen málokdo,je i sebekritický a proto jsem mu věřila.I ted si myslím,že nekecal,psal,že mu je 45 let.Mě zklamal v jiných věcech,ale nemám pocit,že by si vymýšlel.Krom toho,já jsem daleko mladší a jsem tu vícekrát za den-práci mám doma,tak se také chodím sem odreagovat.On kdyby ten čas měl jistě by byl tady častěji.Nevím,třeba takhle nedokážu člověka odhadnout,ale že by byl starý a vzpomínal na sex,když byl mladý,tomu se mi nechce věřit.Ale to je jedno,každý máme právo si myslet něco jiného.Já si o každém udělám svůj posudek.

Linda (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

ty nikdy nepoznáš o co jde...Nevím kdo je p. jojo,ale píše pěkně. Ovšem to s těmi "kamarádkami," to moc nechápu a moc tomu nerozumím.

Linda (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

ano to víme, že existuje,...Na ostatnich diskuzich o erotických masážích je upoutávka na erotické masáže,ale já jsem to psala jen tady. Nebudu se stále opakovat. Zpráva pro "pátrače," Dnes jdu večer na masáž,tak se p. maséra na to zeptám,a zítra vám napíšu. Myslím,že rozhodně není chudák,který by musel hledat klientky. Psala jsem to tady už několikrát. Dělá maséra už 11 let a je docela problém,najít volný termín,když se k němu objednávám. Ještě že chodím 1x za měsíc,takže se vždy nějaké místo najde. Takže to je k tomu co tady píšeš stále dokola ten ubožák,který druhým závidí úspěch.

xxx (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

ty nikdy nepoznáš o co jde...tak ho nech , taky budeš starej

ano (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

jestli osamělost,spíš z...ty nikdy nepoznáš o co jde anonymko.....Pjojo je osamělý stařec, který tady vzpomíná na svůj život před 50 lety , kdy ještě měl sex. Proto jsou ty jeho postřehy tak archaický, dneska se muži v sexu chovají naprosto jinak než tu děda píše.

Nevím (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

přesně tak, taky z něj má...jestli osamělost,spíš z něho cítím takový klid.

ano (Út, 15. 1. 2013 - 08:01)

Nemyslím, že je stařík,...přesně tak, taky z něj má ten pocit......samota.

xoxo (Po, 14. 1. 2013 - 21:01)

vzhledem k tomu , že si Jojo...Nemyslím, že je stařík, pokud tobě není dvacet. Bude mu tak mezi 45-60, a to nemusí být mrtvý chlap, stejně jako to dnes není žádný věk pro ženu.

Čiší z něj ale samota

(Po, 14. 1. 2013 - 21:01)

jak jste to napsala,se vším...vzhledem k tomu , že si Jojo jen vymýšlí, tak není dobrý s z něj brát vzor....je to takový neškodný stařík.....

přesně tak, (Po, 14. 1. 2013 - 21:01)

Jsem taky ženská a určitě...jak jste to napsala,se vším souhlasím.A to jsem kolikrát psala,aby si z něho ostatní vzali příklad,tak to teda určitě,to by byl špatný vzor.

xoxo (Po, 14. 1. 2013 - 21:01)

Ne, ony spi se mnou...Když to tady tak čtu, tak ty jsi vlastně pjojo taky takový erotický masér. Jen máš práci jako koníček. Co tomu říkají doma, ne u nich doma, ale u tebe? Jinak ty tvoje "kamarádek" mám trochu rozpaky. Proč si nezaplatí nějakého profesionála, gigola podle toho na co má? Proč si nenajde milence a na férofku se s ním nedohodne, že je to jen na sex..?

Ale hlavně proč si myslíš, že ty nebo sex nebo jak tomu říkáš, když jim začínáš masírovat ta záda, je nějaký vyšší level? Není to spíš bída?

xoxo (Po, 14. 1. 2013 - 20:01)

Ne, ony spi se mnou...Jsem taky ženská a určitě ne méně "krásná" než ty tvoje kamarádky. Ale kupovat si sex, i když ne za peníze, ale aby ty sis užil, to si nedovedu představit. A třicet mi už dávno není. Ne že bych za sebou neměla i nějaký "zakázaný" vztah, ale sex vždy s láskou. Aspoň doufám. Ale ono to záleží na jedinci. Taky si nedovedu představit, že bys někdy s takovou kamarádkou žil, že by mezi vámi vznikl partnerský vztah. Ale jak říkám, každý se chlubíme něčím jiným

jojo kecá (Po, 14. 1. 2013 - 20:01)

Ne, ony spi se mnou...kdybys nějaký milenky , nepsal bys to tady, ale ty zjevně jen sníš a toužíš a reál už dávno nikde.....

Reklama

Přidat komentář