Reklama

Erotická masáž pro ženy

.. (So, 12. 1. 2013 - 15:01)

I kdyby byla Linda ten...když je to žena, je to jeho ségra nebo milenka.....a shání dědkovi kšefty ......protože se dědula nechytá .....jelikož je plešatej a ošklivej blééé

Linda (So, 12. 1. 2013 - 14:01)

Léčitel LInda bude o...Koukám,že jsem vám tady pěkně zamotala hlavu. Nevím co dělá p. masér o víkendu,asi odpopčívá,ale já jsem doma. Manžel jel s dětmi do kina,tak nejsem "pod dohledem." Příští týden jdu na tu masáž a chci si s p. masérem o téhle diskuzi popovídat,pokud bude mít zájem. Tak budu moct "pátračům" možná mnoho věcí vysvětlit. A co takhle nějaké historky z "natáčení." Pokud bude tedy zájem? Teda pro ty,kteří to tady berou z nadhledem a nevztekají se ("ven úchyle," apod.)a neurážejí tady ostatní.
Pěkný víkend přeje Linda

No, (So, 12. 1. 2013 - 09:01)

já Lindě také věřím.A pokud někdo nevěří,tak je to stejně jedno,vždyt k tomu masérovi stejně žádná z nás nepůjde.

Petra (So, 12. 1. 2013 - 09:01)

tak to pardon, jsem taky...Nic ti nevnucuji.

yana (So, 12. 1. 2013 - 09:01)

I kdyby byla Linda ten...tak to pardon, jsem taky ženská, ale od tohoto myšlení se distancuju, Petro:)

Petra (So, 12. 1. 2013 - 09:01)

Léčitel LInda bude o...I kdyby byla Linda ten masér, tak je mi to upřímně jedno. Proč se taková blbost tady řeší?
Kdo chce, ať si na masáž zajde, ne?

Tady na Doktorce je zcela normální, že na různých fórech je napsáno: hledám toho a toho...kdo poradí?
A hned si ten člověk sám odpoví a udělá si reklamu: Já odebírám to a to u této paní a je jedinečná, dokonalá, poctivá, nejlepší,...bla, bla bla...a napíše svoji mailovou adresu. Je to normální. Tak už se z toho Markéto vzpamatuj.

A osobně si myslím, že Linda není muž. Že nelže. Má ženské vnímání.

ha ha ha (So, 12. 1. 2013 - 08:01)

já to nechápu,je to spíš...Léčitel LInda bude o víkendu s manželkou, tak bude klid .
O víkendu nepotřebuje hledat ženu na osahávání mezi nohama .

No to seš za vola jojo, ale ty seš tak jednoduchej, že ti to nedojde .....ha ha

p.jojo (Pá, 11. 1. 2013 - 18:01)

Souhlas clovek se spis smeje vzdyt chleba nebude levnejsi jestli budu tady mit pravdu nebo budu za vola :-)

Ani (Pá, 11. 1. 2013 - 18:01)

Nechapu jak muze nekoho...já to nechápu,je to spíš k smíchu,co člověk,to názor,proč spamovat,nebo někomu nadávat,nedává to smysl.

p.jojo (Pá, 11. 1. 2013 - 18:01)

Nechapu jak muze nekoho nejaka bezzuba interenetova diskuze tak rozhodit
nejak zacinam verit ze nekteri se kvuli netu zblazni nebo otravi.
Nejak to vsichni moc zereme vzdy nejde o ni jen o "pismenka".

Tipovala (Pá, 11. 1. 2013 - 17:01)

bych to na Markétu,to spamování.

p.jojo (Pá, 11. 1. 2013 - 17:01)

Cumim ze tady nekomu hrabe :-) Lindo, uprimne receno i kdybys byla "chlap" tak na magory tohoto typu bys nemel co tady spamuji ...
Proc my cesi sme tak zavistivy a neprejici narod.
(docela cestinarsky bonbonek napsat vetu ve ktere pripadne vnimas cloveka v zenskem a pravdepodobnem muzskem rode)
No je to sranda

p.jojo (Pá, 11. 1. 2013 - 17:01)

To je muj odhad a muzu se mylit ale jen dodam ze vetsina muzu to dela jako "kalkul" neni to spontani v podstate je to nebavi.
Poznas to velmi lehce. Prestanes to jako zena vyzadovat a pockas si a po case poznas zda to chlapovi chybi nebo naopak je uplne v pohode a vyhovuje mu to.

ven... (Pá, 11. 1. 2013 - 17:01)

Ty už si nepamatuješ, jak...ven...

.

.

.

-.

mňam (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

Já jsem ale myslela,že...Ty už si nepamatuješ, jak ti to p.maser vysvětloval, ťutínku?

Linda (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

Ja rozumim o cem pises jen ti...Já jsem ale myslela,že muže baví ženu svlékat a hladit a vzrušovat,dobývat a nechat pomalu "roztávat" pod rukama. Mít pocit ovládání. Nechce se mě věřit,že takové procento mužů by bylo k partnerce tak bezohledných a necitlivých!

.. (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

...

-

..

..

..

..

ven honipéro (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

Já jsem ale myslela,že...ven úchyle.......

..

.

..

..

.

Linda (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

Ja rozumim o cem pises jen ti...Já jsem ale myslela,že muže baví mazlení? Že se mužům líbí,když ženu vzrušují a pomalu jim "taje" pod rukama a mají pocit,že ji ovládají a je poddajná a povolná!Zdá se mě to hodně přehnané,že by tolik procent mužů bylo takhle ke své partnerce bezohledných.

ha hááá (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

dědula jojo s dědulou lindou píšou o sexu.....ha ha

Reklama

Přidat komentář