Reklama

Erotická masáž pro ženy

xoxo (Po, 14. 1. 2013 - 14:01)

Tak to ti přeju,že se o...A proč si to nezaplatíš sama a musí manžel?

nene (Po, 14. 1. 2013 - 14:01)

A někdo tady závidí a...ale já jsem chlap a tak vím co si s klukama říkáme , je pravda že když mi bylo dvacet tak starší ženy 30 max 35 byli v kurzu , tedy některé , nevím kolik je tobě ,ale po 40ledech už jen pro mladé nekrofili nebo jak se to píše

(Po, 14. 1. 2013 - 13:01)

tak se mi zdá že tu...A někdo tady závidí a zuří......no jo nemělas ZAJÍČKY NO, TAK TO PŘIZNEJ ....

nene (Po, 14. 1. 2013 - 13:01)

tohle je bohužel smutná...tak se mi zdá že tu někteří žijí , virtuální svět, jednoduše tu vydávají své sny a touhy za pravdu , no taky forma terapie

Linda (Po, 14. 1. 2013 - 11:01)

tohle je bohužel smutná...Tak to ti přeju,že se o teba takhle perou mladí kluci. Ale víš ono to vždycky není o tom kolik komu je let.Ale když ti to vyhovuje,že za tebe platěj a dělaj ti pomyšlení. Asi budeš nějaký úžasná kočka,když je o tebe takový zájem. Já jdu zítra večer na masáž a už se moc těším. A ráda si to zaplatím(stejně to platí manžel,tak o nic nejde)

hi hi (So, 12. 1. 2013 - 20:01)

tohle je bohužel smutná...bla bla bláááá....

ano (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

Á Markétka si vzala...tohle je bohužel smutná realita ........gigolo vidí , že mi je 54 a myslí si, že bych ho snad chtěla a znova podotýkám, že je to mladej kluk.....ne stařec šedivec....

přitom každá ženská v mým věku může mít mladý maso i s večeří.....vím že tě to sere, ale jt o tak, zrovna v pátek jeden žebral na mobilu ......a měl smůlu....

ano (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

Á Markétka si vzala...tohle je bohužel smutná realita ........gigolo vidí , že mi je 54 a myslí si, že bych ho snad chtěla a znova podotýkám, že je to mladej kluk.....ne stařec šedivec....

přitom každá ženská v mým věku může mít mladý maso i s večeří.....vím že tě to sere, ale jt o tak, zrovna v pátek jeden žebral na mobilu ......a měl smůlu....

:))) (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

tak detaily tady nikoho...Á Markétka si vzala prášek a už nám blábolí.

ano (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

Tak by mě docela zajímalo o...tak detaily tady nikoho nezajímjí.....nejsme chat o sexu...

a propagace starýho bláznivýho dědka taky není toto téma....

když jdu pokecat na Amatéry, okamžitě se na mě sesypou gigolové a nabízí mi společnost do kina a na večeři.....bacha, mladý kluci.....ne dědula 55 let....a prosej žebraj, nemaj na chleba....nikoho nemůžou sehnat....

no já si logicky vyberu kluka co chce sex, bohužel.... a sám mě pozve na véču či výlet.....na hladovou mladou socku nejsem zvědavá.....

jo (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

Teď mě napadlo,jaká by to...to byli nějak dlouho v kině dědo......ha ha

my bychom tam nešly, protože nejsme zvědavý na starýho nechutnýho dědu.....5 letýho......a ještě mu dávat prachyx, upadls na hlavu ....

vem (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

Tak by mě docela zajímalo o...Tohle už dávno není o názorech na erotickou masáž, ať už s za tím skrývá cokoli. O masážích jako takových to nebylo nikdy. Teď je to jen propagační diskuze p.maséra Lindy. A podle toho to tady vypadá

... (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

Tak by mě docela zajímalo o čem by tu někteří chtěli diskutovat, když se tato diskuze nazývá erotická masáž pro ženy. Koho to nezajímá nebo nějak pohoršuje, tak nevím co tu dělá. Když tu Linda napíše, své zkušenosti, hned je za lhářku a je špatná. Lindo já vím, že máš pravdu a že si nevymýšlíš, ale tady bohužel nemáš šanci, svůj názor prosadit. Mám pocit, že celá Doktorka.cz stojí za dvě věci. Jak začne člověk normálně diskutovat, přijde magor a totálně ho srazí. A ještě něco...pokud ti toto vyhovuje, je to tvoje věc. Každý má jiné potřeby. Někdo si najde milence...mladšího, staršího, někdo hold chodí na masáže. :-)

Nikola (So, 12. 1. 2013 - 18:01)

si na tu masáž anonymku a...Lindo,díky za mail,odepíšu ti na něj zítra během dopoledne.Byla jsem na besedě,tak ted mám hodně práce.

vem (So, 12. 1. 2013 - 17:01)

Teď mě napadlo,jaká by to...si na tu masáž anonymku a ušetři nás svých dalších keců natož keců p.maséra

yana (So, 12. 1. 2013 - 17:01)

tak to pardon, jsem taky...nemyslela jsem od myšlení tvého

Lindo, (So, 12. 1. 2013 - 17:01)

Teď mě napadlo,jaká by to...to je marný,kdo nevěří,tak tady můžeš napsát co chceš a stejně ti věřit nebudou.Prostě,kdo chce,tak na tu masáž může jít,kdo nechce,at nechodí.Ale pátrat,jestli je to ten pán,nebo není,nemá smysl.

Linda (So, 12. 1. 2013 - 17:01)

já Lindě také věřím.A...Teď mě napadlo,jaká by to byla legrace,kdyby některá z vás,ktéré tady diskutujete,k tomu masérovi na tu erotickou masáž šla! Nevím odkud jste a je to asi uplná blbost. To by musela být opravdu náhoda,kdyby tady byl někdo poblíž Hradce Králové. Ale moc bych se pobavila,kdyby vám tady některá dáma potvrdila vše co tady píšu. To by vám hošánkové a děvenky spadla čelist co!!! Ale možná,že se toho dočkáte! Nezoufejte a vytrvejte. Píšu si s jednou,která tady také diskutovala a psala mě ,že o tom uvažuje,přesto,že bydlí poměrně daleko od H.K. Třeba to nemyslela uplně vážně,ale to by byla prča co!!! Tak si pěkně užívejte víkend holoubkové,ja už musím končit. Za chvíli přijede manžel s dětima z kina.

hi hi hi (So, 12. 1. 2013 - 15:01)

masére vysvětli nám komu...Ano, je to demence. Stejně jako si 55 letá bába myslí, že by o ní škobrtl někdo pod 60 let.

ha ha ha (So, 12. 1. 2013 - 15:01)

Koukám,že jsem vám tady...masére vysvětli nám komu jsi půjčil svůj nick na xchatu , admin říkal že je tvůj stejně jako mail.....tak bacha někdo si tam dal svoje hnusný starý fotky masére....

tohle už hraničí s demencí , když si 55 letej děda myslí, že bude ženy osahávat mezi nohama ,....a dostane za to prachy....

Reklama

Přidat komentář