Reklama

Erotická masáž pro ženy

heej (Pá, 11. 1. 2013 - 09:01)

Ahoj Tak co pátrači? Stále...Co já bych na to měla říkat? Už jsem svůj názor řekla. Prdel to ale je, to máš pravdu :D

Linda (Pá, 11. 1. 2013 - 08:01)

nikdo jiný to být nemůže...Ahoj Tak co pátrači? Stále pátráte? Už z vás mám docela srandu,jak se usilovně snažíte dopátrat pravdy. Co vám to muselo dát práce to tady vše prošmejdit.Kdyby to věděl p. masér,myslím,že by vám byl vděčný. Děláte mu tady bezva reklamu! Příští týden jdu poprvé v tomto roce na masáž,tak se zkusím s ním o tom pobavit. Ale na tom chatu na té fotce opravdu není on. Nevím kdo to je ,co tady píše že ho zná,třeba některá jeho další klientka. Já jsem také trochu pátrala a mám pro vás radu. Mohlo by mě to být jedno,ale přesvědčím vás,že nemáte pravdu,že nemůže mít někdo stejný email jako je nick. Najeďte si na stranku toho "dědka," jak tady nekteří jistě úžasní fešáci a fešandy píšete([email protected]) klikněte "najdi podle emailu," potom do okénka vpravo napište "muskulus," a klikměte "hledej" A ejhle co se nám to tu oběvilo? Přesto že internetu tolik nerozumím,jsem lepší než vy všichni. Co ty na to "heej?"

xyz (Pá, 11. 1. 2013 - 08:01)

na týhle diskuzi ej to taky samá náhodička

heej (Pá, 11. 1. 2013 - 08:01)

nikdo jiný to být nemůže...Já to fakt chápu, ale opravdu vím jak vypadá...nebo hold na té fotce vypadá trochu jinak. Hledala jsem ho ještě na jiných, tam jsem ho nenašla abych porovnala. Jinak mi to je opravdu jedno.

NE (Pá, 11. 1. 2013 - 08:01)

To sice chápu, ale toho...nikdo jiný to být nemůže , přečti si prsvidla .....nikdo se do toho nicku NEDOSTANE !SYSTÉM TĚ NEPUSTÍ .

heej (Pá, 11. 1. 2013 - 08:01)

je to jeho mail? tak to musí...To sice chápu, ale toho člověka znám, tak taky vím jak vypadá. Tohle není on. V tom opravdu dávám za pravdu Lindě. Nebo další varianta, nepoznala jsem ho. Študovat to už nebudu, to jen že jsem se vlezla a čtu váš spor.

je (Čt, 10. 1. 2013 - 22:01)

na té fotce opravdu není...je to jeho mail? tak to musí být i jeho nick.....podle pravidel výše.......

Heeej (Čt, 10. 1. 2013 - 22:01)

na té fotce opravdu není ten masér...a nejsem ani Linda ani masér. Kdo je Linda nevím...snad ženská.

Lindo, (Čt, 10. 1. 2013 - 17:01)

ted jsem ti odeslala krátký mail,moje emailová adresa začíná na b,díky za odpověd.

linda je chlap (Čt, 10. 1. 2013 - 16:01)

Proboha vy z toho naděláte,...nejde o to že si linda nechává masírovat od dědka, jde o to, že on všude inzeruje pod nickem linda svoje masáže.....linda je chlap.....

ano (Čt, 10. 1. 2013 - 16:01)

17.9.2012 11:27 -...ano je to stejná adresa a jak sjme si ukáazali, tak není možné podle pravidel mít jiný nick a jiný mail.....takže na té fotce je starý olysalý pán, který nemůže najít práci......ha ha ha

:)) (Čt, 10. 1. 2013 - 16:01)

Markéto, on tě nikdo na žádnou masáž nenutí. Tak se přestaň rozčilovat. Kdo by se chtěl v tvých špecích brodit.
Ale udělala jsi tu panu masérovi dobrou reklamu.

jedná se o stej (Čt, 10. 1. 2013 - 16:01)

17.9.2012 11:27 - Linda

Lindo děkuji za...

Ahoj xy klidně si můžeme psát e-mailem. Napiš mně sem svůj e-mail a já ti odpovím,že své adresy. Nevím proč bych tady mněla veřejně psát svůj e-mail. Potom by se mně mohlo stát,že mně bude psát pan "no" a bude mně bombardovat svými výmysly. Samozřejmně se nejmenuji Linda. Je to přezdívka,tak jako to tady mají ostatní. Ale aspoň mám jméno a ne nějaké "no" A nejsem masér! "Kdo nevěří ať tam běží." Stačí napsat e-mail na e-ailovou adresu která je na té stránce,kterou jsem tady uvedla a masér se vám ozve stejně jako mně.

Ach jo (Čt, 10. 1. 2013 - 16:01)

Proboha vy z toho naděláte, není to snad jedno. I kdyby si Linda nechávala masírovat kundičku od starého dědka, tak ať, hlavně že to je pro ní příjemné. A ty co to kritizuješ, tak se tam objednej a uvidíš jestli to je on, nebo ne a nedělej z toho kovbojku.

(Čt, 10. 1. 2013 - 15:01)

tady jsou pravidla založení nicku na xchatu :

http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=95

Doporučení a parametry

Doporučujeme ti nezakládat si přezdívky

neetické a vulgární
sledující poškození původního nicku (Pavla - Blba_Pavla)
snadno zaměnitelné (Pavla - Pavla. nebo Pavla - PavLa - Pavia)
zavádějící (System, XChatteam, XChatadmin)

Základní parametry pro založení přezdívky

Počet znaků 3 - 20
Jen písmena, čísla a znaky "." - tečka, "-" - pomlčka, "_" - podtržítko
Nesmí začínat ani končit znaky ".", "-", "_"
Nesmí obsahovat dva a víc znaků ".", "-", "_" za sebou

Zároveň nick musí být volný, tedy nesmí existovat ani v emailu centrum.cz, ani na XChatu.

kecáš (Čt, 10. 1. 2013 - 15:01)

Já bych řekla spíš,že...to se nemůže stát, protože když si chceš založit nick a je mail muskulus obsazený, ukáže ti, že je obsazený .....zeptej se admina na centrumu.....xchat a centrum je jeden web.........takže je to jeho fotka .......jiný člověk to být nemuže .....

... (Čt, 10. 1. 2013 - 15:01)

Boze vy to porad...linda má péro dědo :)))))))

Linda (Čt, 10. 1. 2013 - 15:01)

a proč teda na té stránce...Já bych řekla spíš,že ten na tom chatu má stejný nick jako má ten masér v té své e-mailové adrese. Což se může podle mých laických vědomosti stát. Když si někde vytvoříte profil,tak to po vás chce nick a heslo. Pokud je ten nick obsazený musíte vymyslet jiný. Ten chlap na těch stránkách prostě náhodně použil nick "muskulus." A zrovna muskulus obsahuje název webové stránky toho maséra. Já v tom nevidím žádnou záhadu,ale jak už jsem psala těmhle věcem moc nerozumím. Znovu vás ,ale ujišťuji,že ten na té fotce není proboha ten masér. A nemusíte mě nic dokazovat,že jsem něco psala před 2 lety a ani jsem nepsala že se normální masáž zvrhla v erotickou. Já jsem si zadala do vyhledávače(Minulé léto v srpnu!!!) "erotické masáže pro ženy v Hradci Králové," a našla jsem si stránku p. maséra www.muskulus.webnode.cz Poslala jsem dotaz asi 14 dní jsme si psali,následně jsem se objednala na erotickou masáž(ne na žádnou masáž zad!)šla jsem na masáž a 20.8.2012 jsem tady napsala doporučení na p. maséra,protože se mě to moc líbilo a chtěla jsem mu pomoct a dát tip ostatním ženám. To je vše a už mě s tím vyšetřováním prosím netrapte!!! Manžel už je doma,nemůžu už psát!

tady není linda (Čt, 10. 1. 2013 - 15:01)

http://www.magazinsex.cz/eroticka-seznamka.12/on-nabizi-sluzby.63.html

[email protected]

Mirek | 06.11.2012 14:37 Nabízim ženám erotické masáže. Pracuju jako masér už 10 let v kosmetickém salonu v Hradci Králové. Zaručuji diskrétnost a osobní přístup. Pokud máte zájem podívejte se na stránku www.muskulus,webnode.cz
Mirek
Kontakt: [email protected]

p.jojo (Čt, 10. 1. 2013 - 15:01)

Boze vy to porad resite?
:-)
Podte resit neco lepsiho.
Lindo a je to klitorialni nebo vaginalni stimulace a pres kterou dosahnes orgazmu.

Reklama

Přidat komentář