Reklama

Arketis

Kristina (Út, 19. 2. 2019 - 09:02)

Ahojky píšeš ze ti arketis pomohl to je super. Já ho včera dostala a zítra si ho vezmu poprvé. Chtěla jsem se zeptat na nežádoucí účinky ? Co pisou v pribalovym letaku je hrozny . Až se mi ho nechce ani brát. Dekuju za odpověď

Tom (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

Ten neurol mi napsal max. 3x za den při neklidu , ale jsem už pátý den na arketisu tak uvidím jestli zabere . Pořád jsem nervozní , nemůžu být sám , studený pot atd. .

Lenka (Pá, 9. 12. 2011 - 10:12)

Ahojky, on ti dal a úzkost Neurol?a jak často a dlouho ho máš brát? Není to maličko blbost?

Tom (Ne, 4. 12. 2011 - 10:12)

Ahoj , bral jsem ze začátku REMOOD , potom jsme přešli s doktorem na ARKETIS a ten jsem bral ze začátku po 1 tabletě a to asi 2 roky cca , potom jsem snížil na půl tablety a to asi na půl roku . Nakonec jsem lék vysadil a asi za měsíc až dva začaly se oběvovt průjmy a to trvá s pauzama už cca 3-4 měsíce . Může někdo poradit , zda s tím má nějaké zkušenosti a jestli to může být po vysazení léku ? Ted jsem byl znovu u doktoza a zatím nasadila při úzkosti NEUROL a pokud to nepřejde tak znovu ARKETIS . díky za odpovědi

Reklama

Přidat komentář